Mobilā versija
+0.6°C
Andulis, Alnis
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
28. maijs, 2015
Drukāt

Karaliene Elizabete II izklāsta valdības programmu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ievērojot politisko tradīciju, Britānijas karaliene Elizabete II (attēlā) vakar parlamentā izklāstīja jaunās valdības programmu, kas paredz visu Konservatīvās partijas priekšvēlēšanu solījumu izpildi.

Premjerministra Deivida Kemerona jaunā valdība plāno samazināt budžeta iztrūkumu, kontrolēt valsts izdevumus un samazināt ienākumu nodokli cilvēkiem ar zemiem ienākumiem. Plānots risināt mājokļu trūkuma problēmu un paplašināt bezmaksas aprūpi bērniem, kas jaunāki par pieciem gadiem. Iecerēts arī samazināt regulatoru kontroli pār mazajiem uzņēmumiem, lai veicinātu jaunu darba vietu rašanos. Karalienes runā arī apstiprināta Kemerona iecere līdz 2017. gada beigām sarīkot referendumu par Britānijas dalību Eiropas Savienībā. Kemerona jaunais kabinets apņēmies cīnīties pret ekstrēmismu, sekmēt sociālo saliedētību un ieviest parlamentā principu “angļi balso par angļu likumiem”, lai skotu parlamenta locekļiem vairs nepiederētu pēdējais vārds par likumiem, kas attiecas tikai uz Angliju un Velsu.

Pievienot komentāru

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (1)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+