×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
16. septembris, 2017
Drukāt

Kariņš: Āboltiņas aiziešana no politikas mainītu “Vienotības” dinamiku (10)

Foto-LETAFoto-LETA

Solvitas Āboltiņas aiziešana no politikas mainītu “Vienotības” dinamiku, jo tad partija sabiedrību varētu uzrunāt ar saturu, nevis attaisnoties, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Krišjānis Kariņš (V).

Viņš skaidroja, ka politiskās aprindās personiskām simpātijām un antipātijām nevajadzētu spēlēt lielu lomu, bet diemžēl bieži notiek pretējais, īpaši Latvijas politikā. Kamēr citi lietišķi analizē partijas programmu un darbus, lielākajā daļā vēlētāju šis faktors – politiķis “patīk vai nepatīk” – ir galvenais, novērojis eiroparlamentārietis.

“Mums ir jāmaina vēlētāja uztvere saturiski. Āboltiņa, manuprāt, nav darījusi neko tādu, kas attaisnotu tik negatīvu attieksmi pret viņu no sabiedrības. Ja paskatītos uz tiem likumiem, kurus viņa ir atbalstījusi vai neatbalstījusi, liela sabiedrības daļa viņai piekristu, bet negatīvais iespaids par viņu, protams, iespaido visu partiju,” norādīja Kariņš.

Deputāts vērsa uzmanību, ka “Vienotībā” patlaban notiek milzu pārmaiņas, tomēr paies laiks, līdz sabiedrībai tās būs jūtamas un redzamas, tādēļ periodā līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām tieši šī pārmaiņu parādīšana vēlētājiem būs partijas lielākais izaicinājums.

“Valdē šobrīd veidojas labāks īpatsvars starp pieredzējušiem un jauniem cilvēkiem. Maiņa notiek un notiks labvēlīgos apstākļos, proti, nevis vecie politiķi atstums jaunos, bet gan vilks jaunos politiķus tuvāk klāt un nodos viņiem pieredzi. Jau tagad strādājām un strādāsim pie tā, lai piesaistītu jaunus biedrus,” teica deputāts.

Eiroparlamentārietis vērsa uzmanību, ka iepriekš partijas valdē dominēja savstarpēji aizvainojumi, un darbs nenotika profesionāli, tādēļ partija pelnīti saņēma nosodījumu no sabiedrības, tomēr tagad atmosfēra esot izmainījusies. Partijas iekšienē tiekot runāts par mērķiem un idejām, bet personīgās ķildas esot izzudušas.

“23.septembrī būs partijas domes sēde, kurā runāsim par partijas pamatvērtībām -, ko mēs pārstāvam, kādi ir mūsu uzskati, un kādu politiku vēlamies veidot. Ļoti svarīgi ievilkt elpu un apzināties, kas mēs esam! Mums ir ļoti liels potenciāls, un galvenais, kas jādara, – jārūpējas par valsts ekonomisko augšupeju un labklājības palielināšanu,” ir pārliecināts Kariņš.

Partijas domes vadītājs tic, ka Latvijas politiskajā spektrā ir liels pieprasījums pēc tāda veida politiskā spēka, kāds ir “Vienotība”, jeb tāda, kas ir eiropeisks, kam nav nekādu šaubu par Latvijas ģeopolitisko kursu, un kurā ir pietiekami liela pieredze un resursi. Kariņš uzsvēra, ka partija izjūt lielu atbildību par valsti kopumā un to, lai valdība būtu stabila.

“Tomēr mēs esam aizgājuši pat tik tālu, ka stabilitātes labad neuzstājam valdībā uz to, kas būtu pareizais virziens, kaut gan mēs to saredzam – aizkulisēs mēs to pārrunājam, argumentējam, bet tad klusējam,” nožēlu pauda deputāts.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Es jūs piespiedīšu mīlēt Āboltiņu!

 2. Obama birth Certificate is Fake Confirmed! Atbildēt

  Ungarija un Izraela Sorosu oficiali atzinusas par Valsts ienaidnieku. Ko Latvija bremzee?
  ASV tagad ir laba Valsts jo ir prezidents Trump piegriez skabekli laundarim Sorosam un pilda visus savus solijumus!!! LV ir demokratija? Izkatas ka tikai cenzura, Back in USSR!

 3. … Katrs Vienotibas biedrs nesaredz talak par savu degungalu … un nesaredzes, jo pustuksa geopolitika nenem vera autohtonas tautas intereses un vajadzibas … kur nu vel tas Tikumibu … !!!!

  … Vieniga izeja ir norit katram savu krupi un apvienoties ar NA, kas dotu pilnibu nakotnes politikai … ka ari lielako panaksmi un tautas pateicibu – laika kad ZZS un SX partijas skel latviesus !!! !!!!

 4. mainīs hidrauliku, nevis dinamiku.

 5. Ja aizies?
  Ja aizies laicīgi?
  Ja aizies pēdējā brīdī?
  Un ja neaiziet? Ko tad?
  To vajadzēja jau zināt kongresā, bet ar Āboltiņas domu gaitu var uzminēt – iziešu pēdējā brīdī un lai brūk…- kā tai filmā ar direktoru – rīkotāju Ašeradenu galvenajā lomā…

 6. vinčuks būtībā iznīcināja rudi.Pēc tam aizmuka.Uz gadu…Ja eksministrs nepratīs izdarīt secinājumus,viņu gaida līdzīgs liktenis!Smieklīgākie ir tie trīs veči…Bābas kruķī a tie klana galvas – jā,jā…

 7. Uz atvadām, tikai atbilstoši padarītajam, katram deputātam varētu iedot kārtīgu pendeli pa pakaļu.
  Tikai adekvātu novērtējumu darba rezultātiem!!!
  Un pensijas varētu noteikt pēc valsts iedzīvotāja, kurš saņem vismazāk!
  Ja izveidojis sistēmu, kurā mazākā pensija ir 100,- naudiņas, tad arī dzīvo pa tādu (mēģini)!
  Tas varētu būt stimuls!!!

 8. Apbrīnojami, cik viegli cilvēki zaudē realitātes izjūtu! Arī Kariņš.
  Kosmonauti!
  Laiks ir pagājis!
  Kas visas apņemšanās traucēja realizēt līdz šim? Ārējie ienaidnieki? Iekšējie?
  Tikai ne paši.
  Kāpēc, lai cilvēki ticētu, ka kaut kas tiks darīts tieši tagad?
  Jo ūdens smeļas mutē?
  Parazitēt var jebkurš (kā to pierāda deputātu darbība)!
  Un pats galvenais – nav risinājumi samilzušām problēmām un kadri, kas varētu reāli tās īstenot!!!!!!
  Veiksmi jaunajiem censoņiem!

 9. Par to Vienotibas ģeopollitisko kursu tīri vai jāsmejās ,ar vārdiem Eiropā, bet tie varenie darbi kaut kā vairāk krievelijai pa prātam un bez Solvitēna tur taču vēl vesela varza ‘eiropeisku” politķu,kuriem gruti izķeipt bez pukinfiliāles -saskaņas valdībā!

 10. Nevajadzētu uztraukties par partiju Vienotību, bet gan par Latviju un tās iedzīvotājiem. Ko Vienotība ir izdarījusi par šiem 17 gadiem, kopš tā ir varas partija??? Valstī pieaugusi nabadzība, noziedzība, korupcija, bet partijas (resp ievēlētie deputāti visos līmeņos) tikai uztraucās tikai par to vai izdosies nākošajās vēlēšanās nokļūt pie siles, saglabāt savas labi apmaksātās darba vietas un par saviem darba rezultātiem neatbildēt.. Vienkārši būt , labi izskatīties un muldēt da jebko…..

Draugiem Facebook Twitter Google+