×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
14. augusts, 2016
Drukāt

Kārlis Krēsliņš par došanos uz Rio: Negribēju, lai padomā, ka ģenerālis nobijās (7)

foto: LETAfoto: LETA

Saeimas deputāts un Latvijas Šaušanas federācijas prezidents Kārlis Krēsliņš trešdien dosies uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm.

Krēsliņš sarunā ar “LA” atzina, ka jau laicīgi saņēmis piedāvājumu doties uz Rio, taču sākumā atteicies: „Negribēju braukt, arī pirms četriem gadiem Londonā nebiju, lai gan varēju, jo startēja Afanasijs Kuzmins. Taču tad neformālās sarunās viens otrs teica, ka labi vien ir – Rio taču bīstami, noziedznieki. Mani drusciņ uzvilka tas, ka varēja padomāt – redz, ģenerālis nobijās. Tāpēc pārdomāju un teicu, ka esmu gatavs braukt.” 71 gadu vecajam Krēsliņam ir liela pieredze militārajās struktūrās.

Viņš piebilst, ka Saeimā darbojas Sporta apakškomisijā un arī tāpēc būtu vērtīgi klātienē redzēt, kā tiek organizētas olimpiskās spēles, kādas ir problēmas, tostarp sadzīvē. Arī kā federācijas prezidentam esot lietderīgi aizbraukt, lai kontaktētos ar starptautiskās federācijas vadību un veidot kontaktus ar citu valstu kolēģiem. „Taču skaidrs, ka ir jānosaka prioritātes – ja būtu jāizvēlas, tad 100 procenti priekšroku būtu devis trenerim un pats nebrauktu,” runājot par peldētāju pieredzi, kur aizbrauca federācijas prezidents Kaspars Pone, nevis treneris Germans Jakubovskis, teica Kārlis Krēsliņš.

Olimpiskās delegācijas pārstāvju uzturēšanos spēļu vietā nodrošina Starptautiskā olimpiskā komiteja (SOK), tā kā nodokļu maksātāju nauda netiek tērēta, tiesa, aviobiļete ir jānopērk.

Latvijas šāvējs Dainis Upelnieks savu olimpisko debiju stenda šaušanā jau ir noslēdzis ar 14. vietu.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Ko komentē, ja neesi informēts ne par ģenerāļa izglītību, ne darba pie Nacionālās aizsardzības akadēmijas izveidošanas, ne sasniegumiem sportā- konkrēti šaušanā.Vienīgais attaisnojums, ka esi kleperis, ne zirgs.

 2. Kuram nepatīk doties ekskursijā na haļavu! Atbildēt

  Jā, krēsliņa k-gs, tur jau ir 100 ekskursantu na haļavu no LOK un visādiem citādiem kantoriem uz Latvijas 34 olimpiešiem

 3. Ggeneraalis ha,ha. Kur taadi rodaas, kaados karos pelniijis to pakaapi. No kombaina ggeneraallos.

 4. kapec pa savu lielo deputata algu nebrauc ? zaglis …

 5. Tak Upelnieks jau atšāvās. Vai tad tur vēl kāds šaudās?

 6. Jauns tūrisma veids Atbildēt

  Ar pieticību nedraudzējas ….Vai tad nav jau jādodas pelnītā atpūtā un jādod vieta jaunākiem un ar sportu saistītiem cilvēkiem ? Un ko var daudz izdarīt , ja pamatdarbs Saeimā?

 7. kādus tik stāstiņus neizdomā Atbildēt

  lai attaisnotu ekskursijas par valsts naudu

Draugiem Facebook Twitter Google+