×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
16. februāris, 2015
Drukāt

Kargina trešā dzīve. Jauna “LA” rubrika “Pēcvārds” par savulaik ietekmīgajiem (61)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Šī saruna ievada mūsu avīzes jauno rubriku. “Pēcvārds” būs iespēja satikt cilvēkus, kam valsts un sabiedrības dzīvē bijusi nozīmīga loma, bet kas dažādu apstākļu dēļ, kā saka, tagad pagājuši malā. Uzzināsim, ar ko tie nodarbojas pašlaik un kas nodarbina viņu prātu. Šo cilvēku pieredzē balstītie spriedumi, redzējums un vērtējumi var būt vērtīgi gan Latvijas attīstībai, gan savā reizē noderīgi mums katram pašam. Cienījamie lasītāji, gaidīsim jūsu ierosinājumus, kuras personas jūs vēlētos šeit satikt. Šajā reizē ar bijušo baņķieri, “Parex bankas” dibinātāju un ilggadēju vadītāju Valēriju Karginu sarunājas Voldemārs Krustiņš un Guntis Ščerbinskis.

V. Krustiņš: – Pagājuši desmit gadi, kopš iznākusi jūsu sarakstītā grāmata “Nauda un cilvēki”. Vispareizākais būtu jautāt autoram, kā viņš to grāmatu turpinātu?

– Šajā ziņā man ir ieceres – gribu uzrakstīt vēl divas grāmatas. Pirmo – par savu bērnību, tas ir, par laiku līdz tam, kad mēs atvērām pirmo valūtas maiņas punktu un sākām nodarboties ar šo biznesu. Un otra grāmata būtu par laiku pēc visa, kas notika ar “Parex”. Kādam tas būs interesanti, kādam varbūt ne, bet es pēc visa notikušā esmu sācis dzīvi absolūti no jauna. Ne pārāk daudzi var lepoties ar to, ka būtu atsākuši no nulles pilnīgi citu dzīvi. Nav ne naudas, ne draugu, ne kādreizējo sakaru… Tātad šī grāmata būs par manu trešo dzīvi. Pēcbankas laikā esmu daudz ticies ar cilvēkiem, ar kuriem kopā būts bērnībā, ar kuriem sākts bizness un tamlīdzīgi. Un esmu sapratis, ka sākt visu no jauna nebūt ne visiem izdodas. Tas sanāk tikai dažiem.

– Vai jums šī jaunā dzīve jau sākusies vai vēl tikai tiek plānota?

– Tā ir sākusies. Kad pametu banku, aizsmēķēju savā kabinetā pēdējo cigareti, nodzēsu to pelnu­traukā un pateicu sev: tagad es vairs nesmēķēju, nedzeru, nodarbojos ar sportu. Es mainu visu. Ja es agrāk dzīvoju tāpēc, lai vadītu 4000 cilvēku lielu kolektīvu, pēc aiziešanas no bankas tas pilnībā mainījās.

Pievienot komentāru

Komentāri (61)

 1. vai kāds iedomājas kāda būtu LV ja nebūtu bijis šī burbuļa? tas ļāva tik daudziem palikt turīgākiem un labiekārtot savu dzīvi. pat nerunājot kādas bija ikdienas algas līdz 2004.gadam. vajadzētu vēl vienu burbuli, kas paceltu ikdienas atalgojumu jaunā līmenī. jo tikai naudas aprites ātrums rada augstāku ienākumu līmeni. Amerika šo ātrumu uztur ar kreditēšanu. un paldies gan vietējiem gan zviedru augļotājiem par padarīto

 2. Pienāks laiks…

 3. Kāda liela vajadzība ir bijusi celt šo vīru uzmanības centrā? Visos jautājumos spiežās ārā Saskaņas viedokļi. Kaut vai “Cilvēki ir ieinteresēti nevis karot, bet pārdot, …” ar to viņš dod mājienu, ka jadraudzējās ar Krieviju. Bet kurš tad ir iesācis karu? Kargins noteikti būtu pateicis, ka ASV. Kāpēc Austrija tā draudzējās ar Krieviju ir pavisam citi iemesli, nevis tie procenti partijās – galīgi aplami. Dot Ukrainai iespēju iztriekt agresoru no savas teritorijas pēc šā kunga domām būtu lielāka nelaime! Krievijas aģentu iefiltrēšanu Latvijā pēc Kargina jāturpina. Tas viss ļoti atgādina to anekdoti par zvirbuli, kurš sasildijies, izbāzis galvu no sūdiem un sācis čivināt. Domāju, ka te mēs redzam nepiesegtu LA mēģinājumu lobēt Krieviju. Proti – kārtējo reizi nostradājis “maigās varas” mehanisms. Ne jau nejaušības deļ, pēdējo laiku par atsauksmēm uz informācijas avotiem kalpo gazeta un regnums. Līdz ar to saskatu mūsu valdības politikas “vektora” lielas fluktuācijas citā virzienā. Sāk runāt nauda, iespējams, ka tas arī ir Kargina slepenais bizness. Neviens jau neiedomāsies ka viņš ir nodomājie pašancēt ar lāpstu vai arkli. Tās dūres arī turēs kabatās.

 4. Nu patīk Krustiņam tie vecie mērkaķi, nu ko tu padarīsi…

 5. Vai arī Kargina intervijas tagad būs lasāmas Latvijas Avīzē tikpat regulāri kā Ušakova atklāsmes?

 6. Liekuļo. Tāda daba. Atceros no laikiem, kad stradāja komjaunatnē. Vai nav viens no tiem, kam pastarpināti pieder lieli nekustamie īpašumi un grib arvien vēl izdevīgi pārdot?

 7. briesmīgi, ka kaut kas tāds jālasa avīzē, ko līdz šim ļoti cienīju. respect dažiem komentētājiem, kas redz cauri šim tipam, bet, izskatās, ka vairums komentāru nāk no LA, diemžēl…….

  • tikai zaglis,bet īsts bandīts,krāpnieks riebeklis ar nevainīgu purnu,lai atdod tautai nolaupīto naudu un šitādus svoločas ,,glābj” valsts,tas ir prātam neaptverami.

 8. Bij. policists Jūrmalā Atbildēt

  “…– Zem katra likuma ir jābūt konkrētam uzvārdam, tāpat kā aiz katra biznesa ir jābūt uzvārdam. Tas, ka mūsu likumiem un lēmumiem nav konkrēta autora, ir liela kļūda …”- autori likumiem ir ierindas ierēdņi, bet nomeklatūra tos izrediģē pēc savas saprašanas, tad augstākais ierēdnis un beidzot autora viedoklis un garadrabs pazūd korupcijā, lobijos un draugos, savā labā. Likuma autors nepazīst savu darbu, kad tas atgriežas dzīvē, parakstīts Saeimā un pie prezidenta. “Cūkas” ir sarakušas likumus, “izēdušas”gardumus un nodod tos tautai ka kājslauķi, kas nekam nederīgs. Autoru var atrast, bet tas jau nav autors, nomenklatūra savu parakstu neatstāj, gandrīz neatstāj vai atstāj kā līdzautors ar uzrakstu “sasakņots”.
  Karga izvairās no tiešas atbildes, tātad blefo, slēpj. Kā viņš Jūrmalā vasarnīcu ieguva par 150 000 latu ar domes Inkas galvojuma naudu – ap pusotra hektāra kāpu zemes un vairākas būves, kas kopā maksātu vismaz 10-20 miljonu.

 9. ” Diezgan dīvaina pozīcija. Ja tu vēlies kaut ko mainīt, pasaki, kā šīs izmaiņas vēlies panākt.”
  – Ha,ha,ha – tas Kargins nu gan ir jokupēteris un “muļķa laidējs”! Kurš valsts pārvaldē strādājošais gan “atklās” sava ienesīgā biznesa formulu?! Izmaiņas notiks “brīvā tirgus” ietekmē – gluži kā tais laikos, kad Kargins-Krasovickis-Kokins vēl bija “karaļi”.

 10. Beidzot LA ir aizpildījusi pāris lapas ar saturīgu interviju.
  Ja mēs visi būtu drosmīgi, neatlaidīgi, ticētu sev un neklausītos apkārtējos gudriniekos, mums katram būtu bagāta pieredze ar ko dalīties un mēs visi varētu saprast, kurā virzienā doties un ko darīt, lai visi varētu augt un attīstīties.
  Kaut mums visiem pietiktu prāta un izturības labi pelnīt un radīt darba vietas, nevis mest plinti krūmos un braukt uz Īriju, lai varētu pavērot no malas un izteikt kritiku par lietām, kuras nevar izprast lasot zemenes.

  • Pūkainais komunists kargins cer prezidenta amatu? Atbildēt

   1. Kargins pelnīja ar augļošanu; viņš neko neražoja – tikai par lieliem % aizdeva čekistu naudiņu.
   2. Īrijā zemenes lasa arī nabadzībā iedzītie profesori, kuri izprot lietas labāk nekā lašara un blēdis kargins.
   3. Kargins normālā valstī sēdētu cietumā – gan par jocīgo naturalizāciju no civilokupanta par pilsoni, gan par banku krīzi, gan par sadarbību ar čeku!

 11. Atceros interviju ar Karginu, kad viņš vēl bija miljonārs. Viņš teica, ka patīk pelnīt naudu, jo patīk redzēt, kā aug summa viņa kontā. Normāliem cilvēkiem nauda ir vajadzīga dzīvošanai! Bet te baņķieris aizdod naudu uz lieliem procentiem, lai savā kontā priecātos par summu ar daudzām nullēm! Ja vilks nokož vairāk zvēru, nekā spēj apēst, viņš ir slims un traks! Par baņķieri, kurš pelna pelnīšanas pēc, ja sabiedrībai no tā nav nekāda labuma, var teikt to pašu. Kargins bija piebarojis t.s. valdošo eliti, Rīgas pašvaldība glabāja naudu viņa bankā. Rīgas dome bija ķīlnieks, tāpēc banku glāba. Kaut gan izdevīgāk būtu bijis, ja tā bankrotētu. Krievijas miljonāri zaudētu savu naudu, un kas mums par to? Kargins dabūtu (paši izdomājiet, ko?) un būtu to pelnījis. Tagad blēdi pataisa par ievērojamu cilvēku. Jā, viņš ir slavens – slavens blēdis!

  • Savādi, ka LA rakstītāji tā slavina Karginu. Diez, kāpēc? Vai Kargins labi samaksājis?

   • Drīzāk labi maksā Maskavas vēstniecība, kas savu aģentu ar šādiem slavinošiem rakstiņiem bīda par Latvijas valasts prezidentu! Un nebrīnīšos, ja saslavētā Sudraba, draugi no SC un ZZS, un vēl daži uzpirktie politikāņi no citām partijām nabalsos par šo “spožo prātu”, “ekonomikas ģēniju”, “patriotu” un Latvijas “ievedēju NATO” – Karginu.

 12. Ja šis ir visu zinošs, tad PAREX nolaida uz grunti apzināti…

 13. Ir jāapsveic LA ar jaunās rubrikas veiksmīgu startu. Laikraksta viesis ir vīrs ar plašu pieredzi, kurš prot strādāt un ir pierādījis to. Nav šaubu, ka viņš būs veiksmīgs arī citās jomās. Kargins ir lieliski informēts no dažādiem avotiem, tāpēc viņa vērtējumi lasāmi ar lielu interesi. Ļoti prātīgs skats uz prioritārajām jomām Latvijas tautsaimniecībā. Runājot par politiku, demonstrē veselo saprātu, uzsverot, ka Latvijas pozīcija ir noteiktā ar tās dalību NATO. Nedrīkst aizmirst viņa būtisko personīgo ieguldījumu, lai Latvija kļūtu par NATO dalībnieci.Ļoti aktuāli izklausās vēlējums: “Gribu, lai visi var nopelnīt. Lai mēs visi pelnītu, nevis raudātu, ka nav naudas”.

  • hehe – vīrs ar plašu pieredzi, kurš prot arī zagt!?
   Kāpēc kargins atbalsta uzturēšanās atļauju tirdzniecību? Vai tik nebūs tā, ka kargins nopircis kādu būvfirmu un nodarbojas ar dzīvokļu būvēšanu, lai tos pārdotu krieviem un ķīniešiem un tādējādi veicinātu latviskuma mazināšanos Latvijā?
   Un kargina saistība ar NATO – krieviem un putinososiem iekš NATO vajag spiegus un mani nepamet sajūta, ka kargins joprojām kalpo krievijas čekai.

  • Savādi, ka LA tik aktīvi raksta komentārus šai intervijai. Laikam tak baidās, ka lasītāji var nesaprast. Un nesaprot jau arī, kā tik jēli, glumi var (cenzēts). Kam, izņemot LA dižos intervētājus, nav skaidrs, ka “izcilais” intervējamais ir bandīts, jo Latvijas valstij izblēdījis miljardu latu! Tādi, kas izklekerē valsts naudu, ir jāsēdina ķurķī, nevis jāintervē. Kauns, ka LA par Kargina naudu spēj apspļaudīt savus lasītājus!

  • Sada ekonomikas struktura neko nerada, tikai tere, tadel nekads algu pieaugums un labaka dzive vienkarsiem cilvekiem nav gaidama. Tranzitniekiem, bankieriem gan, bet parejie drikst stradat par kapeikam vai braukt prom. Paldies dievam, krizei un jokainiem cilvekiem, kas attista kadu nebut razosanu vai kvalitativus pakalpojumus, ta uzlabojot pievienoto vertibu. Turklat sada ekonomikas strukturu Latviju padaritu loti atkarigu no Krievijas, ka tas bija pirms 1998.gada Krievijas kraha. Mums to vajag, zinot, cik nestabilas ir attiecibas ar Krieviju?

 14. Parex bija jāglābj no valsts līdzekļiem, lai kā tautai tas nepatiktu, jo tā bija viena no lielākajām bankām Latvijā, un pēc ekonomikas un finansēm valstij ir izdevīgāk banku glābt, nevis pēc tās bankrota visiem noguldītājiem maksāt un atmaksāt visus tās parādus. Tādēļ tas nebija maināms..
  Kas sakāms par interviju – redzams, ka cilvēks pārzina lietas, par ko runā. Ir vērts ieklausīties šādos viedokļos, jo cilvēki kas gājuši cauri visam ir ar pietiekami labu pieredzi, kas var noderēt daudziem.
  Bieži saka, ja nav ko labu pateikt – lai labāk nerunā. Jo izskatās, ka cilvēki nespēj nekur neko labu saskatīt, un pat jau nav informēti par situācijas patiesību un to ietekmējošajiem faktiem tikai maļ savas negācijas.

  • Jefiņ, kāpēc Islande ļāva bankām bankrotēt? Kāpēc Islandē netika glābta ārzemnieku nauda?
   Ja PAREX būtu bankrotējis, tad tauta neko nemaksātu – maksātu tikai lašara kargins un krasovickis. Un, ja lašara kargins un krasovickis nemaksātu, tad viņus nošautu krievu mafija.

   • A) Mums ir cita likumdošana
    B) Islandē ja ļāva tad mazām bankām. Visā pasaulē ir pieņemts, ka bankas, kas ir “Too big to fail”, finansē no valsts līdzekļiem, vai ar valsts atbalstu. Palasi lūdzu pirms sāc rupji un nepamatoti kko rakstīt…

    • Kargins Politikāņu Uzpircējs Atbildēt

     Mums vienkārši ir negodīgāki un zaglīgāki politikāņi! Pie tam, daudzus politikāņus ir uzpirkuši gan t.s. vietējie baņķieri, gan zviedru bankas. Kargins sponsorēja gan SC, gan citas partijas un tāpēc šis partijas atstrādāja un kalpoja lašarai – nekodīs taču politikāņi saimniekam, kurš tos baro.
     Islandes premjeru par krīzes izraisīšanu sodīja un iebāza cietumā. Godmani, kurš kopā ar karginu iegrūda Latviju postā – nesodīja, jo, iespējams, arī prokuratūrā un policijā darbojas kargina lindermaņveidīgie un skrastiņveidīgie draudziņi.

     • Kā redzams, Kargins uzpircis (turklāt par labu naudu!) arī intervētājus un komentāru rakstītājus. Kauns, LA!

 15. Veikls zellis un pateicoties Godmanim arī uz valsts nodokļu rēķina izkūlās no nepatikšanām – abiem ”draugiem” pie valstiskas negribēšanas neko nepierādīs – kā pasakā =to brīvgrāmatu peles ir sagrauzušas…

 16. par so cilveku vispar negribu neko lasit!vins izkrapis un turpina izkrapt musu nodoklu naudu!vel izsaka savus nodomus!plikam vinam vajadzeja staigat un zelastibas davanas lugt!tas tikai Latvija iespejams!

 17. Viņš ir veiksmīgi izlaupījis Valsts kasi. Viņu Latvijai tuvumā nedrīkst laist.Neizdevās sagraut Latvijas ekonomiku.

 18. Protāms ka Kargins ir cilvēks ar lielo burtu. Viņās viedoklis par ekonomiku un biznesu ir pamatots ar lielu pieredzi un gaišo prātu. Ir jega klausities ko viņš saka un ņemt galvā idejas. Man arī patik ka pēc banka zaudejuma, viņš joprojam ir izcīls cilvēks ar savu viedokli un moralajiem principiem un nebaidas sakt no jauna. Lai ta dzīvotu, ir vajadzīgs liels gribasspēks, neatlaidīgums un mīlestība pret dzīvi. Lai mēs visi būtu tādi garā stipri cilvēki!

 19. Slinkums acis mocīt ar intervijas lasīšanu… Nu kā ta nabaga Karginam klājas? Vēl joprojām Latvijas valsts katru mēnesi pāris simts tūkstošus izmaksā šim nabadziņam kompensācijās par ciešanām?? 😉

 20. Vai taisnība, ka čeka (krievu gestapo variants) iedeva starta kapitālu kargina banku biznesam? Vai taisnība, ka putina vadītā čeka deva pavēli karginam sagraut Latvijas ekonomiku un iegrūst Latviju parādos?

 21. Izlasīju komentārus. Komentētājus nopirkusi LA vai arī Kargins un Co, vai arī Sudrabas partija. Par to, ka Karginam par Latvijas nacionālās kopmantas izputināšanu nekas nav piespriests, par to runas nav.

 22. ““Pēcvārds” būs iespēja satikt cilvēkus, kam valsts un sabiedrības dzīvē bijusi nozīmīga loma, bet kas dažādu apstākļu dēļ, kā saka, tagad pagājuši malā. Uzzināsim, ar ko tie nodarbojas pašlaik un kas nodarbina viņu prātu. Šo cilvēku pieredzē balstītie spriedumi, redzējums un vērtējumi var būt vērtīgi gan Latvijas attīstībai, gan savā reizē noderīgi mums katram pašam.”
  Tas nu gan ir ievads, pirms sākt rubriku un kā pirmo apcerēt Kargina “milzīgo ieguldījumu Latvijas valsts dzīvē”! Vai tiešām autori ir prātu zaudējuši? Apcerēt, kā vieni bandīti pazudināja miljardu Latvijas valsts naudas!

 23. Kargins iegrūda Latviju parādos un krīzē! Atbildēt

  Īsti gudrs karginēns nav, ja Berjozkinu uzskata par gudru vīru un Ingūnu Sudrabu ceļ debesīs. Un viņa 5 punkti par ekonomikas attīstību ir slikta pamatskolnieka līmenī.

 24. Negribētos lasīt negatīvus komentārus, mīļie cilvēki ceriet kad vinsh kaut ko darīs Latvija un palīdzes mūsu valstij plaukt!

 25. Ups! Ierakstīju komentu ar ironiju un tikai pēc tam izlasīju, ko raksta citi (14), apmaksātie komentētāji. Izskatās, ka izgāzos. Mani var nevilšus pieskaitīt apmaksātajai masai.

 26. Naturalizētais okupants un bijušais komunists savu dabu nav mainījis. Kā meistarīgs diversants panāca to, ka Latvija tiek ievilkta parādu jūgā. Nebūtu tauta šā bankā ielikusi 1 miljardu latu un būtu ļāvusi bankai bankrotēt – krievijas mafija šo būtu nošāvusi.

 27. Ļoti labs reklāmraksts V.Kargina uzskatiem un topošajam biznesam! Bet varbūt arī politiskajai karjerai? Latvijā viss ir iespējams. Malači LA!

  • It ka tur par politiku bija skaidri uzrakstīts , varbūt jūs palaidāt garām. Un komentārus raksta 80% jaunieši kam nav ko darīt. Pēc manam domām var izteikt savas domas bet neiedziļināties atlikušajos komentāros. Un ja jūs izteicāt savas domas un vinjas bija pozitīvas kādēļ jāpārdomā? Vienkārši gribu saprast vai tik viegli mūs var ietekmēt no malas? Tā ari ar banku bija vieni domāja tā bet vinjus ietekmēja un vinji krasi mainīja savu viedokli. Es neuzspiežu savu viedokli jums, bet ka jums liekas?

 28. Уважаю только за то, что не остановился и делает дело дальше. Его любое дело будет процветать . Удачи

 29. Labi izskatās. Viss kas nedaras uz labo pusi.

 30. Sudraba sniegs komentārus ? Gribas dzirdēt vinjas attieksmi pret Karginu. Patik vinsh vai ne tas ir cilvēks ar lielo burtu, un skaidrs ka mūsu politiskie kropli pashi noveda Pareksu pie shisdienas situācijas. Drīz bankas nebus, jo vara ir pie nemācītiem cilvēkiem.

 31. Скажите а на русском можно это прочесть. Сложно переводить но мнения Каргина настолько важно что очень просим перевода хоть в каком то портале.

 32. Jopcik ka vinji pierunāja Karginu uz interviju. Jāsāk lasīt Shi prese bus. Avīze un Kargins rullllle. Priecinsh

 33. Man ari Sudraba simpatizē, apņēmīgs tantuks. Kargins zin ko runa, redzēsiet vinja teiktais piepildīsies.

 34. Valsts pastāv, lai bizness plauktu un zeltu – tāda ir neo-liberālistu nostāja, kas nu dikti satraukušies, ka “uzmešanas” un “čakarēšanas” paņēmieni tiek izmantoti arī pret viņiem. Neko darīt, nāksies arī karginiem samierināties ar objektīvi pastāvošajiem sociāllajiem likumiem.

 35. Zel Kargins neatklāja savu darba nozari, tad būtu vairāk informācijas kur ieguldīt naudu un kada nozare tagad plauks valsti vai ārpus tas. Varbūt cerēsim un gaidīsim nākamo interviju. Personīgi man būtu loti interesanti sekot lidzi shim cilvēkam un vinja attīstībai gan biznesa gan vinja domām par politiku

 36. Interesanti. Kaut kas sakarīgs ko palasīt pēdējo gadu laika, jo trulas intervijas ar truliem cilvēkiem jau pieedushās.

 37. Izcili!paldies Latvijas avīzei par sho interviju.vismaz rodas sapratne ko doma cilvēks, kursh mūsu valstij ir daudz ko dāvājis.

 38. Pie kā noved bijušā baņķiera mudinājums valstij netraucēt biznesmeņiem?Lielkapitāla diktāts valdībai agri vai vēlu noved pie katastrofas kā kas sevišķi uzskatāmi bija ASV 1930.g.,kad bankrotēja visas bankas, ražotnes un fermeri.Valstī sākās jukas,bads un revolucionārs noskaņojums.Jaunievēlētais prezidents Ruzvelts sāka ar ultimātu lielkapitālam,ieviesa 8st. darba dienu,strādājošo sociālo apdrošināšanu,bankām apdrošināt noguldītāju naudu,progresīvo ienākuma nodokli.Nodibināja FIB un pieteica karu gangsteriem,deva rīkojumu FIB aģentiem vispirms šaut un tad tikai skaitīt līdz 10.Bezdarbnieku armija tika norīkota ceļu būves darbos.Lielkapitāls centās Ruzveltu gāzt ,pasludināja viņu par marksistu, bet Ruzvelta politika izglāba Ameriku un kapitālismu,jo Ruzvelts tika pārvēlēts par prezidentu 3 reizes.ASV jorojā dzīvo Ruzvelta celtā Amerikā,ko tomēr sāk drupināt lielkapitāls sākot ar ,,Lemons and brother,,bankrotu ,kas satricināja pasauli.

 39. ——–Nākotnē es neredzu vairs banku lomu, neredzu, kāds būtu to darbības mērķis.——–
  Tā, lūk, bankas ar šo superkrīzi ir sevi tā sakompromitējušas, ka labprātīgi tām neviens naudu neuzticēs. Bet izskatās, ka Kargins ir pietiekami informēts un saprot, ka Izraēlas diaspora, kas ir banku īpašniece vairs negrasās ieguldīt svešu valstu ekonomikās. Tāpēc netiek kreditēta ekonomika Eiropā. Vēl tikai jāizlaupa tie naudas atlikumi, kas ir palikuši šajās bankās. To palīdzēs izdarīt bankās ieviestā elektronisko norēķinu un internetbankas sistēma, kad vienā jaukā dienā banku īpašnieki varēs bļaut, ka jūsu naudu no jūsu kontiem ir nozagusi hakeru superbanda. Nu ko, kā saka visu pa tīro un tad, kam nauda, tam politiskā vara. Kargins grib kļūt par politiķi, tāds lūk absurds, bet ebreju Latvijā nu ir pietiekami, lai viņi veidotu savu partiju, neslēpjoties aiz Zatlera vai kāda cita. Šo procesu gan var nobremzēt karš Eiropā, ne velti Netanjahu aicina ebrejus masveidā atstāt Eiropu un doties uz Izraēlu, nu gluži kā Hitlers pirms otrā pasaules kara.

 40. Būtu labāk atdevis nozagto…

 41. izcila laikraksta izcila intervija ar izcilu cilvēki. Tas ir Latvijas zelta genofonds, no tā , liekas, patiešām nekur neaizbēgt.

Draugiem Facebook Twitter Google+