×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
6. aprīlis, 2016
Drukāt

Kārdina ar “Olām”

Foto - LETAFoto - LETA

Reperu apvienība "Olas"

Mācību portāls “FIZMIX.LV” izsludinājis konkursu “Viļņa efekts”, kura mērķis ir popularizēt fizikas mācību priekšmetu un palīdzēt skolēniem fizikas teoriju sasaistīt ar ikdienas dzīvi.

Konkursā aicinātas piedalīties visas Latvijas skolas. Balva – ekskluzīvs grupas “Olas” koncerts uzvarētāja pārstāvētajā skolā mācību gada pēdējā dienā. Lai piedalītos konkursā, skolēniem jārada māksliniecisks priekšnesums – “ķēdes reakcijas” kustība, kas demonstrē viļņu izplatīšanos laikā un telpā. Tā tapšanā var piedalīties neierobežots skaits vienas skolas skolēnu un skolotāju. Priekšnesums videoformātā jāiesniedz mājaslapā fizmix.lv/vilnis/ līdz 8. maijam. No 9. līdz 20. maijam visi “Viļņa efekta” konkursam iesniegtie video būs apskatāmi projekta mājaslapā un par tiem varēs balsot ikviens fizikas mīļotājs vai konkrētas skolas atbalstītājs. Paralēli darbus vērtēs arī “FIZMIX.LV” žūrija, tādējādi pusi rezultāta veidos skatītāju balsojums, bet otru pusi – žūrijas vērtējums.

Lai konkurss un sacensība būtu azartiskāka, iesniedzot savu video par ķēdes reakciju, dalībniekam jāizaicina vēl trīs skolas. Arī šādi centīsies panākt viļņa efektu – nododot ziņu par konkursu arvien tālāk un iesaistot interaktīvā fizikas mācīšanās procesā arvien vairāk skolu un skolēnu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+