×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
10. jūlijs, 2016
Drukāt

Gatis Šļūka. Ušakova atskaite par padarīto

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs savā “Facebook” profilā un tviterkontā ar pavadvārdiem “Atskaite par to, ko mums kopīgiem spēkiem izdevies paveikt” regulāri publicē fotogrāfijas no dažādām vietām Rīgā, kā tās izskatījās 2009. gadā un kā tās izskatās tagad.

Drukāt Uz augšu

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. latvietis gan nav mainījies

 2. Precīzi!

 3. Autoram patīk meli?

 4. Cik atšķirības vari sameklēt šajās bildēs? … 🙂 Trenējiet uzmanību!

 5. 100% patiesība!

 6. Precīzi! Ir interesants pārskats par nacionalitāšu % dažādās Rīgas apkaimēs. Teikā, piemēram, darīts nav NEKAS, kamēr Pļavniekos asfaltē iekšpagalmus. Jo elektorāts netup Mežaparkā, Teikā vai Vecāķos. Tas harčo uz Ķengaraga promenādes un sviež benčikus no 9. stāva Zoļikā.

 7. Gati, šeit Tev nav taisnība! Ir uzlabojusies situācija Rīgā!

  • Ar ko uzlabojusies, ar to ka pashaa centraa un shur tur apkaimees par trakaam naudaam(ne bez ieinteresetibas acimredzami parmaksajot) ir uzbliesti infrastruktura ojekti?!? Ciekurkalns, Mangali, ta pati Maskachka…strashna, neviens cents nav ieguldits. Vai tiek tiritas lietusudenu un kopejo kanalizaciju kolektori… varbut vienigi uz papira. Un daudz tadu problemu Rigaa ar tieshi saimniciskaam lietaam, kas novestas lidz ruckai!

   • Čiekurkalnā un Teikā lietusūdens un kanalizācijas ūdeņi joprojām tek vienās, ar smiltīm pieskalotās caurulēs, stipra lietus laikā appludinot pagrabus mājām, kuras NĪN nodoklī maksā 1200-1800 eiro gadā. Galvenais, uzcelt skrejodromu Kepkā!

 8. atbrauks no kremli ZIRINOVSKIS,USAKS dabuus no mazaa kremla saimnieka p…ej.

Draugiem Facebook Twitter Google+