Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
30. augusts, 2016
Drukāt

Kara dronus patentējis jau Tesla

Foto: ASV Patentu un zīmolu birojsFoto: ASV Patentu un zīmolu birojs

ASV inženieris Metjū Šreiers atklājis kādu 1898. gadā izņemtu patentu, kurš pierāda, ka pirmais, kurš izgudrojis kara dronus – slepkavas, bijis pazīstamais fiziķis Nikolā Tesla, raksta “Popular Science”.

Izgudrotājs domāja, ka viņa radītie bezpilota aparāti pieliktu punktu kariem uz Zemes tādēļ, ka cilvēci šausminās viņu neiedomājami milzīgais postošais potenciāls – tieši šādu anotāciju savam izgudrojumam Tesla sniedzis patenta aprakstā.

Tāpat patenta aprakstā atrodams izskaidrojums, kā darbojas iecerētās kaujas mašīnas – Tesla rakstījis, ka tās vadītu viļņi un impulsi. Ticams, Tesla runāja par 19. gadsimta nogalē atklātajiem radioviļņiem.

Diemžēl jāatzīst, ka izgudrotājs pārvērtējis cilvēka pašsaglabāšanās instinktu: kopš 2. Pasaules kara uz Zemes pastāv daudz postošākais atombumbas spēks, un ik pa brīdim kāds vadonis ar to piedraud kaimiņiem…

Pievienot komentāru

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+