Horoskopi un mistika

Veiksmīgo dienu kalendārs augustam visām zodiaka zīmēm 0

Foto – Shutterstock.com

Auns

Būs jūtama spriedze, jo darāmā izrādīsies vairāk nekā tam atvēlētā laika. Ieteicams radoši izturēties pret ikdienas darbiem. Lai viss ritētu gludi, pārdomāti jāplāno laiks. Sākot ar augustu, spriedze zudīs un būs iespēja atpūsties. Ieteicams ļauties vaļaspriekiem un atpūtai, lai atjaunotu un uzkrātu spēkus un enerģiju. Augusts labvēlīgs darījumiem un līgumu slēgšanai.

Veiksmīgās dienas: 10; 11; 24; 24; 26.
Neveiksmīgās dienas: 12; 22; 23.


Vērsis

Vērsim kopumā patīkams un veiksmīgs laiks. Viss ritēs savu gaitu. Augusta vidū būs jūtama spriedze attiecību jautājumos. Jācenšas izvairīties no spontānas vai emociju vadītas rīcības, jo tas radīs zaudējumus. Labvēlīgs laiks sava redzesloka paplašināšanai, komandējumiem un pieredzes apmaiņas pasākumiem. Var pakāpties par karjeras kāpnēm vai uzsākt savu biznesu.

Veiksmīgās dienas: 12; 13; 14; 22; 26; 31.
Neveiksmīgās dienas: 9; 28.


Dvīņi

Dvīņi varēs atpūsties un baudīt vasaru. Lai izvairītos no pārprastām situācijām, ieteicams izteikties tieši un konkrēti. Labāk sakāmo pateikt pašam, nekā lūgt to darīt kādam citam. Augusta otrajā pusē, lai izvairītos no zaudējumiem, jābūt uzmanīgiem, kārtojot dokumentus un vadot transporta līdzekli. Labvēlīgs laiks atpūtai kopā ar draugiem un tuviem cilvēkiem.

Veiksmīgās dienas: 14; 21; 24; 25; 27.
Neveiksmīgās dienas: 11; 17; 22.


Vēzis

Vēzim labāk turēties tālāk no ļaužu masām un lieliem pasākumiem. Cilvēki viņu kaitinās un burzma nomāks, tāpēc vislabāk pavadīt laiku pie dabas vai jūras. Nav ieteicams veikt finanšu operācijas un slēgt līgumus, jo izdevumi būs lielāki par ienākumiem. Pārdomāti jāplāno pirkumi un naudas ieguldījumi. Nav piemērots laiks kardinālai rīcībai un lēmumu pieņemšanai.

Veiksmīgās dienas: 8; 9; 21; 22; 30.
Neveiksmīgās dienas: 12; 19; 20.


Lauva

Lauvam viss ritēs, kā plānots. Labvēlīgs periods, lai nospraustu jaunus mērķus un veidotu kontaktus. Ieteicams atrast brīdi, lai veiktu inventarizāciju savā mājā un darbā. Jāatbrīvojas no lietām, kas savu laiku jau ir nokalpojušas vai ilgi netiek lietotas. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē, jo var iekļūt satiksmes negadījumā.

Veiksmīgās dienas: 10; 23; 25; 30.
Neveiksmīgās dienas: 9; 14; 21; 22.


Jaunava

Jaunavām pienācis laiks atvaļinājumam vai vismaz kārtīgām brīvdienām. Brīžiem iezagsies nogurums un sajūta, ka citi speciāli kaitina. Vairāk laika un uzmanības jāveltī savas pašsajūtas un veselības uzlabošanai. Nav piemērots brīdis darījumiem un līgumu slēgšanai. Esiet piesardzīgi, atpūšoties uz ūdens vai tā tuvumā, ir iespējamas traumas.

Veiksmīgās dienas: 12; 22; 28; 29.
Neveiksmīgās dienas: 10; 11; 18; 23.


Svari

Svariem pienācis laiks padomāt pašiem par sevi, jo saplānot laiku tā, lai darbā un mājās visi būtu apmierināti, tāpat neizdosies. Darāmā būs daudz, bet laika maz, tāpēc jāizvēlas, kas ir svarīgāks, kas var pagaidīt. Atrodiet laiku atpūtai un kvalitatīvam miegam, jo tas dos spēku izturēt šo periodu. Atcerieties, ka dzīvē nav neaizstājamu cilvēku! Nav ieteicams iegādāties transporta līdzekli.

Veiksmīgās dienas: 10; 11; 15; 30.
Neveiksmīgās dienas: 12; 13; 22; 27.


Skorpions

Skorpions būs noskaņots baudīt dzīvi un ļauties pašplūsmai. Tomēr der atcerēties, ka arī mierīgu upju plūdumam mēdz būt krāces. Augustā pieaugs spriedze karjeras un profesionālās darbības sfērās, tāpēc laikus jāpārdomā nākotnes plāni un jārīkojas. Labvēlīgs periods līgumu slēgšanai un stabilitātes nostiprināšanai. Rīkojieties, nevis gaidiet, ka citi to darīs jūsu vietā.

Veiksmīgās dienas: 9; 13; 17; 18; 27.
Neveiksmīgās dienas: 12; 18; 29.


Strēlnieks

Strēlnieks būs noguris no apkārt valdošās nenoteiktības. Tāpēc labāk nemaz necensties domāt par to, kā būtu, ja būtu. Augusta pirmajā pusē daudzas lietas atrisināsies pašas no sevis un tad skaidrāk iezīmēsies, kam jāvelta laiks, resursi un enerģija. Labvēlīgs laiks, lai ceļotu, kārtotu juridiskus jautājumus un īstenotu jaunas idejas. Var doties svētceļojumā vai ekskursijā pa vēsturiskām vietām.

Veiksmīgās dienas: 14; 15; 29.
Neveiksmīgās dienas: 12; 18; 28.


Mežāzis

Mežāzim būs sajūta, ka citi vēlas viņu ierobežot vai uzspiest savu gribu, tāpēc viņš centīsies izvairīties no komunikācijas ar apkārtējo vidi. Labvēlīgs laiks atvaļinājumam un veselības nostiprināšanai. Lielāka uzmanība jāveltī sava laika un darbu plānošanai. Augustā spriedze mazināsies, un Mežāzis atradīs radošākus risinājumus. Labvēlīgs laiks karjeras veidošanai un darba maiņai.

Veiksmīgās dienas: 9; 16; 21; 31.
Neveiksmīgās dienas: 18; 19; 29.


Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīra sliktā pašsajūta padarīs viņu viegli aizkaitināmu. Tāpēc vispirms uzmanība jāveltī savai veselībai un tikai pēc tam nākotnes plāniem. Ieteicams ikdienas darbus plānot tā, lai tie mītos ar nelielu atpūtu. Nedrīkst sevi fiziski un psiholoģiski pārslogot, jo tas var nopietni ietekmēt sirds un nervu darbību. Labvēlīgs laiks finanšu darījumiem un līgumu slēgšanai.

Veiksmīgās dienas: 10; 14; 19; 20; 24; 25.
Neveiksmīgās dienas: 22; 23; 27.


Zivis

Zivis gribēs laiski darboties un baudīt vasaru. Lai viss ritētu, kā plānots, ieteicams pārdomāti novērtēt savas iespējas un resursus. No 8. augusta veidosies spriedze, jo vienlaikus pieaugs darba apjoms gan darbā, gan mājās. Nedrīkst ļauties pašplūsmai vai cerēt, ka citi veiks jūsu pienākumus. Piemērots brīdis dzīves un darba vides sakārtošanai. Vairāk laika pavadiet kopā ar ģimeni.

Veiksmīgās dienas: 13; 16; 17; 20; 28; 30.
Neveiksmīgās dienas: 19; 25.

LA.lv