Karikatūra
Ēriks Ošs. Kā sarunāsim…

Partija “KPV LV” kā kandidāti labklājības ministra amatam izvirzījusi Saeimas deputāti Ramonu Petraviču. Viņa gan ir viena no tām “KPV LV” Saeimas deputātēm, kura partijas frakcijas sēdē balsojusi pret “Jaunās Vienotības” valdību. Vēl aizvakar, kad viņa tika izvirzīta par ministra kandidāti, atbildot uz LTV jautājumu, vai viņa atbalsta Krišjāņa Kariņa vadībā topošo valdību, R. Petraviča atbildēja: “Absolūti nē! Viss ir atkarīgs no tā, kā ies sarunas, par kādiem darbiem mēs vienosimies.”

R. Petraviča sevi uzskata par piemērotu labklājības ministres amatam. Viņa bijusi Saldus novada pašvaldības deputāte, strādājusi par finanšu vadītāju SIA “Monēta”, kas pieder viņas vīram. Firma darbojas pārtikas tirdzniecības nozarē.

Kad R. Petraviča kļuva par Saeimas deputāti, bulvārprese pievērsa uzmanību viņas vizuālajam tēlam. Sociālajos tīklos publiskai apskatei izliktajās fotogrāfijās viņa redzama arī peldkostīmā, vairākās bildēs skatienus piesaista apģērba dekoltē izgriezumi un šķēlumi. Deputāte uz Saeimas pirmo sēdi esot ieradusies visai īsos svārkos, un modes dizainers Gints Bude žurnālā “Privātā Dzīve” spriedis, ka, ja viņa šādi turpinās, “vīrieši šo sievieti Saeimā vēlēsies nevis dzirdēt, bet redzēt”.