×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
4. augusts, 2015
Drukāt

Karavīri un zemessargi ar ģimenēm no Ādažu bāzes dosies svētceļojumā uz Aglonu (6)

Foto: LETAFoto: LETA

Trešdien, 5.augustā, laikā no plkst. 9 līdz 10, karavīri, zemessargi un viņu tuvinieki uzsāks desmit dienu svētceļojumu no Ādažu bāzes un Aglonu, lai 14.augustā piedalītos Svētās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos, portālu “La.lv” informēja Aizsardzības ministrijas pārstāve Anete Gnēze.

Karavīri un viņu tuvinieki kājām mēros teju 300 kilometrus maršrutā: Ropaži – Lielvārde – Jaunjelgava – Sēlpils – Kūku pagasts – Atašiene – Rudzāti – Preiļi – Aglonas stacija – Aglona, vidēji dienā paredzēts noiet 35 kilometrus.

Svētceļojumu vadīs Nacionālo bruņoto spēku Sauszemes spēku kājnieku brigādes 1. kājnieku bataljona kapelāns virsleitnants priesteris Ilmārs Kravalis.

Svētceļojuma laikā Nacionālo bruņoto spēku personāls varēs iepazīties ar kultūrvēsturiskajiem pieminekļiem, nacionālo partizānu un karavīru cīņu un piemiņas vietām, kā arī labāk izprast Latvijas vēsturi, veicināt komandas garu un biedriskumu karavīru vidū. Karavīri ceļā dosies formastērpos un ar Latvijas karogu.

Šāds gājiens līdz Aglonai tiek organizēts jau otro gadu, lai stiprinātu ne vien fizisko sagatavotību, bet veicinātu arī civilmilitāro sadarbību, karavīru un zemessargu patriotisko un morālo vērtību izpratni, fizisko sagatavotību, veicinātu civilmilitāro sadarbību, Sauszemes spēki jau otro gadu organizē pārgājienu no Ādažu bāzes līdz Aglonai.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. cik labi musu armijā, nekas nav jādara, var brīvi pastaigāt pa dzimto zemiti, atpūsties, baudit….

  2. Lai tacu iet uz Aglonu,tas tacu ir brivpratigi.Citi iet uz veikalu pec alus,citi piedalas geju gajiena un citi iet svetcelojuma uz Aglonu.Demokratiska valsti visi sie gajieni ir labi un mana uztvere vienadi,sabiedribu tas netrauce,tatad viss ir kartiba.

  3. Kareivji ir no Latvijas tautas un lai vienmēr palīdzētu mūsu tautai. Šļupsti par konfesijām ir nevietā, jo parasti tautas lepojas ar saviem aizstāvjiem.

  4. ko darīt tad ja karavīrs nav katolis vai citai konfesijai piederīgs (tā jau ir fiziska un garīga izvarošana), gluži kā austrumu zemēs, tur armiju bombardē, bet lūk “dvieļgalvas” izslējuši pakaļas pret debesīm, skaita korānu un pie “kājas” karošana

  5. Kas notiek? KARAVĪRIEM NAV KO DARĪT!!! Vai tad karavīriem nepietiktu ar sarunām ar JĒZU KRISTU???
    KĀPĒC VISU VAJAG PĀRSPĪLĒT!!! LAI UZ AGLONU IET PILNĪGI NO DARBA BRĪVI ĻAUDIS! NEATCEROS, KA KARAVĪRIEM BŪTU OBLIGĀTI JĀIET UZ TURIENI ATRAUTI NO SAVAS IKDIENAS!!!

    • Zu Aglonu sveetceljojumaa iet katolji. Kaada tam vaina? Mums muusu katoljiemir jaaaliidz. Aglonaa vinji satiksies, runaas savaa izloksnee atguus speekus un saticiibu ar mums, chiuljiem!

Draugiem Facebook Twitter Google+