×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
24. aprīlis, 2018
Drukāt

Ēriks Ošs. Kusties, kusties!

Ērika Oša zīmējumsĒrika Oša zīmējums

Valsts finansiāli atbalstīs pedagogu algu celšanu tikai tajās pašvaldībās, kas sakārtos skolu tīklu, uzsver izglītības ministrs Kārlis Šadurskis. Intervijā LTV ministrs teica, ka valdība pildīs solījumu – ja pašvaldības būs ietaupījušas līdzekļus ar skolu tīkla reformēšanu, tad valdība pretī liks līdzvērtīgu summu, lai varētu nodrošināt skolotāju algu palielināšanu. Realitātē tikai 18 pašvaldībās esot notikusi reāla skolu tīkla reorganizācija ar summāro ietaupījumu 2 – 3 miljoni eiro, kas ļoti būtiski atpaliekot no cerētajiem nepilniem desmit miljoniem eiro, kam valsts bijusi gatava likt pretī līdzvērtīgu summu, skolotāju algu palielināšanai kopā nodrošinot 19 miljonus eiro. Pēc Šadurska vārdiem, pašvaldībās, kur ir notikusi skolu reorganizācija, pedagogu algas būšot ievērojami lielākas par 710 eiro par slodzi un varētu būt robežās no 750 līdz nedaudz vairāk par 800 eiro par slodzi.

Drukāt Uz augšu

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tas ir, lai pilsētas skola dabūtu skolotājiem algu pielikumu, lauku skola jāsledz ciet?! Eh, pārrēķinājāties ar saskaitīšanas darbību! Lauki ver vaļā Valdorfskolu un pilsētai viņu bērni tāpat netiks!

  2. Omīte no Liepājas Atbildēt

    NU skaisti ,ka tagad daži skolotāji Kurzemes pusē saņem 700 eiro un tad vēl tik pat pieliks, un būs jau kā mūsu” nabaga” deputāti.

Draugiem Facebook Twitter Google+