×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
14. jūlijs, 2016
Drukāt

Ēriks Ošs. Kurš tad maksās par manu krēslu?!

Ērika Oša zīmējumsĒrika Oša zīmējums

Portālā “Manabalss.lv” savākti vairāk nekā 10 000 parakstu iniciatīvai par transportlīdzekļu tehniskās apskates veikšanu reizi divos gados, jo tas ļautu auto īpašniekiem ietaupīt laiku, resursus un naudu. Līdzīgi piemēri no citām valstīm pierādot, ka nav nepieciešamības auto veikt tehnisko apskati jau pēc 12 mēnešiem. Taču Ceļu satiksmes drošības direkcija(CSDD) to neatbalsta, ņemot vērā, ka Latvijā daudzu auto tehniskais stāvoklis un ceļu infrastruktūra ir ar trūkumiem. Jāpiebilst, ka LTV ziņoja – CSDD pārraudzībā esošā, tikko atvērtā Rīgas Motormuzeja konferenču zālei un CSDD ēkas mēbelēm tērēts vairāk nekā miljons eiro, tajā skaitā pērkot dārgus dizaina krēslus – uzņēmuma mājaslapā redzams, ka CSDD telpās gozējas arī dizainera Valtera Nolla slavenie krēsli “My chair”, kuru izmaksas pārsniedz tūkstoš eiro par vienu sēžamo.

Drukāt Uz augšu

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. pīpīpī…pī.pī, tāds nu ir mans viedoklis par CSDD kantorīti.

 2. Neaizmirstiet, suunu ciems Atbildēt

  10000 parakstinju savaakshana ir mazaak kaa 1% no suunu ciema veeleetaajiem. Taapeec nefantazeejiet ka jebkura dumiiba, ko sagribeejis mazaak kaa 1%, buutu obligaati jaauzspiezh paareejiem 99% iedziivotaaju. Taa nu vis nenotiek, un taapeec pilniigi pareizi lielaakaa dalja to “inicviatiivu” tiek izbalsotas miskastee.

 3. Visi CSDD pakalpojumi par 1 EUR – Ko, sprukstiņš? slapjš dupsis? 😀

 4. Nez, manabalss 10k parakstītāji, šķiet nav iedziļinājušies problēmā. Diez vai visi viņi atceras, ka TA maksā ap 30EUR gadā . Nenormāls ietaupījums gada griezumā. Īpaši, ja rēkina, ka reizi divos gados būs jāmaksā ekspluatācijas nodoklis (kas ir tā summa, par ko parakstītāji baiļojās). Tad reizi divos gados izlikt ap 500 eur diez vai būs gatavi.
  Motormuzejs – vispār komentāri zem katras kritikas. Biju aizgājis nesen – viens no labākajiem muzejiem, kurā esmu bijis. Jā, nav lēts, bet interesants, ar labiem eksponātiem, mūsdienīgs, jauks un ļoti labs. un diez vai ietaupot uz sīkumiem (kas ir pāris krēslu uz kopējo izmaksu rēķina), rezultāts būtu tik labs sasniegts. jo senos auto jau var apskatīt arī kādā “Latgales angārā”.
  Tāpēc jau LV esam tur, kur esam, ka vienīgais ko spējam ir pateikt, ka citi dara slikti….

 5. Milie draugi ,skataties ka jus ar tiem kresliem nedaboniet pa galvu:)-ziniet jus maksasiet par mana auto ritosas dalas remontu….un ja es ejot TA to neiziesu,jus labosiet manu auto!!!So gadu laika visi celi vareja but noklati ne tikai ar asfaltu ,bet jau ar tiru naudu pa pa kuru sobrid mes varetu braukt:)

 6. Vai taisnība,ka pirmreizējās apskatēs iegūtie līdzekļi nonāk “krēslu iegādei”,bet atkārtotas apskates līdzekļi apskates veicēju stimulēšanai?Aizdomīgi daudz atkārtotas apskates par maznozīmīgiem konstatējumiem…Un vai Lietuvā “daudzu auto tehniskais stāvoklis un ceļu infrastruktūra” nav ar trūkumiem?Latvijā attieksme pret satiksmes dalībniekiem ir “ar trūkumiem”,par ko liecina arī CSDD paustā nostāja.Apskates- naudas pumpīts! Sevišķi necienīgi izturas pret pensionāriem,kuri brauc maz un tikai sevišķas vajadzības spiesti,bet maksā tāpat kā miljonāri.

 7. ļoti labi 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+