Karašausks gūst sezonas pirmo “hat-trick” 0

Rezultatīvais “Liepāja”/”Mogo” komandas kapteinis Artūrs Karašausks svētdien guva trīs vārtus, palīdzot Kurzemes komandai “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas otrās kārtas spēlē mājās ar rezultātu 4:0 (1:0) uzvarēt jaunpienācēju “Valmiera Glass”/ViA.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Karašausks, kurš pērn ar desmit gūtiem vārtiem bija rezultatīvākais vietējais futbolists virslīgā, kļuvis par pirmo, kurš šajā sezonā izcēlies ar trim precīziem sitieniem jeb “hat-trick”.

Viņš spēles rezultātu atklāja jau mača trešajā minūtē, bet otrajā puslaikā izcēlās arī spēles 56. un 83.minūtēs. Pa vidu šiem vārtu guvumiem precīzs bija arī Jānis Ikaunieks, kurš 78.minūtē panāca 3:0 mājinieku labā.

Pērn Karašausks bija starp trim pretendentiem uz 2017.gada Latvijas labākā futbolista titulu, ko beigās ieguva vārtsargs Andris Vaņins. Tāpat Karašausks pērn guva divus vārtus Latvijas kausa finālā, palīdzēdams “Liepāja”/”Mogo” komandai iegūt trofeju, kā arī ar precīzu sitienu atbildes mača pēdējās sekundēs ieveda vēju pilsētas vienību UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas otrajā kārtā. Neskatoties uz rezultatīvo sniegumu, Karašausks netika izsaukts uz Latvijas futbola izlases spēlēm, jo viņam jau vairākus gadus bija nesaskaņas nu jau ar bijušo izlases galveno treneri Aleksandru Starkovu.

Liepājnieki izcīnīja otro uzvaru divās spēlēs, kļūstot par kopvērtējuma līderi.