×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
6. janvāris, 2014
Drukāt

Karīna Tatarinova dodas Latvijas koncerttūrē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Fenruārī un martā Latvijas koncerttūrē dosies Karīnas Tatarinovas un “Plenēra apvienības” – koncertizrāde „ne ‘FORMĀTS”. Imanta Kalniņa un citu autoru dziesmas, populāras un mazāk zināmas pasaules kino melodijas jaunā, improvizētā skanējumā, instrumentācijās un formā.

Koncerti:
Ventspilī – 6.02. 19:00 Livonijas ordeņa pilī
Siguldā – 8.02. 18:00 koncertzālē „Baltais flīģelis”
Valmierā – 20.02. 19:00 Valmieras Drāmas teātra Mazajā zālē
Liepājā – 6.03. 19:00 Hika zālē, HOTEL PROMENADE
Cēsīs – 13.03. 19:00 Cēsu izstāžu namā
Jelgavā – 20.03. 19:00 Kultūras namā
Rēzeknē – 27.03. 19:00 GORS, Zīdastes zālē

Koncertu veidojuši un piedalās:
mūziķi Jānis Stafeckis (kontrabass), Artūrs Noviks (akordeons), Artūrs Kutepovs (ģitāra) un Ivars Kalniņš (perkusijas), Oskars Krasauskis – Krauze (arfa) un aktrise un dziedātāja Karīna Tatarinova

Koncertprogrammas nosaukums „dzima” kādā fotosesijā, kad, aplūkojot uzņemtos kadrus, atskanēja nopūta un fotogrāfa teksts: „ Laba, bet nav žurnāla formāts. Neformāts.” Neierāmējams. Netverams. Pārāk daudz informācijas…
Daudz netveramu, neierāmējamu mirkļu, palikušu aiz kadra, ar milzīgu informāciju par cilvēku, vietu, laiku…Mirkļi ar stāstu, kas turpinās.

Melodija, dziesma arī ir stāsts, ļoti spēcīga autoru radīta informācija. Informācija, kas rada jaunu informāciju sasaucoties ar klausītāja dzīves pieredzi.
Šajā programmā atļāvāmies stāstus turpināt un interpretēt – gan izpildījumā, gan muzikālajā formā. Dziesmas, kuras izvērstas muzikālās miniatūrās.
Dzirdēsiet kino mūzikas tēmas, kas kalpojušas par fonu dramaturģijai tagad mūs pašus pārsteidza un papildināja mūsu stāstus. Tajos arī vēlamies dalīties!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+