Mobilā versija
+15.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
6. aprīlis, 2016
Drukāt

Kārdina ar “Olām”

Foto - LETAFoto - LETA

Reperu apvienība "Olas"

Mācību portāls “FIZMIX.LV” izsludinājis konkursu “Viļņa efekts”, kura mērķis ir popularizēt fizikas mācību priekšmetu un palīdzēt skolēniem fizikas teoriju sasaistīt ar ikdienas dzīvi.

Konkursā aicinātas piedalīties visas Latvijas skolas. Balva – ekskluzīvs grupas “Olas” koncerts uzvarētāja pārstāvētajā skolā mācību gada pēdējā dienā. Lai piedalītos konkursā, skolēniem jārada māksliniecisks priekšnesums – “ķēdes reakcijas” kustība, kas demonstrē viļņu izplatīšanos laikā un telpā. Tā tapšanā var piedalīties neierobežots skaits vienas skolas skolēnu un skolotāju. Priekšnesums videoformātā jāiesniedz mājaslapā fizmix.lv/vilnis/ līdz 8. maijam. No 9. līdz 20. maijam visi “Viļņa efekta” konkursam iesniegtie video būs apskatāmi projekta mājaslapā un par tiem varēs balsot ikviens fizikas mīļotājs vai konkrētas skolas atbalstītājs. Paralēli darbus vērtēs arī “FIZMIX.LV” žūrija, tādējādi pusi rezultāta veidos skatītāju balsojums, bet otru pusi – žūrijas vērtējums.

Lai konkurss un sacensība būtu azartiskāka, iesniedzot savu video par ķēdes reakciju, dalībniekam jāizaicina vēl trīs skolas. Arī šādi centīsies panākt viļņa efektu – nododot ziņu par konkursu arvien tālāk un iesaistot interaktīvā fizikas mācīšanās procesā arvien vairāk skolu un skolēnu.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+