Sports
Citi sporta veidi

Karjeru beidz viena no labākajām slovāku tenisistēm0


Aļona Ostapenko pēc uzvaras spiež roku Dominikai Cibulkovai, kura nu paziņojusi par karjeras beigām.
Aļona Ostapenko pēc uzvaras spiež roku Dominikai Cibulkovai, kura nu paziņojusi par karjeras beigām.
Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Par karjeras beigām otrdien paziņoja 30 gadus vecā Slovākijas tenisiste Dominika Cibulkova, kura karjeras laikā izcīnīja astoņus WTA turnīru uzvarētājas titulus.

Cibulkova pēdējo maču aizvadīja maijā, kad Francijas atklātā čempionāta otrajā kārtā piekāpās baltkrievietei Arinai Sabaļenkai.

Slovākiete 2016.gadā triumfēja WTA sezonas noslēguma turnīrā “WTA Finals”, kas ir viņas lielākais panākums karjerā. Savukārt augstāko vietu rangā Cibulkova sasniedza 2017. gada maijā, kad pakāpās uz ceturto pozīciju.

“Grand Slam” turnīros viņai labākais rezultāts ir 2014.gadā sasniegtais Austrālijas atklātā čempionāta fināls. Karjeras laikā bijusī Slovākijas pirmā rakete izcīnīja astoņus WTA titulus, pusi no tiem jeb četrus iegūstot 2016.gadā.

Saistītie raksti

Cibulkova 2019.gadu iesāka ranga 25.vietā, bet šobrīd reitingā viņa ir 315.pozīcijā. Karjeras laikā Cibulkova pa trim reizēm tikās ar Aļonu Ostapenko un Anastasiju Sevastovu, Latvijas tenisistēm izcīnot pa divām uzvarām.

Cibulkovai ir sava tenisa akadēmija un labdarības organizācija, kas palīdz Slovākijas sportistiem adaptēties dzīvei pēc profesionālās karjeras beigām.

LA.lv