×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
23. jūnijs, 2018
Drukāt

Ēriks Ošs. Mainu 24. septembri pret 25. jūniju!

Ērika Oša zīmējumsĒrika Oša zīmējums

Saeima ceturtdien, 21.jūnijā, pieņēma likumu, kas paredz noteikt par brīvdienu 24. septembri, kad Latviju apmeklēs Romas pāvests Francisks. Likuma izmaiņas galīgajā lasījumā atbalstīja 68 deputāti, pieci bija pret, divi – atturējās, bet vēl astoņi balsojumā nepiedalījās. Ekonomikas ministrija iepriekš neatbalstīja šo ideju, sakot, ka Latgales uzņēmēji paši varot lemt par brīvdienu pāvesta vizītes laikā un ka viena valsts noteikta svētku diena valsts budžetam radot astoņu miljonu eiro zaudējumus. Jāpiebilst, ka šogad 23. un 24. jūnijs, kas saskaņā ar likumu ir svētku dienas, šogad iekrīt sestdien un svētdien, līdz ar to svinētājiem izpaliek papildu brīvdienas.

Drukāt Uz augšu

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kāds ir pašas katoļu baznīcas viedoklis, vai katoļu baznīca rosināja noteikt valstī brīvdienu? Kārtējā politiķu iniciatīva, šoreiz vienai konfesijai nozīmīgu notikumu attiecinot uz visu sabiedrību, kuras liela daļa ir nekatoļi.

    • Nu ko jūs, nekatoļi, tik ļoti raudat? Nu tav tās Dziesmusvētkiem un pāvesta vizītei veltītās nekādas “papildus brīvdienas”, bet kompensācija par šogad zaudētajām Jāņu dienas brīvdienām.

Draugiem Facebook Twitter Google+