×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
24. janvāris, 2017
Drukāt

Eksprezidentes kapu lieta: Mūrniece nāk klajā ar paziņojumu par vēršanos pret Vīķi – Freibergu (84)

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece. Foto - LETASaeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece. Foto - LETA

Saeimas spīkere Ināra Mūrniece (NA) izplatījusi paziņojumu, aicinot uz cieņpilnu attieksmi pret Valsts prezidenta institūciju.

“Apvainojumi un cieņu aizskarošā retorika, kas šobrīd izskan publiskajā telpā, ir mēģinājums vājināt mūsu valsti. Tas notiek necienīgā veidā – gan pret institūciju, gan cilvēku. Prezidenti ir pelnījuši cieņpilnu attieksmi,” paziņojumā uzsver I.Mūrniece.

I. Mūrniece norāda, ka Valsts prezidents ir viens no valsts simboliem. Prezidenta institūcijai ir nozīmīga loma Latvijas kā demokrātiskas un parlamentāras republikas iekārtā.

“Šobrīd ir vērojami centieni to diskreditēt, vēršoties pret Vairu Vīķi-Freibergu,” pauž I.Mūrniece.

Valsts prezidents ir augstākā valsts amatpersona un simbolizē tautas un valsts vienotību. Valsts prezidenta institūcijai ir likumdevējvaru, izpildvaru un tiesu varu līdzsvarojoša loma. Ikviens, kuram parlaments ir uzticējis veikt šo pienākumu, apzinās, ka tas ir mūža amats – arī formāli beidzoties amata pilnvarām, uz šo cilvēku gulstas liela atbildība un viņš turpina pārstāvēt tautu un valsti, uzsver parlamenta priekšsēdētāja.

Viņa arī pauž – valsts pamatu stiprināšana sākas ar mūsu attieksmi pret sevi, līdzcilvēkiem un savu valsti.

Pievienot komentāru

Komentāri (84)

 1. aizdevumi, auto aizdevumus, viesnīcu aizdevumus, students aizdevumi, individuālie aizņēmumi, parādi Consolidation Loan, tik daudz vairāk … Vai jums ir nepieciešams kredīts? Vai esat bijis meklē kur saņemt kredītu? Vai jums ir mēģināt iegūt jebkāda veida šiem aizdevumiem minēts iepriekš? Tad atbildēt tagad (fredrickpetersonloan@gmail.com). Ja jūs vēlaties saņemt pieejamu aizdevumu. Mēs esam 100% garantija, ar zemāko likmi 2% visiem kredītiem, ar bezmaksas nodrošinājuma pabalstiem. Tiklīdz mēs saņemsim jūsu atbildi, mēs varētu uzreiz sākt apstrādāt savu aizdevumu ….. 24/7 stundas finansēšana …

 2. Viens likums un viena taisnība visiem, arī Vairai Vīķei Freibergai un bez ierunām!

 3. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 4. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 5. Mūrniece arī sāk skatīties uz kapu pusi?

 6. Kaunināt Saeimas spīkerei drīzāk vajadzētu tos anonīmos politiķus,kas apbedīšanas un kremēšanas pakalpojumiem Latvijā-trešajā nabadzīgākajā ES valstī,noteikuši 21% PVN,nevis piemērojuši 0% nodokļa likmi,kā Lietuvā,Polijā,Nīderlandē,Anglijā,Īrijā,Islandē,Norvēģijā,Dānijā,Zviedrijā,Somijā,Kiprā,Šveicē,Itālijā,Melnkalnē,Spānijā,Portugālē,Gruzijā utt.!

 7. Kādēļ tāds uztraukums? Atbildēt

  Vīķe-Freiberga taču nav Kims Čenirs,pret kuru nedrīkst vērsties! Pret valsts simbolu Trampu jau tūlīt pēc inaugurācijas vēršas ar plašām demonstrācijām un grasās pat sūdzēt tiesā,bet neviens no ASV politiķiem-senatoriem vai bijušajiem prezidentiem protestētājus par to nekaunina,bet gan uztver notiekošo,kā kaut ko pašsaprotamu!

 8. NA nav attaisnojusi tautas dāvāto uzticību! Kā nonāca pie siles, tā uzreiz parādīja īsto kampēju dabu – valsts nozagta bet NA tieslietu ministrs nevienu kampēju aiz restēm nav dabūjis, jo kā tu savējo tupināsi.

 9. Lasu vienu vienīgu gānīšanos, bet neviens pat nepasaka – par ko šis bazars. Kāds ir eksprezidentes pārkāpums, iegādājoties kapa vietu? Ko viņa ir izdarījusi nelikumīgu?
  Varbūt kāds tomēr var pastāstīt.

  • špikots gari un prātīgi Atbildēt

   ”Cieņu izraisa darbi, bet 7 kārtīgas ambīcijas ? Ambīcijas paliek arvien lielākas par darbiem un tad brīnās…”

  • bazars ir vienkārš Atbildēt

   kapi ir praktiski slēgti, tur glabā vairs tikai un vienigi dzimtas kapos, ja tādi vel kādam ir. VVF tādu tur noteikti nav, bet toties ir ambīcijas. vajag glaunāko iespejamo kapavietu, nevar vienkārši kā pārejie. tad nu pārkāpjot visus likumus un esošos noteikumus izkārto sev vietiņu blakus čakstem. to vēl iespejams ka plebeji butu pārdzivojuši, jo galu galā ne jau abrenē glabāt prezidenti, kaut gan butu pelnijusi, jo atdeva. bet nu abrenes atdošanu viņai tāpat piemines vel 100 gadus pēc nāves. fiška ir tajā ka beigās vel tur dzimtas kapus ierīko. jau tā ispraucas pati ne saukta ne aicināta tur kur nepienākas, bet vel sāk -maniem tuviniekiem ar pienākas.
   ja to daritu kāds fīrmanis, pieļauju ka tauta pašumetos un nomierinātos, bet to dara exprezidente kas sevi praktiski par tautas dievmāti sludina, cik laba, tīra, cik daudz laba darijusi….. un kad šmuce nāk gaismā, tad nu klusu butu stāvejusi vismaz, bet tā vietā sāk visus pārejos kaunināt, piesegties ar radinieku līķiem, un nu jau sevi par valsts simbolu izsludina. visi visapkārt lūk ties sliktie, tik ne pati. noželojams tirgussievas līmenis, un tāda mums par prezidenti bija

 10. Tā nav nekāda riešana ,ne noriešana . Kur palika V.Vīķes Freibergas solījumi un runas par brīvu Latviju par savas valsts naudu,par laimīgu Latvijas tautu ??? Mēs neesam demokrātiska valsts ,bet gan kapitālistiska,kur ir bagātie un nabagie .iestājoties ES, mēs esam zaudējuši visu : savu valsts naudu,savu brīvību-esam tiešām palikuši PASTALĀS ,ar tukšiem vēderiem ,nabadzīgām pensijām,nenormāli zemiem sociāliem pabalstiem,kur nu vēl, ar vis zemākiem bērnu pabalstiem .Kauna lieta -kāpēc tas viss nav sakārtots, lai tauta būtu paēdusi un apmierināta .Mēs, Latvijas tauta ,esam iegrūsta dziļā bezdibenī ,ja ir šādi valdnieki ,kas par TAUTU nedomā !!! Kāpēc V.V.Freibergas valdīšanas laikā neatvēra čekas maisus ??????????????????????? LAI ATVER UZ, DIENU ,UZ STUNDU , UZ MINŪTI,UZ SEKUNDI -TAD PASKATĪSIMIES ,KO KUNDZE TEIKS TĀLĀK !!!! LIELAM BARAM BŪS JĀNOLIEK MANDĀTI UN JĀIET BŪS BĒGĻU GAITĀS !!!! Lato Lapsa ir viens krietns cilvēks -viens no tūkstošiem,kas cīnās par taisnību ,ja tādi būtu mūsu VALSTSVĪRI ,tad Latvijas tauta būtu paēdusi un ekonomika plauktu un zeltu. Mūsu 100 galvas SAEIMĀ ir paēdušas un kabatas pilnas ar naudu: ,,Paēdušais jau neēdušo nesaprot”‘ un nezin,kā ir ,kad jādomā ko galdā likt un ,kā nomaksāt rēķinus. TAGAD GAN IR JĀSAKA, VISLIELĀKAIS FUI UN KAUNS, UN MILZĪGS NEGODS ,PAR TĀDU VALDĪŠANU,KA TAUTA NAV SAIMNIECE SAVĀ ZEMĒ !!!! VAI NAV TAISNĪBA !!!!!!!!!!!!!

 11. Jā Mūrniecei ir tiešām taisnība,Vīķīte joprojām pārstāv tautu,jo pārtiek un dzīvo joprojām uz tautas nodokļiem un ne kā trūkumcietēja ,kāda ir tauta,bet ar plašu vērienu kā to dara arī visas valdībā esošā personas.Var cien;it tikai tos prezidentus,kas savu tautu neiedzen postā,bet domā par tautas labklājības augšupeju,bet ne iznīcību un mukšanu prom,lai kaut kur varētu izdzīvot.

 12. Jāpiekrīt viedoklim, ka lai tautu dezorientētu un padarītu par trulu aunu baru jānomelno cilvēki, kas tautai ir autoritātes. Nupat to var uzskatāmi redzēt.

 13. cien. Freibergas kundze es Jūs ļoti cienu, bet putina kranči nav Latvijas tauta.

 14. Kā jau bija gaidāms, Lapsa tagad sācis vajāt arī Mūrnieci.
  Aicinu godprātīgus cilvēkus nostāties pret šo .., kas ar čekistu metodēm vajā ikvienu, kas neakceptē viņa metodes.
  Lapsas metodes mazvērtības pārņemtos cilvēkos izraisa zemisku skaudību un naidu.

 15. NU GAN .AIZIET JAU PAR TĀLU ..RIEBJAS LASI’T UN KLAUSĪTIES ..LAIKAM TAK VAIRĀK NAV PAR KO DOMĀT UN DARĪT KĀ SARĪDĪT TAUTU VIENAM PRET OTRU .. AR VISU CIEŅU PRET MŪSU EXPREZIDENTI ..SKAUŽ JAU ĻOTI KA OTRAS TĀDAS NAV UN ILGI NEBŪS NEVIENS VIŅAI NESPĒJ LĪDZINĀTIES .TAPĒC JAU JĀATROD KĀ KOST SUŅU BARAM … KAUNS KAUNS MŪSU ŽURNĀLISTIEM UN DEPUTĀTIEM

 16. reiz bija….un izbija.Strādāja ,saņēma algu ,visas ekstras ,tagad pensionāre,viss.Vēl tik atliek iecelt svēto kārtā ,kā Lembergu.

  • Ieslēdziet LTV1 un paskatieties “pensionāri”! Lūdzu nosauciet vēl kādu līdzīgu viņas gadu pensionāru erudīcijas, zināšanu, domas skaidrības, runas prasmes u..t.t Visā pasaulē prezidenti par tādiem paliek līdz mūža galam. Un par to, ka ar viņu nevar nerēķināties liecina saceltā nomelnošanas kampaņa troļļu sevišķi centīgā izpildījumā.

 17. Apturiet šo Pietiek.com autorus, kuru viena daļa ir .., bet prot rakstīt, kuri nodarbojas ar sazvērestības teorijā un latviešu tautas, valsts un latviešu personību nomelnotājus, kuri gandrīz 100 % neaizskar SaSkaņas arsenālau un viņu korupcijas skandālus. Raksturīgi, ka publicējas ar latviskiem uzvārdiem. Bet kas publicē šos skribentu rakstus?

  Vai valsts varai te nav teikšana, ka Mūrniece pat paziņo, ka tā ir Valsts nomelnošana, ne tikai, domāju par VVF jautājumu. Nomelno visus un vienmēr.

 18. Pats fakts mani atstāja neitrālu, kamēr neizlasīju pagaro Vīķes- Freibergas kundzes pašas skaidrojumu sociālajos tīklos. Pēc tā izlasīšanas man radās tikai viens jautājums- ja šī kundze ir visu mūžu pētījusi tautas garamantas, kāpēc viņa pati nerīkojas saskaņā ar tajās proponētajiem ētikas principiem?
  Kāpēc nevar mūžamājā gulēt vizbulīšu kalniņā bet jāguļ Rīgas centra granītos?

 19. Vai tad šajos kapos arī citiem Valsts prezidentiem ir daudzvietīgas kapuvietas?!

  • Lasu un mēģinu saprast cik tad cilvēki bija sataisījušies arī blakus Čakstem apglabāties. Ja uztraukums parf to, ka vairāk kā vienu vietu aizņems, tad varbūt vismaz mieriniet sevi ar to, ka VVF divus termiņus bija prezidente.

 20. Triju zvaigžņu ordeni vajag dot Latvijas iedzīvotājiem kas ir pelnījuši šajā genocīdā dzīvot šos 25 gadus kopš itkā neatkarības. Lai gan to ordeni jau tāpat dod pa labi un kreisi kā no konveijera. Par prezidenti vai nav vienalga kur aprok. Latvijā laukos kapavietu daudz.

 21. Ja balta dūjiņa iekāpj kakā, smird tāpat kā jebkuram citam.

 22. Ne tikai ar attieksmi pret sevi,bet arī pret līdzcilvēkiem!

 23. Cieņu izraisa darbi, bet 7 kārtīgas ambīcijas ? Ambīcijas paliek arvien lielākas par darbiem un tad brīnās…

 24. Prezidentes zaimotajiem pievienojusies mara bergmane un portals pietiek com. aicinu abus ignoret

 25. vienīgais prieks,ka exprezidentei nav blats ar visaugstāko un nevar nopirkt mūžīgo dzīvi…

 26. nu kur var būt tāds naids cilvēkos, vai tiešām jums kapa vietas žēl?! Iepriekš noteikti neviens pat nezināja par tādas brīvas kapavietas eksistenci a te pēkšņi tāda sajūta ka visi tie naidnieki uz vienu miera vietu cer .
  Domāju, ka exprezidente tomēr ir darījusi pietiekami daudz, lai kaut nedaudz parādītu cieņu, ja ne pret viņu pašu, tad vismaz pret vēlmi apglabāt savu bērnu, lai var būt tuvāk viņam.
  Atšķirībā no pēdējo prezidentu esamības, Vaira Vīķe- Freiberga vismaz ir tiešām kaut ko darījusi [ varbūt ne visi bijuši tie veiksmīgākie veikumi], jo nu atvainojiet, bet īpaši neredzu ka pēc viņas kāds būtu ko darījis, sajūta ka prezidenta nemaz nav, V.V.F vismaz tiešām bija redzama, ka viņa cenšas ko darīt.

 27. nekad neaizmirsīšu,kā VVF,teica,ka kafija nav pirmās nepieciešamības produkts un maznodrošinātiem nav kafija jālieto.cik ciniski ….

 28. Es jūs piespiedīšu mīlēt eksprezidenti.. Atvainojiet, lai būtu cieņpilna attieksme, vispirms nepieciešama godprātīga rīcība

 29. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

  Un, arī: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

  =======

  Mediju ziņa (2011.): «Šī pašreizējā valsts ir kā pussprāgusi govs – jo tuvāk sprāgšanai, jo vārgāk tā ar asti var atgaiņāt dundurus», ar šādu “metaforu” esot “nācis klajā “Saules aptiekas” valdes loceklis un “latvijas aptiekāru asociācijas” (LAA) prezidents” G. Belēvičs ( LZP / ZZS jeb “hūtes naftaspāķi” ). «Mums Latvijā katra šīs valsts “augstākās politekonomiskās vadības struktūra” (“valdošās koalīcijas” politekonomisko interešu grupējumu kontrolētā saeima un valdības ministrijas, tā dēvētā “ķēķa tiesu” sistēma, daudzskaitlīgi “neatkarīgie specdienesti” un taml.), tāpat kā jebkura cita valsts pārvaldes vai pašvaldību institūcija, ir prasta SILE, no kuras pierīties un kurai visapkārt spieto aklie dunduri, bet kādreizējie cilvēki, kas degradējas par “politiķiem” vai nonāk šīs valsts un pašvaldību pārvaldas “aparātā” kā “silei pietuvinātie”, kļūst par šādiem aklajiem sūcējiem, vai arī – SISTĒMA viņus izspļauj», esot “paudis uzskatu un norādījis Belēvičs“…
  —–
  .
  “Pār MZ SILES “valsti” – ‘klāra’ debess…”
  ( Iz “Ontūna M.© arChīva”, ‘ANNO’ ~ 03.2007. )
  .
  Pār Muļķu Zemi – kristāldzidra debess,
  Blāv saule, nespodra, virs zaļās zemes,
  Nav Brīnumlaukā “kataklizmu” skarbu ~
  Zin’ savu vietu ‘katrs viens’ un “darbu”…

  Šai “valstī” ‘biedri’ svētā mierā rosās:
  Pa “augsto namu” – “tautas kalpi” knosās,
  Pie varas ‘kloķiem’ – “partkoms” ‘šiverējas’,
  Un “savējie”, kas ‘glumāk ieziepējas’…

  Šeit “viedie” rukšķi “glupo pūli” bradā,
  Kurš pakļāvīgi nīkst, vai sprāgstot badā,
  Un “simtlatnieku” vergu klaušās ‘raujas’,
  Kam ‘piegriežas’ – uz SIB-īrijām aujas.

  Iet miljons ļaužu ikdienā uz ‘šanci’,
  Lai ‘SILES sugai dzīvotos pa glanci’ ~
  Pār VISIEM – debess “VĀKS” ‘pa smuko klājas’,
  Ir katram galva (IT KĀ), rokas, kājas…

  Pār Latv(ĀN)ijas “valsti” = ‘klāra’ debess.
  Šeit nenotiek ne ‘SILES “sēhmu” rebes’,
  Ne “politiku” pērk, ne pārdod “tiesu” ~
  Vien – piesmej Tēvzemi, kā Mātes miesu.

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 30. Diemžēl, jāatzīst, ne pārāk veiksmīgi (un savlaicīgi) Mūrnieces skaidrojumi.
  Nav ne kādu morālu tiesību eksprezidentiem kaut ko piesavināties (tikai kā eksprezidentiem)!

  Bez tam īpaši svarīga ir attieksme!

 31. Cik var aiztavet to kanadas prostitutu lai tinas atpakal no kurienes nakusi

 32. Žurnālisti varētu raksta virsrakstu pakoriģēt citādāk neatbilst rakstā minētajam.

 33. Kas nav saprotams !!!
  Tauta ir nikna…nikna par gadu garumā tai izrādīto necieņu un neinteresē nevienam tā kapa vieta !!!
  Tomēr kā sauc – tā atskan…..
  Latviešu tauta, simtiem tūkstošu spiestie dzīvot svešumā….simtiem tūkstoši pārtiek, vēl aizvien ,no tukšiem solījumiem !!!
  Nevienam īpaši tas kaps neinteresē…tikai cilvēki jūtas piemānīti un nodoti….cilvēki ir nikni, jo ne jauns , ne vecs netiek cienīts…..

  • ....................... Atbildēt

   Precīzi, nevienu neinteresē tā kapa vieta. Finālā ir sanācis tā, kā sauc tā atskan. Cilvēkus neciena jau 26 gadu garumā. Tautā mīlējams un tautas cienīts prezidents bija Kārlis Ulmanis, par Čaksti un Zemgalu īpašas informācijas nav.

 34. Kas nav saprotams !!!
  Tauta ir nikna…nikna par gadu garumā tai izrādīto necieņu un neinteresē nevienam tā kapa vieta !!!
  Tomēr kā sauc – tā atskan…..
  Latviešu tauta, simtiem tūkstošu spiestie dzīvot svešumā….simtiem tūkstoši pārtiek, vēl aizvien ,no tukšiem solījumiem !!!
  Nevienam īpaši tas kaps neinteresē…tikai cilvēki jūtas piemānīti un nodoti….cilvēki ir nikni, jo ne jauns , ne vecs netiek cienīts…..

 35. LATVIEŠI APSTĀJIETIES.KATRAI LIETAI IR SAVI ŽOGI UN ROBEŽAS.CIK ZEMU VAJAG KRIST LAI TA ZĀKĀTU SAVAS DZIMTENES SIMBOLU.

 36. Piekrītu Mūrnieces kundzei. Aizdomājos par tiem negatīvajiem komentētājiem, nav svarīgi, par ko ir raksts, bet tas, kas nāk laukā. Kas tāda cilvēka dvēselē notiek? Nelaimes čupiņas, viņi, varbūt, tā cenšas uzmanību piesaistīt?

 37. Īstenībā – kā sauc, tā atskan…
  Ir pagājuši gadi un tauta novesta tik tālu, ka pat kapa vietu nenovēl bijušajiem prezidentiem…
  Nav nozīmes prasīt cieņu no tautas puses, jo gadiem ilgi, tā pati tauta ,nav sagaidījusi cieņu pret sevi….
  Nav jau tā, ka kādam būtu kapa vieta žēl….bet cilvēki ir nikni par solījumiem, kuri nav pildīti….par piespiedu dzīvi svešās zemēs….

 38. Nē, vai nav labi? Valsts uzņemas bijušo prezidentu kapavietu kopšanu. Ja jau, tad jau, kāpēc ne septiņas? Nu jāgaida, kas nākošais gribēs visas savas dzimtas kapu apkopšanu uz tautas rēķina. Un atvainojiet, kāpēc bijusī prezidentes kundze, kura LV dzīvo jau pietiekami ilgi, jau sen nav izveidojusi šeit atdusas vietu savam mirušajam bērnam un nav to kopusi?

 39. Nē, vai nav labi? Valsts uzņemas bijušo prezidentu kapavietu kopšanu. Ja jau, tad jau, kāpēc ne septiņas? Nu jāgaida, kas nākošais gribēs visas savas dzimtas kapu apkopšanu uz tautas rēķina. Un atvainojiet, kāpēc bijusī prezidentes kundze, kura LV dzīvo jau pietiekami ilgi, jau sen nav izveidojusi šeit atdusas vietu savam mirušajam bērnam un nav to kopusi?

 40. Raiti,bet pret Jums gan nav nekaadas cienas.Juus briinieties,kur prezidente taadu cienu iemantojusi.Jaa,vina cienu iemantojusi lielaakajaa tautas dalaa,tajaa,kura arii straadaa savai valstij,valsti miil un ciena.Bet juus,kas protiet tikai ar lamu vaardiem runaat,sai valstij neesiet vajadziigs.

  • Cienītā Andas kundze, un kas Jums būtu deleģējis tiesības runāt “lielākās tautas daļas” vārdā, ja pati neizjūtat ne mazāko cieņu pat pret savas tautas valodu? Jūsu komentārs pelna tādu pat cieņu kā Jūsu cienītā prezidentes kundze, kura 16. marta pasākumā pie tautas simbola – Brīvības pieminekļa – atļāvās grozīt pirkstu pie deniņiem to sirmgalvju priekšā, kuri bija atnākuši godināt par Latvijas brīvību kritušo cīnītāju piemiņu. To cilvēku piemiņu, kuri atdeva dzīvību par savu dzimteni, nevis bēga kā žurkas no grimstoša kuģa. Un, lūdzu, ja vēlaties kaut ko teikt latviešu tautas vārdā, vismaz iemācieties rakstīt latviski!

 41. Piekriitu katram Muurnieces vaardam.Vai nav iespeejams tos apsaukaataaju komentaarus neievietot,tie apkauno arii lielaako pilsonu skaitu.Kauns kaut ko taadu dzirdeet.Redzam,kuri ir tautas ienaidnieki.

  • Nu lūk, te arī pieprasījums pēc cenzūras un “tautas ienaidnieku” medības. Stipri vien kaut ko atgādina, vai ne? 🙂

 42. Krišjānis Valdemārs Atbildēt

  VIENA TAISNĪBA, VIENS LIKUMS VISIEM!!!!!!!!!!!!!!
  Ja kāds arī grauj valsts pamatus, tad tie ir tie kas slauka kājas šīs valsts likumos! Tieši par attieksmi pret sevi un Latvijas pilsoņiem vajadzēja padomāt Vairai Vīķei-Freibergai. Mūrniece ar savu attieksmi pret valsts likumu un centieniem aizstāvēt nelikumību tieši GRAUJ VALSTS PAMATUS!!!!!!!!! Exprezidentiem protams var būt vajag būt attiecīgām privilēģijām, bet tie nav jāceļ Jupiterru kastā, kam viss ir atļauts.

 43. Tajos kapos tik daudz nekoptu, pamestu kapu! Gribēju vasarā pastaigāt, paskatīties skaistus pieminekļus, bail palika! Nekopts, džungļi, lai taču ņem cilvēki un sakopj!

 44. kādēļ tik vēlu mūrnieces kundze pamodās!

 45. Ko nu aizstāvi, vai pašai kāds labums ? Nu nevar, kaut eksprezidents, tomēr likumus apiet ar līkumu. Ja nomirs tad arī ar cieņu apglabās, bet dzīvai esot prestižu kapa vietu šitā iegūt un vēl slēgtajos kapos….

 46. Liels paldies, Mūrnieces kundze! Vismaz kāds gaismas stariņš. Citādi jau palasot komentārus sāk likties, ka lielākā latviešu tautas daļa ir aizgājusi pa pieskari, nezina kur izgāzt savu ļaunumu un žulti! Visi grib Leiputriju, bet paši nav gatavi tādēļ pat pirkstu pakustināt valsts labā, lai tādu LV uzceltu. Vieglāk ir citus apriet. Un ja kāds nav šo labklājību uz paplātes pienesis, tad nu to var gānīt. Kauns!

  • Cien. Andra! Manuprāt lielākā latviešu tautas daļa ir nevis aizgājusi pa pieskari, bet gan ir spiesta meklēt darbu, dzīvot un strādāt ārpus Latvijas, lai varētu uzturēt savas ģimenes …tad par kādu paplāti, pienesumu un Leiputriju var runāt, ja lielākai daļai algas, pensijas, pabalsti u.c. ir zem iztikas minimuma. Jāpiekrīt, kā sauc – tā atskan!

 47. Tramps pareizi saka,ka visus žurnālistus ziepēs.Un es tam piekrītu.Sevīšķi Lavijā taisa ažiotāžu.Kauns! Nemākuļi!

 48. cieņa vai trīs cieņas? a varbūt septiņas? Atbildēt

  Kopš komuņaku laikiem mūsu tautai ir alerģija pret frāzi: “bet man pienākas!!!!”. Iespējams, Vaira to bij palaidusi gar ausīm. Un, lai kurš un ko tagad nevāvuļotu, rebe paliek rebe. Un jo jūs, varturi, tagad zemāk locīsieties, jo plikāka pakaļa rēgosies …

 49. Vai tiešām visi tie tūkstoši (vai varbūt tomēr tikai pārdesmit apmaksāti algotņi), kas vemj naidu šoreiz par prezidenti – VISI bija secerējušies sarūmēties tajā zems pleķītī blakus Čakstem? Jo, par to, ka viņi visi ir gatavi būt ideālākie prezidenti viņiem pašiem šaubas nerada.

 50. Kas pasūta un apmaksā “dzeltenās preses rakstus”, tie paši, kas apmelo un nievā Latvijas republiku. Tie paši, kas vēlas “otru valsts valodu”, kas gaida ” pilsonības dāvinājumu visiem, arī tiem, ” kas katru dienu aprej Latviju”. Būsim savas valsts, Latvijas, cienīgi un nepieļausim to.

 51. Ak šitā gan, ko? Atmiņā nāk padomju laiki, kad Tēvijas kara dalībnieki bija tiesiskāki par mums, ar pieeju pasūtījumu galdiem, valdības kungi ar savām speciālajām poliklīnikām utt. …KUR PALIEK VIENS LIKUMS, VIENA TAISNĪBA VISIEM? Man, trūcīgai personai ar 70 eiro pensiju, – RD , RSD, LD, LM atteica pabalstu, lai ar godu varētu māti apglabāt. Atteikuma iemesls- neesot tiesiska pamatojuma!!!! Kāds tiesisks pamatojums ir kapavietas (zemes) iegādei bagatam personām? NAUDA un tikai nauda!!!

 52. Latto L. uzdevumu augstumos brīnumainos mākslas darbus? Nemūžam!

 53. tipiska politiķu augstprātiba Atbildēt

  darit šmuces drīkst, bet lūk celt tās gaismā vai nosodit nedrīkst, stāviet klusu plebeji kad kungi fires taisa

 54. Piekrītu Martai.

 55. Bet es taču viņu nevēlēju

 56. Šito čekas kundzi ! Nekad.Viņu taču čekas oficiers ieveda Saeimā!

 57. Un kur tad žurnālistu biedrības un savienības, vai tad pa morāles līniju viņiem nav ko teikt? Vai arī viņiem viss liekas pareizi, ko kāds naida pilns muļķis nopublicē, lai šķeltu sabiedrību? Nekas, gan jau pienāks arī jūsu kārta, jo žurnālista amats nav domāts citu cilvēku cieņas aizskaršanai un nozākāšanai. Demokrātija mūsu valstī atklāti tiek izmantota valsts un tās simbolu noķengāšanai un tie, kas to dara, nav nekādi žurnālisti, bet valsts ienaidnieki, kas uzlikuši žurnālista masku un kuri jāsauc pie atbildības.

  • darīt luk ir labi, bet atmaskot slikti? tad nevajag sasmereties lai nebutu ko pārmest

  • Pilnīgi piekrītu! Tie ir garīgi slimi cilvēki , kuri var ķengāt savu valsti, valsts simbolus, latviešu valodu, kultūru !!!

   • Esmu gana vecs, lai man būtu savs viedoklis ... Atbildēt

    Tev, letiņ, taisnība! Man pilnā balsī stāsta, ka man esot gan sava valsts, gan simboli – karogs un himna, latviešu valoda un kultūra. Tam es bišku ticu. Bet, kamēr augšminētais SIMBOLS netiks visas tautas ievēlēts, es to par SIMBOLU neturēšu …

 58. Tad strādājiet,Mūrnieces kundze tā.lai valstī nav nabadzības un jūsu ievēlētais simbols arī tiks godā celts. Viegli runāt ar pilnu kuņģi.

 59. Tas notiek visās jomās. Žurnālisti sataisa sižetu un tauta brēc pēc asinīm. Katrs laimīgs, ka, uh- šoreiz tas neesmu es. Kurš sacelsies pret, tas dabūs ar lielgabalu zvirbuļu barā. Bet cieš mūsu tuvākie, mātes ,bērni… Es ceru ,ka dzeltenās preses pārstāvji ,kuri jūtas visuvareni, arī kādreiz būs veci un ne tik vareni ,kad aizdomāsies, būs jau kādam par vēlu.

 60. Pilnībā atbalstu Mūrnieci. Tā ir klaja necieņas izrādīšana pret eksprezidenti Vairu Vīķi Freibergu.

  • Vaitad tā vazaņķe ir ar ko izpelnījusies cieņu? Ar ko tad ar to ka Latvija ir iegrūsta eiropas impērijā uz visneizdevīgākajiem noteikumiem,ar to ka Latvijā tagad atrodas okupācijas karaspēks,ar to ka ar viņas svētību Latvijā sākās pederastu slavas marši?

  • Kur gan latvieši tādu žulti ņem? Kaut gan no otras puses- suņi rej, karavāna iet tālāk.

  • Ne par to ir ruma. Runa ir par kaut ko svarīgāku – ka šāds Pietiek.com piesmej savu valsts simbolu, Vlasts prezidenta institūciju. Pret Freibewrgi man ir iebildumi un vēl kādi. Arī Kolāts intervijā jautāja – kā tas iznāk, ka jūs 8 gadus neesat bijusi pei tautas vai tml. un ši atbildēja; apmēram tā – tā nav tava daļa, Kolāt, es pati zinu kur man kurā reizē būt.
   Viņa, man lieka, izrādīja necienu pret latviešiem kuri “kalpoja ” okupācijas varai, strādājot rūpnīcās, fabbrikās, laukos kolhozos, bet viņai cieņa bija oligarhi un komnisti, kuri VVF beidzot dienestu pat ziedus nepasniedza. Dabūja “damokla zobenu”.
   Un tas viss un cits nedod tiesības nomelnot valsts prezidenta institūciju. Varēja ierosināt pārbaudīt likumību un viss, bet ne smērēt katru dienu pa 2-3 publikācijas Pietiek.com un citur.

Draugiem Facebook Twitter Google+