Karašausks glābj “Liepāju” no katastrofas Belfāstā 0

“Liepājas” futbolisti UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra pirmās kārtas pirmajā spēlē ceturtdien viesos ar 1:3 (0:2) zaudēja Ziemeļīrijas komandai Belfāstas “Crusaders”.

Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 30

Kā vēstīts, pirms tam “Ventspils savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar Islandes klubu Reikjavīkas “Valur”, bet “Jelgava” viesos ar 0:2 (0:1) piekāpās Ungārijas komandai “Ferencvaros”.

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra otro kārtu sasniegs komandas, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Belfāstā notikušajā duelī vienīgos vārtus liepājniekiem guva Artūrs Karašausks.

“Liepājas” futbolisti pirmajā puslaikā kapitulēja divas reizes, kad ar vārtu guvumiem izcēlās Filips Lourijs un Maikls Kervils. Otrā puslaika desmitajā minūtē Džordons Ouenss panāca jau 3:0 mājinieku labā, bet 11 minūtes vēlāk Karašausks ar skaistu sitienu no soda laukuma stūra vienus vārtus atguva.

Nedaudz vēlāk Marka Kurtiša sistā bumba trāpīja pa vārtu pārliktni, bet viņa un Karašauska centieni gūt vēl vienus vārtus nevainagojās ar panākumiem, līdz ar to liepājnieki cieta zaudējumu ar 1:3 un savā laukumā centīsies atspēlēt divu vārtu deficītu.

Atbildes mačs tiks aizvadīts 6.jūlijā Liepājā.

Liepājniekiem pirms došanās uz Ziemeļīriju bija pamatīgas problēmas ar vīzām, kas šodienas mačā ļāva piedalīties tikai diviem leģionāriem – horvātam Dario Tomičam un argentīnietim Leonelam Strumijam.

Savukārt Liepājā bija jāpaliek Gruzijas uzbrucējam Giorgi Eristavi, Mauritānijas pussargam Alasanem Djopam, Senegālas aizsargiem Abdulam Gejem un Sejdinam Keitā, Melnkalnes aizsargam Mihailo Tomkovičam, kā arī Latvijas futbolistam ar Krievijas pasi Artjomam Osipovam.

Tāpat uz Belfāstu nav devies vārtsargs Valentīns Raļkevičs, kurš kārto Latvijas pilsonību, bet šobrīd viņam vēl ir nepilsoņa pase.