Sports
Futbols

Kariusa kļūdas Čempionu līgas finālā varētu būt izraisījis smadzeņu satricinājums0


Loriss Kariuss pēc neveiksmīgās spēles. Foto – AFP/Scanpix/LETA
Loriss Kariuss pēc neveiksmīgās spēles. Foto – AFP/Scanpix/LETA
Loriss Kariuss pēc neveiksmīgās spēles. Foto – AFP/Scanpix/LETA

Loriss Kariuss varētu palikt Anglijas futbola kluba “Liverpool” pamatvārtsargs, jo komandas treneris Jirgens Klops paziņojis, ka kļūdas UEFA Čempionu līgas finālspēlē pret Madrides “Real” varētu būt izraisījis smadzeņu satricinājums.

Kā zināms, “Real” finālmačā maijā Kijevā ar rezultātu 3:1 pārspēja “Liverpool” komandu, kas divus vārtus zaudēja pēc Kariusa rupjām kļūdām.

Vairākas dienas pēc šīs spēles ārsti noteikuši, ka Kariusam smadzeņu satricinājumu radījis Serhio Ramosa sitiens ar elkoni. Kariuss varētu sargāt komandas vārtus jau sestdien paredzētajā pirmssezonas pārbaudes spēlē pret Česteras “City”.

“Vienīgais, ko varu teikt, ir, ka viņam spēles laikā bija satricinājums,” teica Klops. “Kam bijuši satricinājumi, zina, ka tie mēdz būt dažāda veida. Acīmredzot, viņš to nejuta.”

Arī Klops pats atrodas zem spiediena, jo “Liverpool” aizvadītajā sezonā zaudēja trīs finālos. Viņš esot saņēmis zvanu no vācu leģendas Franca Bekenbauera, kurš arī pārliecināts, ka Kariusam bijis smadzeņu satricinājums.

“Ieguvu fotogrāfijas no dažādiem punktiem, aplūkoju tās un nodomāju: kā var būt, ka puisis līdz tam šajā spēlē nebija izrādījis nekādu vājumu, pēkšņi svarīgā spēlē pieļauj tādas kļūdas un nevienam neienāk prātā, ka to varētu izraisīt sitiens?” sacīja Klops.

Klops ar paziņojumu nācis klajā pēc tam, kad bez panākumiem beigušies mēģinājumi no “AS Roma” nopirkt brazīliešu vārtsargu Alisonu. Romas klubs uzskata, ka pārāk lēti pērn pārdeva uz “Liverpool” ēģiptiešu zvaigzni Mohamedu Salāhu, tādēļ pacēla maksu par Alisonu.

LA.lv