×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
4. novembris, 2014
Drukāt

Kara muzejā būs plašākā Lāčplēša ordeņu izstāde (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Kara muzejā, sagaidot Lāčplēša dienu, piecas dienas pēc kārtas norisināsies koncertuzvedums “Kur karodziņš liesmodams plīvo”, tiks izstādīti visi muzeja rīcībā esošie Lāčplēša Kara ordeņi, kā arī norisināsies vairāki citi pasākumi, aģentūra BNS uzzināja muzejā.

Pasākumi Kara muzejā sāksies jau piektdien, 7. novembrī, plkst. 16, kad paredzēta Brīvības cīnītāju piemiņas ugunskura aizdegšana laukumā pie Pulvertorņa un sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana. Savukārt plkst.16.20 gaidāma Kao Vieta Ngujena izstādes “Es un Lāčplēsis”, kā arī Lāčplēša Kara ordeņu kolekcijas atklāšana. Plkst.17 notiks folkmūzikas koncerts, bet plkst.18 Zemessardzes kora “Stars” koncerts. Pasākumi 7. novembrī noslēgsies ar improvizācijas teātra Bermontiādei veltītu izrādi “Melnā 4diena”.

Sestdien, 8. novembrī, plkst.12. Kara muzejā paredzēts Bērnu rīts, kurā tiks stāstīts par to, kā dzīvoja Pirmā pasaules kara laikā. Savukārt plkst.13 muzejā notiks stāstījums “Ko vēsta Lāčplēša Kara ordenis”, bet plkst.14 – režisores Māras Ķimeles izrāde “Vēl neesmu dubļos tik dziļi es stidzis”. Pasākumi 8.novembrī muzejā no plkst.16 līdz plkst. 20 paredzēts Brīvības cīnītāju piemiņas ugunskurs pie Pulvertorņa. Tāpat sestdien muzejā no plkst.12 līdz plkst.17 notiks sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana.

Svētdien, 9. novembrī, plkst. 12 muzejā notiks Bērnu rīts, kurā stāstīs par to, kas ir Bermontiāde, bet plkst. 14 gaidāma saruna ar mākslinieku Kao Vietu Ngujenu (Vjetnama). Plkst. 15 muzejā notiks kora “Sonore” koncerts, bet plkst. 16 improvizācijas teātra Bermontiādei veltīta izrāde “Melnā 4diena”. Savukārt plkst. 17 muzejā atskaņos muzikālu kompozīciju “Pulkvedis Jukums Vācietis. Dziesma”. Tāpat svētdien no plkst. 12 līdz plkst. 18 notiks sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana, kā arī no plkst.16 līdz plkst.18 paredzēts Brīvības cīnītāju piemiņas ugunskurs pie Pulvertorņa.

Pirmdien, 10. novembrī, no plkst. 12 līdz plkst. 20 muzejā būs sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana un Brīvības cīnītāju piemiņas ugunskurs pie Pulvertorņa. Savukārt plkst.18 tiks atskaņots Jura Kulakova jaunais dziesmu cikls ar Jāņa Akuratera, Kārļa Skalbes, Viļa Plūdoņa un citu autoru vārdiem. Dziesmas izpildīs solisti Ieva Akurātere un Miervaldis Jenčs.

Otrdien, 11.novembrī, no plkst.16 līdz plkst. 20 laukumā pie Pulvertorņa paredzēts Brīvības cīnītāju piemiņas ugunskurs, bet plkst. 17.30 – Rīgas latviešu biedrības senioru kora “eReLBe” koncerts.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Latvijas Kara muzejs Atbildēt

    Tik tiešām fotogrāfija pilnīgi neatbilstoša rakstam.

  2. Kāpēc attēla Triju Zvaigžņu ordenis.

Draugiem Facebook Twitter Google+