×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
28. maijs, 2015
Drukāt

Kārķos atklās jauno estrādi – dabas koncertzāli (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 30. maijā, Kārķos ar nacionāli patriotisku pasākumu atklās jauno estrādi – dabas koncertzāli, portālam LA.lv pavēstīja Valkas novada domes Lauku tūrisma speciāliste Sandra Pilskalne.

Dabas koncertzāles būvniecība Kārķu pagastā tiek realizēta Lauku attīstības programmas LEADER pieejas īstenošanas pasākuma ietvaros, ko atbalsta Eiropas Lauksaimniecības Fonds Lauku Attīstībai (ELFLA). Kopējās estrādes būvniecības izmaksas ir 28457,44 eiro, no tām 10% ir Valkas novada domes līdzfinansējums.

Projektu 2014. gada pavasarī izstrādāja arhitekte Līga Āboltiņa no Smiltenes pēc mākslinieka Raimonda Briča skicēm. Ņemot vērā pasūtītāja veiktā iepirkuma konkursa rezultātus, darbus veic SIA “Valkas meliorācija”.

Jau no plkst. 15 Zemessardzes 22. kājnieku bataljons demonstrēs militāro tehniku un ieročus, bet vakarā, plkst. 20 sāksies vakara svinīgā daļa, kur īpašu svētku gaisotni nodrošinās Latvijas Republikas Zemessardzes pūtēju orķestris ar diriģentu virsleitnantu Andi Kareli.

“Jaunuzceltais objekts būs nozīmīgs pagasta kultūrvides papildinājums. Tas atrodas upes krastā, Lustiņdruvas takas aizsākumā, tāpēc arī izvēlēts nosaukums – Dabas koncertzāle. Estrāde būs piemērota dažādiem ārā pasākumiem, bet ikdienā, kamēr ļaudis strādās, to pieskandinās putni un apkārtējā dzīvā radība,” norāda stāsta Kārķu pagasta pārvaldes vadītājs Pēteris Pētersons.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jauna BĪNE! Tas iet pie dvēseles. Paldies visiem, kas domu, roku un vadības vārdu pielikuši! Lai skan! Bijušais un mūžīgi sirdī esošais KĀRĶĒNIETIS Vilnis.

Draugiem Facebook Twitter Google+