×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
27. augusts, 2015
Drukāt

Izrēķini, kurā reinkarnācijā esi un kādi ir tavi dzīves pamatuzdevumi (36)

Foto - Marta PurmaleFoto - Marta Purmale

Velta Kanilavičiene

Velta Kanilavičiene ir mācījusies Viļņas Parapsiholoģijas akadēmijā un jau vairāk nekā divdesmit gadu ir astropsiholoģe. Uzskata, ka šīs zināšanas ļauj skaidrāk atskārst savu dzīves uzdevumu un saskatīt līdzekļus tā īstenošanai. Tas nozīmē – dzīvot pilnestīgāk, jo cilvēks, kurš atradis sevi, jūtas laimīgs.

Lūdzu, nosauciet kādu visiem svarīgu jautājumu, uz kuru atbildēt palīdz astropsiholoģe!

Varbūt šo – kāpēc esam tik atšķirīgi? Viens un tas pats objekts vai norise, bet katrs to tveram citādi. Izskaidrojumam astropsiholoģija piedāvā leksiku, ko ikdienā izmantojam retāk, – karma, reinkarnācija, kosmiskais kods. Tā atgādina: cilvēka dvēsele ir nemirstīga. Uzreiz pēc fiziskā ķermeņa nāves dvēsele nonāk Gaismas pasaulē un uzturas tajā augstāko spēku noteiktu laiku, lai reinkarnētos – divpadsmit reižu atkal atgrieztos uz Zemes.

Tāpēc mūsu vidū vienlaikus mīt gan ļaudis ar pavisam jaunām, dzīves skolu neizgājušām dvēselēm, gan viedie, kuri vada jau vienpadsmito vai divpadsmito atdzimšanu. Jo dvēsele jaunāka, jo pirmreizēja izziņas prieka pilnāka, jo vecāka – jo sarežģītāku pretrunu plosīta. Karmas nasta tai bieži ir smagāka.

Ir slikta un laba karma?

Vārda karma pamatnozīme ir darbība. Zinām: katrai darbībai ir tāda pati pretdarbība – šā likuma pastāvēšanu materiālajā vidē formulēja jau Ņūtons. Tādi paši procesi noris arī garīgajā pasaulē – ik rīcībai, pat tai, kas veikta tikai vārdos un domās, ir noteiktas sekas. Darbība rada pretdarbību, kas atgriežas atpakaļ. Agrāk šī aprite vilkās vairāku reinkarnāciju garumā, tagad visbiežāk notiek cilvēka mūža laikā.

Slikta un laba jēdzieni allaž bijuši ļoti nosacīti un pakļauti manipulācijām, tomēr likums, ko var izteikt arī ar mūsu parunu Ko sēsi, to pļausi, ir spēkā vienmēr, radot vai nu labu, vai sliktu karmu. Vai nu ļauj mums justies kā veiksminiekiem, vai liek kulties kā pa nātrēm. Saprotot karmas likumu, vieglāk pieņemt: ja no pagātnes līdzpaņemtā nasta šķiet par smagu, ir iespējams kļūt uzmanīgākam un no šā brīža sākt savas karmas uzlabošanu.

Kā šādas apņēmības īstenošanā var palīdzēt astropsiholoģija?

Viena no iespējām – noteikt, kuru no sev atvēlētajām divpadsmit reizēm cilvēks jau ieradies uz šīs Zemes. Tas dod iespēju visam, kas tiek piedzīvots, izjusts un atskārsts, pielikt savai dzīvei paredzētā virsuzdevuma jeb misijas mērauklu.

Pirmajā inkarnācijā dvēsele ir tikko ieradusies – pilnīgi jauna, tīra, nepieredzējusi. Tās uzdevums ir fiziskā ķermeņa vajadzību izzināšana un likšana lietā. Teorētiski tas iespējams arī kā bioloģiska eksistēšana: cilvēks ēd, dzer, guļ, strādā, vairojas. Taču uz Zemes nevienam nav iespējams pastāvēt, ja viņš neattīsta sevī maņas, kas ved ārpus šā rāmja – dvēseles pilnveides virzienā.

Arī otrajā reinkarnācijā gars vēl ir jauns. Šīs atnākšanas galvenais dzinulis – apgūt jēdzienu bagātība. Vēlams, saprotot, ka ir gan materiālās, gan garīgās vērtības.

Trešajā reinkarnācijā cilvēkam svarīgi izzināt savas saknes pa tēva līniju, saistot tās ar veiksmju un samezglojumu nospiedumiem paša dzīvē.

Atnākot ceturto reizi, svarīgākais ir apliecināt sevi līdzcilvēkiem. Šiem ļaudīm viegli rast kontaktu ar draugiem un kolēģiem, viņi ir kā radīti skatuvei vai citām publiskām profesijām un noteikti alkst pēc ievērības un novērtējuma.

Piektā reinkarnācija – bērni; vai nu ar viņiem gan fiziskā, gan garīgā plānā rodas nebeidzamas problēmas, vai cilvēks tiek iesaistīts darbā ar bērnu auditoriju – ir skolotājs, pediatrs, bērnudārza audzinātājs vai dižģimenes galva. Šie ļaudis nereti visu mūžu saglabā spēju palūkoties uz pasauli bērna acīm.

Sestā – pretinieki, viena no sarežģītākajām reinkarnācijām, jo ļauj dvēselei pakāpties, lai ieraudzītu, cik daudz pasaulē iespējams mainīt ar paša rīcību. Nenogurdināmie cīnītāji. Visbiežāk būdami ļoti nesavtīgi un godīgi, stājas pretī netaisnībai – juristi; pretī slimībām – mediķi, pretī tumsonībai – jaunu mācību sludinātāji. Tomēr šai pretīstāvēšanai ir risks pāraugt par cīņu ar vējdzirnavām. Tad cilvēks var kļūt ienaidnieks pats sev, krītot atkarībās un dažādos pašsaustīšanās veidos.

Septītajā reinkarnācijā, kad dvēsele uzkrājusi pietiekami lielu pieredzi, tās briedums tiek pārbaudīts ar laulību un ģimenes dzīvi. Iespējama gan svētlaimīga saderība, gan mētāšanās no vienām nelaimīgām attiecībām pie citām.

Astotās atnākšanas pamatuzdevums – apjaust dzīves un nāves saspēles likumsakarības. Tie jau ir misijas cilvēki, līdzīgi Mātei Terēzei, kuri domā: ko iemācīties, kā sevi garīgi pilnveidot, lai labāk varētu kalpot Dievam un cilvēkiem? Taču tas norisinās uz naža asmens – tiklīdz solis pa labi vai kreisi, klāt smagas slimības un dažādi pārbaudījumi. Vieni beidzas, citi sākas. Šajā reinkarnācijā daudz gan ļoti izcilu radošo personību, gan nelaimes putnu, kuri paši sevi nolēmuši nožēlojamai nīkšanai.

Devītajā reinkarnācijā nāk cēlas un pieredzējušas dvēseles, kurām svarīgākā ir garīgā dzīve un studijas. Gaišreģi, ekstrasensi, izcili ārsti, viedie – visi, kuru klātbūtne dara dzīvi gaišāku. Ļaudis, kuri visu mūžu domā, meklē, mācās ne tikai skolās, bet arī no dzīves un savas zināšanas nevis uzkrāj, bet kalpojot dāvā citiem.

Desmitās reinkarnācijas dvēsele jau tā attīstījusies, ka parasti iemiesojas veiksminiekā, kuram svarīgākais ir darbs un profesija. Ja karmiski nav sagandēta spēja izvēlēties piemērotāko sevis izteikšanas jomu, šie ļaudis kļūst pasaulslaveni uzņēmēji, miljonāri, politiķi. Vai arī tādi, kuri neko nesasniedz, jo ignorējuši likumu, ka veiksmes pamatā jābūt godīgumam un zināšanām.

Vienpadsmitajā atnākšanā galvenais ir – ko iegūt? Dvēsele pieredzējusi, tāpēc saprot: ja pietiek garīgo vērtību, materiālais labums tiek piemests klāt. Kļūst svarīgi, ko vēl iemācīties un apgūt ārpus materiālā. Ko redzēt. Ko izjust. Ko saprast. Ceļojumi, māksla, zinātne, kultūra, jaunākās tehnoloģijas. Šie cilvēki ir ļoti apdāvināti, viss it kā pats krīt rokās, tāpēc galvenā problēma – kā sevi šajās iespējās nepazaudēt un neizniekot. Ja to neatrisina, sekas ir skaudras: enerģiju, ko cilvēks neatdod gaismai, acumirklī savāc tumšie spēki. Rodas alkoholiķi, narkomāni, arī noziedznieki, uz kuriem pat dziļā bezdibenī attiecināms apzīmējums – talantīgs, taču sev un pasaulei zudis.

Divpadsmitā, pēdējā reinkarnācija – ko zaudēt? Tie ir viedie, kuriem savas zināšanas jāatdod citiem, jākalpo. Tagad aizvien biežāk dzimst tā sauktie indigo bērni – arī viņi pieder pie divpadsmitajiem, kuru misija – sekmēt pasaules pāreju augstākās vibrācijās. Viņi ir nākamie gaismas cilvēki, gudrie ministri un prezidenti, jo spēj mīlēt cilvēkus un pasauli beznosacījumu mīlestībā.

Kā uzzināt, kurai no reinkarnācijām piederam?

Sākumā ar diezgan vienkāršu aprēķinu, ko piedāvā numeroloģija – astropsiholoģijā bieži izmantota metode.

* Uzrakstām uz lapiņas savus dzimšanas datus, piemēram, 1968. gada 7. novembris, izsakām tos atbilstošos skaitļos: 1968, 7, 11.

* Visus šajā kopā atrodamos ciparus (no 1 līdz 9) saskaitām: 1 + 9 + 6 + 8 + 7 + 1 + 1 = 33.

* Ja ir divciparu skaitlis, kas lielāks par 12 (inkarnāciju skaits), saskaitām arī abas tā sastāvdaļas: 3 + 3 = 6.

* Iegūtais cipars nozīmē, ka šis cilvēks vada savu sesto atgriešanos jeb reinkarnāciju.

Ko dara dvēseles pēc savas divpadsmitās iemiesošanās?

Kļūst par gaismas būtnēm, dažreiz par savu tuvinieku sargeņģeļiem, vai turpina savu gaitu tādās izpausmēs, par kuru eksistenci mēs pat nenojaušam.

 

36,6 C konsultante VELTA KARNILAVIČIENE, astropsiholoģe

 

366_C_logo1

Pievienot komentāru

Komentāri (36)

 1. 4+9 = 13 – ko tagad? 😀 visus 12 esmu izgājis, bet vēl te?

 2. interesanti kā tad cilvēks var saskaitīt savu 11 un 12-to reinarnācijas skaitu, ja galā iznākušais skaitlis jāreducē (tātad jāsaskaita) vienciparu skaitlī???

 3. Wow, man gan pēc Pitagora gan pēc šīs metodes sanāk, ka uz zemes esmu (mana dvēsele) pēdējo reizi.

 4. Tas feis prasās pēc ievietošanas Lombrozo grāmatā “Noziedznieku tipi”

 5. Lai kā LA necenstos, viens no Tavas dzīves pamatuzdevumiem ir neuzķerties uz šarlatāna makšķeres, lasītāj!

 6. Cik mulkīgi ir rakāties pagātnē , kur mēs neviens netiekam atpakaļ…Ir pseido dziednieki ,kuri to nesaprot ,,,,ir jādzīvo šodien . šeit un tagad.
  Astropsiholoģija nekam neder, tikai nojauc cilvēkiem domāšanu un atrast patiesību par pasaules, cilvēka uzbūvi.
  Šai rakstā nav patiesība atspoguļota.

 7. tas viss ir okultisms un melnaa magija,kuraa ievilina cilvekus sitadas afeeristes.

 8. saadi raksti nav vajadzigi prieks normaliem izglitotiem cilveekiem.Karteeja naudas kaaseeja…Vini jau feiss pec kjiegela prasas un acis ljoti ljaunas,apskataties labi.

 9. sitadam astroparapsihologeem nemuldeet daudz.Zem visas sitas muldesanas slepjas tumsas lietinas,ta ka nedurii cilveciniem praatus… +++Pec izskata var jau spriest,ka ragana ir,tikai vajadzeetu veel slotaskaatu un prom tadas uz ….

 10. izrādās, ka reinkarnāciju skaits visiem ir vienāds? 🙂 Ticamāk būtu, ka ir 12 attīstības līmeņi.

 11. Absolūts fufelis ! Interesanti, kāds būtu mans personas skaitlis, ja mēs dzīvotu pēc maiju kalendāra vai pēc vecā kalendāra ??? Man personīgi pilnīgi neder rakstītais novērtējums ! Te ož pēc smaga šarlatānisma .

 12. atkal mākoņstūmējs uzradies ! Atbildēt

  Kāpēc latvieši, kulturāla, kristīga eiropiešu tauta, tik viegli uz šādām muļķībām uzķeras? Okupācijas mantojums?

  • Kristietība ir tāda pati pasaciņa ko kāds grupējums izdomājis lai citus varētu pakļaut , nezvai latviešiem vajadzētu sekot šim biznesa projektam

   • Vai kāds vēl atceras, ka Kristietība ienāca ar uguni un zobenu, iznīcināja gan kultūras mantojumu, gan genofondu. Baznīcēni visās konfesijās, kur ir jūsu morāle?

  • Hm, ja pats nodali kristietību no tumsonības, tad cik pašam gaišs prāts? Kāda starpība kam pūlis seko- kristietībai, numeroloģijai, partijai…. Jāpiezīmē, ka ļaudis jau dzīvoja vēl krietni pirms Tevis piesauktās kristietības parādīšanās, un nekas, izdzīvoja. Savukārt numeroloģiju izskaitļoja neviens cits kā Pitagors. Nesaku, ka tā ir apsolūtā patiesība, bet Pitagors mani vairāk pārliecina kā kāds kaktu priesteris, piesolot ciest septiņām paaudzēm par grēkiem, ko viņi pat neatcerās un nav piedalījušies.

 13. Interesanti – ņemot vērā šo skaitīšanas sistēmu 1-3 reinkarnācija vispār nevar būt.

 14. kamēr nav skaidrības, kas mēs patiesībā esam un kāds ir mūsu dzīvošanas mērķis, pateikt var visu ko atkarībā no fantāzijas.

 15. Es esmu savaa vieniigaa inkarnaacijaa…

 16. Bildē ragana bez grima. Nelasīšu!

 17. It kā nenoticēju, bet man tiešām atbilst…

 18. Ministri un prezidenti, tās tak ir butaforijas vai lelles, ko raustīt.

 19. We have a good bulshit story here.

 20. reinkarnācijas kontracepcija Atbildēt

  Šarlatāna darbs, kā sacīt jāsaka, nav grūts, bet atbildīgs …

 21. Taisniiba!!!Man ir 6 reinkarnacija-atbilst patiesiibai 100 pro!!

 22. Nu kur tad ir tā mācīšanās un pieredzes apgūšana,? Cilvēciņš no jauna piedzimstot, visu iegūto pieredzi ir aizmirsis, un sāk atkal visu no baltas lapas. Tā ir dvēseles spīdzināšana – ievilkt atkārtotās reinkarnācijās bez iespējas kaut ko par savām kļūdām atcerēties nākamajā inkarnācijā. Tā vien šķiet, ka tām būtnēm, kas riktē šos reinkarnācijas ciklus un izdzēš atmiņas par mūsu iepriekšējo dzīvi, ir izdevīgi lai mēs atkal un atkal atkārtotu savas kļūdas. Domāju, ka viņi barojas no mūsu sāpju, baiļu un bēdu emocijām. Es negribu uzturēt šādus parazītus, tāpēc pēc nāves tajā viņu aicinošajā tunelī iekšā neiešu, jo zinu ka tā mīlestība, ko šis tunelis izstaro, ir mākslīgi – ar tehnoloģijas palīdzību radīta emocija. Iešu tieši uz pretējo pusi un būšu beidzot BRĪVS!

  • Hm a kur tad paliek likums dots deveejam atdodas ?

   • Ar mums šie neradījumi , ko sauc – arhoni, var darīt tikai to ko mēs, cilvēce kā kolektīvs, viņiem atļaujam. Gan jau reiz arī šīm melnajām būtnēm būs jāatbild par savu sadarīto. Un tas var pienāk ļoti drīz. Dots devējam tiešām atdodas, tikai Dieva dzirnavas maļ lēni

  • Kelli in the Raw?

  • yaer65twerserteryt Atbildēt

   Oho, labi uzrakstiits. Iespaidīgi…..bet nez vai ir iespejams neiet taja tunelii ieksa, varbut tas ir vienigais variants un to mes isti nezinam. Varbut pec daudziem gadiem tu tomer gribesi tur ieiet, lai izbegtu no visam ciesanam, kas ir dziivee.

   • Tur tunelī ieejot, no ciešanām neizbēgt. Tev izdzēsīs atmiņas un iešaus tevi tikko ieņemta bērna ķermenī. Tu piedzimsi un atkal sagriezīsies, apdedzināsies, slimosi, darīsi slikto, kas atgriezīsies pie tevis atpakaļ.Bet ar tavām bēdu, sāpju un vilšanās emocijām tu baros i”tuneļa” saimniekus un izveidotājus. Mūža beigās tu būsi kaut ko iemācījies, nomirsi, tevi atkal ievilinās tunelī, atkal izdzēsīs tev atmiņu un reinkarnāciju ritenis turpinās griezties. Vienīgā iespēja no tā izvairīties ir nepadoties vilinājumam iet iekšā tajā tunelī, Tevi vilinās ar tehnoloģiski radītām mīlestības emocijām, rādīs tev hologrāfiskus aizgājušās dzīves tuvinieku tēlus, solīs atkalredzēšanos ar viņiem. Es tur neiešu, “gaišajam tēlam” pateikšu – paldies, nē, apgriezīšos un došos prom. Visumā ir tik daudz ko redzēt un ko darīt, pie tam – mācoties, ar neizdzēstu atmiņu.

 23. Laba pasaciņa….muļķiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+