×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
19. decembris, 2013
Drukāt

Kāre
 (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Ja nule dibināto partijiņu un kustībiņu līderi ir tik gudri, kā sevi pozicionē, vai tiešām viņi neapjēdz, ka tā jau tik sašķel­to latviešu elektorātu sadrumstalo vēl vai­rāk? Un ka šāda rīcība automātiski liek ber­zēt rokas mūsu tautas nelabvēļiem.

Pats no sevis uzprasās secinājums, ka minēto līderu (lasi: vadoņu) ambiciozitāte un pozicionē­šanās kāre ir tik ievērojama, ka nomāc ik­vienas jēgpilnas politikas pamatprincipu īstenošanu.

Un vēl. Jautājums kungam Šleseram (nevis Šlesera kungam, jo tad iznāktu, ka viņš ir kāda kunga kalps, un tad jau tas būtu aiz­domīgi): pie kāda galda jūs tik labprāt sēstos kopā ar V. Putinu? Lai kā neokolonijas iedzīvotājs lūgtu pārāk nepiktoties par to, ka šīs teritoriālās vienības ne gluži visi 100% ekonomikas atrodas V. Putina tautiešu rokās?

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. NA ir jau samaitājusies.

  2. Ka jau Jaunups startē ,kam laba oža uz naudu,tad, noteikti partija ;uzvarēs;.Tas nekas,ka no viņa nav nekādas jēgas,SHlesers jau ar tik ar muti brauc bet ar darbiem -aizkrāsnē! Skumji,ka nav mums ko vēlēt.Vienīgais NA ja nesamaitāsies!

  3. Tur jau ir tas knifs, dzeinieka kungs, – tādas partijas tam arī veidotas un apmaksātas laj sapurgātu vēlētāju balsis. Katram ir skaidrs, ka nekur tālu viņas netiks, bet kopsummā kādus 10% balss atņems. Iespējams, ka tas arī ir uzņēmīgu cilvēku biznes, proti, balsu iztirgošana.

Draugiem Facebook Twitter Google+