Mobilā versija
Brīdinājums -2.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
19. decembris, 2014
Drukāt

Svētku “gotiņas”, liķieri un ziemīši: ko dāvanām piedāvā mājražotāji

1. Dāvanas svētkiem - iesaka mājražotāji

1no13
Foto: LETAFoto: LETA

Veikalu plauktos pirmssvētku laikā netrūkst dažādu lielražotāju, tostarp importa izstrādājumu – gan ēdamas, gan neēdamas lietas, kas nepieciešamas Ziemassvētku un Jaungada sagaidīšanas svinību galdam. Taču šajās tirgotavās diezin vai varēs atrast interesantus, mājas apstākļos tapušus ēdienus un nepārtikas preces, ko labprāt vēlētos iegādāt vai arī pagatavot pats, bet kam trūcis tam nepieciešamo prasmju vai arī laika.

Tālab ar Latvijas mājražotājus apvienojošās Latvijas Mājražotāju un mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrības starpniecību aicinājām mazos ražotājus darīt zināmas interesantas preces, kuras paši mājražotāji uzskata par labām svētku galdam vai Ziemassvētku dāvanām. Aicinājumam atsaucās vairāk nekā desmit mājražotāji, kuri svētkiem piedāvā gan dažādus saldumus, gan alkoholiskos dzērienus un trikotāžas izstrādājumus. Ja kādam ir vēlme aptaustīt, pagaršot un iegādāt mājražotāju preci, tad to varēs izdarīt sestdien, 20. decembrī, Čiekurkalnā notiekošajā mājražotāju preču tirdziņā.

 1. Dāvanas svētkiem - iesaka mājražotāji
 2. Skrīveru "gotiņas" ar svētku pantiņu
 3. Liķieri ar piparkūku un Ziemas svētku aromātu
 4. Ozolkoka kublos raudzēts vilkaču alus
 5. Mežrozīšu sīrupi, sukādes un konfekte uz kociņa
 6. Muižas melnā plūškoka sīrupi un sulas
 7. Organiskie "ziemīši" pašiem mazākajiem
 8. Dāvanu komplektā zapte un čatniju izlase
 9. Zeltaino ogu nektārs + smiltsērkšķu saldējuma kokteiļa recepte
 10. Priecīgo pūču krāsainās cepures
 11. Medus ar pīlādžiem un medus salmiņi
 12. Smiltsērkšķu želejas un dziedējošas ziedes
 13. Komplekts austersēņu audzēšanai mājās

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+