×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
5. novembris, 2013
Drukāt

Nedēļas izvēle. Mūziķis Kārlis Kazāks iesaka ”Iļģi” koncertu

Autors: LETA.Autors: LETA.

Mūziķis Kārlis Kazāks.

Mūziķis Kārlis Kazāks šonedēļ iesaka laikraksta ”Latvijas Avīzes” pielikuma ”Kultūrzīmes” lasītajiem apmeklēt teātra izrādi, kinolektoriju un pasaules mūzikas festivālu.

Kā galveno nedēļas notikumu K.Kazāks atzīmē  koncertu 8.novembrī  ”Palladium” koncertzālē pasaules mūzikas festivāla ”Porta” ietvaros, kad ”mūsu pašu “Iļģi” skanēs starp “The Shuk” no Izraēlas un “Dobranotch” no Krievijas.”

Festivāls ”Porta” noritēs no 7.līdz 9.novembrim. ”Pasaules mūzika ir tā burvīgā skaņu pasaule, kurā spējam katrs būt pats, nesekojot popmūzikas, akadēmiskās mūzikas un radiostaciju noteikumiem,” uzskata K.Kazāks.

8.novembrī kā īpašs piedzīvojums būšot arī Kārļa Krūmiņa iestudētā izrāde “Truša alā” Latvijas Nacionālā teātra Aktieru zālē, sola mūziķis. “Aktieri Liene Gāliņa, Madara Saldovere, Jānis Vimba, Lāsma Kugrēna un Kaspars Dumburs caur tumšu stāstu mums parāda, ka dzīve ir skaista. Izrādes mūsdienīgā valoda un aktieru tiešā klātbūtne ļauj viegli tikt ierautam kopīgā pārdzīvojumā,” spriež K.Kazāks.

Mūziķim šķiet vilinošs šīs nedēļas piedāvājums arī iespēja apmeklēt kinolektoriju ”Tas, ko tu nedrīksti nezināt” kinoteātrī ”Splendid Palace” Rīgā. ”Dzidras Ritenbergas 1976. gada filma “Šīs bīstamās balkona durvis” vēsturiskajā 35mm kino kopijā kopā ar lektora Dāvja Sīmaņa stāstu – tam jākļūst par piepildītu vakaru,” par saviem plāniem 6.novembrī sprieda K.Kazāks.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+