Juris Kalniņš

Kapteiņa kļūda 0

Tādējādi komandas kapteinis Ozoliņš šajā mačā tieši vai netieši bija piedalījies četru vārtu guvumos – pats vairākumā pārspēja Georgiju Gelašvili, otrajā periodā samazinot rezultāta starpību līdz 1:2, un vēlāk lielajā vairākumā palīdzēja Vitālijam Pavlovam rezultātu vienādot (2:2). Pirms tam Sanda noraidījuma laikā “Torpedo” guva pirmos vārtus. Iespējams, pēdējā minūtē 41 gadu veco aizsargu apdullināja nogurums – laukumā viņš bija aizvadījis nepilnas 25 minūtes, pat vairāk nekā “Torpedo” aizsargs soms Juso Hietanens, kuram KHL ir lielākais spēles laiks – vidēji mačā 25:15 minūtes.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Rīdzinieku vārtus otro reizi sezonā sargāja Jakubs Sedlāčeks, atvairot 15 no 18 metieniem. Viņa tautietis Voitehs Polāks nespēlēja neliela savainojuma dēļ.

Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Artis Ābols: “Mūsu sniegums absolūti nebija tāds kā iepriekšējās spēlēs. Punkts bija mūsu, bet… Laikam gribējām, lai iemet pēdējās piecās minūtēs – intensīvi vilkām ripu atpakaļ zonā, pārbaudot, vai “Torpedo” var mums to atņemt vai nevar. Izrādījās, ka var.”

“Torpedo” galvenais treneris Pēteris Skudra: “Mums šodien atkal piekliboja spēles disciplīna, pelnām muļķīgus noraidījumus, tāpat bija arī Prāgā. Bet svarīgi, ka viesos spējam uzvarēt galotnē – komanda ir būvēta no jauna. Tādas uzvaras kā šodien un pret “CSKA” dod pārliecību un rāda, ka strādājam pareizā virzienā. Vai man šī spēle bija īpaša? Man kā jaunam trenerim katra spēle ir īpaša un jebkura uzvara svarīga. Tam, ka spēlējām Rīgā, nav nekādas nozīmes, tikai nācās uz savu uzvaru uzlikt vairāk naudas.”

“Dinamo” četru mājas spēļu sērijā ieguva piecus punktus un ar 18 punktiem KHL rietumu konferences tabulā saglabā trešo vietu. Tagad rīdzinieki ceļos uz Tālajiem Austrumiem ar pirmo pieturvietu piektdien Habarovskā un otro svētdien Vladivostokā. Turienes komandas “Amur” un “Admiral” septiņās spēlēs iekrājušas tikai pa pieciem punktiem un austrumu konferencē ieņem pēdējās divas vietas.

Mārtiņš Karsums ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Maskavas “Dinamo” pārtraukt trīs zaudējumu sēriju – 5:4 Bratislavā pret “Slovan”.

HOKEJS

KONTINENTĀLĀ HOKEJA LĪGA

Rīgas “Dinamo” – Ņižņijnovgorodas “Torpedo” 2:3 (0:0, 2:2, 0:1), 20:44 Hietanens (Salminens, Brents, vair.) 0:1, 26:21 Salminens (Makarovs, Imonens,) 0:2, 28:05 Ozoliņš (Vilsons, Ņiživijs, vair.) 1:2, 36:24 Pavlovs (Hosa, Ozoliņš, vair.+2) 2:2, 59:25 Salminens (Homickis, Brents) 2:3.

Rietumu konferencē: 1. “SKA” 21 (8 spēlēs), 2. Maskavas “Dinamo” 19 (9), 3. Rīgas “Dinamo” 18 (9), 4. “Spartak” 16 (8), 5. “Lev” 15 (8), 6. “Donbass” 13 (8), 7. “CSKA” 13 (8), 8. “Lokomotiv” 10 (8), 9. “Severstaļ” 10 (8), 10. “Vitjazj” 9 (8), 11. “Atlant” 9 (8), 12. “Med-veščak” 6 (8), 13. Minskas “Dinamo” 4 (8), 14. “Slovan” 4 (8).