×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
4. janvāris, 2018
Drukāt

Gatis Šļūka. Palīdziet! Dabas katastrofa!

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Krīzes vadības padome 28. decembrī nolēma mežsaimniecībā izsludināt valsts mēroga dabas katastrofu plūdu dēļ. Krīzes padomes vadītājs, tobrīdējais premjera pienākumu izpildītājs, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs skaidroja, ka mežus lielās platībās klājot peļķes, mežus ar mežsaimniecības tehniku nav iespējams izbraukt, līdz ar to arī nav iespējams veikt mežsaimniecības darbus. Izsludināt valsts mēroga dabas katastrofu mežsaimniecībā visā Latvijā nepieciešams, lai šīs nozares uzņēmumi atsevišķu līgumsaistību neizpildes gadījumā netiktu sodīti, piemēram, plūdu dēļ laikā nepabeidzot Eiropas Savienības finansētus projektus vai arī nespējot nokārtot finansiālās saistības ar kredītiestādēm.

Drukāt Uz augšu

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. LVM astonos mēnešos nopelnija piecdesmit miljonus euro.Ar strādnieku..kalpu rokām.Protams viņi satraucās par līgumu neizpildi bet ne par tiem kuri strādā mežā un pelna grašus.Paskatieties kādi ir mežstradnieki..kādos apstākļos tie dzīvo??Firmas un LVM jau necietīs bet veči kuri vergo tie cietīs.

  2. Karteja mahinacija

  3. Drīz sāks pieprasīt kompensācijas.

  4. Tik intensīva mežu izciršana-lūk tā ir dabas katastrofa!!! Daba vienkārši cenšas aizstāv sevi, lai vismaz uz kādu brīdi apturētu to murgu, kas tagad notiek.

  5. vai tad vēl ir ko cirst?

Draugiem Facebook Twitter Google+