×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
16. jūnijs, 2018
Drukāt

Kariņa piecas apņemšanās (5)

Foto Ģirts ZvirbulisFoto Ģirts Zvirbulis

Partiju apvienība “Jaunā vienotība” (“JV”) sestdien dalībnieku kopsēdē papildināja savas rindas, uzņemot “Jēkabpils Reģionālo partiju”, kā arī ieskicēja savas prioritātes un programmu nākamajām Saeimas vēlēšanām.

“Lai vai kādas kļūdas un problēmas būtu bijušas, bet kopumā “Vienotība” tomēr ir tas politiskais spēks, kurš nodrošina stabilitāti un saprātu mūsu valsts politikā. Iepriekš četrus gadus veiksmīgi sadarbojāmies uz līguma pamata. Tādēļ tagad izlēmām iet palīgā un kļūt par pilntiesīgiem “Jaunās vienotības” biedriem. Tās jaunās partijas jau tādas viendienītes vien ir, bet šeit ir stabils spēks, ko vajag apstiprināt, ” lēmumu par pievienošanos apvienībai skaidroja “Jēkabpils Reģionālās partijas” līderis Leonīds Salcevičs. Viņš arī atzina, ka ir gatavs kandidēt Saeimas vēlēšanās “JV” Zemgales sarakstā. Visticamāk tajā bez viņa būs atrodams vēl kāds “JRP” pārstāvis, bet par šo kandidātu vēl norit debates partijas iekšienē. Vienlaikus ar “JRP” uzņemšanu tika paplašināts arī apvienības valdes sastāvs, iekļaujot tajā Salceviču kā “JRP” pārstāvi un “Vienotības” pārstāvi Jāni Reiru, lai valdē būtu līdzsvars starp “Vienotības” un reģionālo partiju pārstāvjiem.

“Ar katru jaunu biedru partiju apvienība kļūst spēcīgāka un esmu gandarīts, ka šobrīd esam plaši pārstāvēti visā Latvijā. Partiju apvienības paplašināšanās turpināsies,” paudis “JV” valdes priekšsēdētājs un premjerministra amata kandidāts Krišjānis Kariņš. Līdz ar to apvienību “JV” pašlaik veido jau piecas partijas –“Vienotība”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “JRP”.

Pagaidām gan “JV” salīdzinoši vāji pārstāvēta Latgales reģionā, jo sarunas ar Jāņa Lāčplēša vadīto “Latgales partiju” ievilkušās. Pēc neoficiālas informācijas daļa latgaliešu labprātāk sadarbotos ar “Latvijas reģionu apvienību”. Turklāt konservatīvos latgaliešus dara uzmanīgus arī “JV” liberālā nostāja dažādos strīdīgos jautājumos, piemēram, kopdzīves regulējuma sakarā. Tomēr “JV” valdes loceklis Ašeradens optimistiski stāstīja, ka apvienības vadība jau apstiprinājusi sadarbības līguma uzmetumu un trešdien viņam paredzēta tikšanās ar “Latgales partijas” vadību, kas varētu viest skaidrību par iespējamo sadarbību.

Foto Ģirts ZvirbulisFoto Ģirts Zvirbulis

Liela daļa “JV” kopsēdes tika veltīta diskusijām par piedāvājumu uz nākamajām Saeimas vēlēšanām. “Tuvākajos mēnešos gaidāms liels troksnis. Ir tādi spēki, kas bļauj – viss ir slikti, visi blēži, visus cietumos! Otrajā galējībā ir tādi politiskie spēki un politiķi kā mūsu pašreizējais premjers, kurš saka – Dievs pasarg, labāk nemainām neko, neveicam nekādas reformas. Bet tas nozīmē stagnēt un atpalikt!” teica “JV” premjera amata kandidāts Krišjānis Kariņš. Viņš uzsvēra, ka apvienības politiķi pēdējos mēnešos aktīvi braukājuši pa Latviju, tiekoties ar iedzīvotājiem. Balstoties uz sadzirdētajām cilvēku sāpēm un sūdzībām, esot tapusi “JV” programma Latvijas izaugsmei. Kariņa ieskatā Latvijas iedzīvotājus visvairāk satrauc taisnīguma trūkums, piemēram jau tā nelielo pensiju aplikšana ar nodokli, nepilnības tiesu sistēmā un maksātnespējas regulējumā, veselības pakalpojumu nepieejamībā, izglītības sistēmas zemā kvalitāte un valsts drošības riski.

“Mums ir jāpaveic tikai piecas lietas. Izglītībai jābūt modernai! Veselības aprūpei – pieejamai! Tiesai jābūt taisnīgai! Atalgojumam –jābūt cienīgam! Mūsu robežām jābūt pasargātām,” apvienības programmatiskās prioritātes rezumēja Ašeradens. Sīkāk par šo programmu un gaidāmo vēlēšanu kampaņu gan “JV” sprieda aiz slēgtām durvīm.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Kamer bus vecie purni tur? Tikmer nebalsošu neparko

 2. Nav skaidrs, kādēļ visu laiku esot valdībā visi šie mērķi nav jau sasniegti. Tāda sajūta, ka valstī pēkšņi viss pasliktinājies!
  Iespējams galvenā problēma ir nevis citi, bet tieši Vienotība!

 3. Meļu un ğenerātu partija uuuuuu skhuj taku Atbildēt

  Kariņš savus radus pa briseli izvadājis un restorānos līksmojis par latvijas nodokļu maksātāju naudu. Sūds ne politiķis tukšus salmus kuļ

 4. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmoliberastu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

Draugiem Facebook Twitter Google+