×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
12. jūlijs, 2016
Drukāt

Ēriks Ošs. Anglija bij’ aizslēgta, atslēga bij’ nolauzta!

Ērika Oša zīmējumsĒrika Oša zīmējums

Latvijas vēstniecība Lielbritānijā ir saņēmusi sešas sūdzības no tautiešiem par vietējo iedzīvotāju aizskarošu rīcību pret viņiem kā imigrantiem. Tā intervijā LTV pastāstīja Latvijas vēstnieks Andris Teikmanis. Trīs šādas sūdzības saņemtas pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības. Diplomāts atzina, ka pēc “Brexit” referenduma sabiedrībā ir vērojams negatīvas attieksmes pieaugums pret imigrantiem, bet valdība ir skaidri pateikusi, ka pret šādām tendencēm vērsīsies. Teikmanis arī atzina, ka daļā latviešu ir neziņa par savu nākotni.

Drukāt Uz augšu

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. 6 brauks 994túkstosi paliek…

  2. Tautieši, braucat mājās! Lauki aizaug, ēkas brūk – darba pietiks!

    • cik laba sajuuta, ka kaads vismaz sauc atpakalj uz maajaam,mees te anglijaa esam taa iesuunojusi ka diez vai tik driiz atgrieziisimies.bet doma ir

    • Neceri, viņi necels smagās pakaļas smagam , atjaunatnes darbam. vergs ir un paliek vergs, Proletārietis- kuram ir darba rokas, lupatas mugurā un ūķis kur n…..s!

    • edīt, mēs jau gribētu kaut visi atgrieztos. Paldies Mežiniekam, ka māceja izteikt.

    • domā dēļ darba aizbraukuši? Nē, liela daļa aizbraukuši jau nav iespējams dzīvot tik žūlts pārpilnā sabiedrībā un arī ārzemēs jāturas no saviem tautiešiem pa gabalu!

Draugiem Facebook Twitter Google+