Sports
Futbols

Likstas “Zeņit” kapteinim un priesterim 16

AFP/LETA

Krievijas futbola izlases kapteinis Romāns Širokovs, kurš pārstāv Krievijas komandu Sanktpēterburgas “Zeņit”, saņēmis nosacītu diskvalifikāciju līdz sezonas beigām.

Pussargs pēc 2. novembra spēles pret Permas “Amkar”, kuru pārstāv Latvijas futbolists Vladimirs Kamešs, tiesnesi Sergeju Karasjovu nosaucis par “kārtīgu klaunu” un tāpat izteicis cerību, ka “Amkar” zaudēs vietu premjerlīgā.

Krievijas Futbola savienība par tiesneša apvainošanu piespriedusi nosacītu diskvalifikāciju no 12. novembra līdz šīs sezonas beigām, bet, ja sportistam būs līdzīga veida pārkāpumi, sekos reāla diskvalifikācija. Tāpat Širokovam piešķirts 150 000 rubļu, kas ir nepilni divarpus tūkstoši latu, naudas sods.

“Zeņit” ir premjerlīgas līderi, bet “Amkar” ieņem septīto vietu 16 komandu konkurencē.

Tikmēr krietni lielākas nedienas draud “Zeņit” komandas padomniekam Gļebam Grozovskim, kurš ir ordinēts priesteris. Policija viņu izsludinājusi starptautiskā meklēšanā, jo ir informācija, ka priesteris kādas reliģiskas vasaras nometnes laikā Grieķijā seksuāli uzmācies divām deviņus un 12 gadus vecām meitenēm un tāpat līdzīga rakstura darbības veicis arī Krievijā. Pats Grozovskis apsūdzības noraidījis, paziņojot, ka pašlaik Izraēlā strādā ar narkotiku atkarīgajiem.

 

LA.lv