Mobilā versija
+3.9°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
18. oktobris, 2013
Drukāt

Karimovs vēl laimi (5)

Foto no Valsts Prezidenta kancelejas arhīvaFoto no Valsts Prezidenta kancelejas arhīva

Viņš Latvijā viesojās vienas dienas oficiālā vizītē. “Rīga man ir ļoti pazīstama pilsēta – tā ir grūti salīdzināma ar citām, jo tajā kopā sadzīvo senatnīgais un mūsdienīgais,” stāstīja I. Karimovs. Viņš teica, ka iepazinis Latvijas tautu, kas viņa ieskatā ir toleranta un atvērta pasaulei. “Šīs vērtības palīdz Latvijai iet pa izvēlēto ceļu, un vēlu, lai tā ir laimīga un sasniedz savus mērķus,” piebilda Uzbekistānas prezidents, kurš uzaicināja savu Latvijas kolēģi vizītē uz Uzbekistānu.

Latvijas prezidents Andris Bērziņš paziņoja, ka viņam ir prieks Latvijā sveikt Uzbekistānas prezidentu, kurš esot kļuvis par īstenu Latvijas draugu, kā arī norādīja, ka Uzbekistāna ir svarīgs Latvijas partneris Centrāl-
āzijas reģionā. Latvijas prezidents uzsvēra, ka Latvijā piekto vietu starp ārvalstu studentiem ieņem jaunieši no Uzbekistānas, kuru mūsu valstī esot divi simti. I. Karimovs nolika ziedus pie Brīvības pieminekļa, tikās ar Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu un Ministru prezidentu Valdi Dombrovski, kā arī vakar piedalījās Andra Bērziņa rīkotajās vakariņās par godu viņa vizītei.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (34)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+