Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
23. novembris, 2013
Drukāt

Kardināls Pujats un metropolīts Aleksandrs traģēdijā cietušos aicina uz dievkalpojumiem

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Latvijas Romas katoļu baznīcas kardināls Jānis Pujats svētdien, 24.novembrī, plkst.10.30 aicina Zolitūdes traģēdijā cietušos, viņu tuviniekus un ikvienu citu uz svēto misi Rīgas Sāpju dievmātes baznīcā Rīgā, Pils ielā 5.

Pēc tam Pujats dosies uz ekumenisks dievkalpojumu, kas plkst.12 notiks Rīgas Domā, informēja Latvijas Romas katoļu baznīcas Informācijas centrā.

Arī Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrālē, Brīvības ielā 23, rīt plkst.10.30 notiks dievkalpojums Zolitūdē notikušās traģēdijas upuru piemiņai. Dievkalpojumu vadīs Latvijas pareizticīgo metropolīts Aleksandrs, informēja Latvijas Pareizticīgās baznīcas preses sekretāre Oksana Dementjeva.

Dievkalpojumā lūgsies par Zolitūdē notikušajā traģēdijā cietušo veselību un bojāgājušo cilvēku dvēseles dusu.

Kā ziņots, ataustot rītam, Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo skaits pieaudzis līdz 52, bet divi bojāgājušie aizvien nav atpazīti. Starp bojāgājušiem ir trīs ugunsdzēsēji.

Kopumā no traģēdijas vietas līdz sestdienas rītam hospitalizētas 29 personas, vēl vairākiem cilvēkiem medicīniskā palīdzība sniegta uz vietas.

Lielveikals “Maxima” Rīgā, Zolitūdes mikrorajonā daļēji sabruka ceturtdienas vakarā.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (8)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+