×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
22. janvāris, 2018
Drukāt

Karmiskā nauda un horoskops. Kā nodrošināt labklājību katrai zodiaka zīmei?

4. “Ne-” blokāde

4no21
Foto - LETAFoto - LETA

Runājot par darbu ar sevi, atmiņā nāk kāda konsultācija. Sieviete vidējos gados lūdza padomu, kā sakārtot un uzlabot finanšu jomu, kurā esot daudz problēmu, hronisks naudas trūkums, cīņa ar parādiem.

Viņas individuālajā horoskopā patiešām bija ļoti “slikta” Venera, t.i., planētai bija vairākas nelabvēlīgas kombinācijas, un tā atradās horoskopa kartes otrajā mājā, turklāt jau iepriekš minētajā retrogrādajā stāvoklī. Sarežģīts gadījums. Sieviete daudzus gadus bija strādājusi vienkāršu algotu darbu, bet tagad to zaudējusi. Līdztekus reālām finanšu problēmām viņā vēl bija samilzis aizvainojums, ka darbu zināmā mērā neizdodas atrast arī savu gadu dēļ, jo Latvijā diemžēl bieži vien tiek dota priekšroka jaunībai, nevis pieredzei.

Zinot, ka dzīvē nekad nav tikai viens ceļš un ka arī vissarežģītākajās situācijās ir kāda izeja (un varbūt ne viena vien), centāmies atrast veidus, kā situāciju sakārtot. Tā kā daļa problēmas slēpās spējā (vai pareizāk sakot – nespējā) pārvaldīt savus resursus, ieteicu iekārtot rēķinu grāmatiņu jeb finanšu plānotāju, kurā tiek uzskaitīti ienākumi un izdevumi. Tas ir it kā primitīvi un mazliet arhaiski, taču joprojām gana efektīvi, jo ievieš skaidrību un tur pie kārtības. Nākamais solis – domāt par ienākumu vairošanu. Šīs klientes astroloģiskā karte rādīja, ka viņai piemērots būtu neliels individuālais bizness kādā ne pārāk populārā nozarē. Taču pieredze rāda, ka nevajag baidīties no nepopulāriem lēmumiem, jo līdztekus ekonomiskam izvērtējumam ir ļoti svarīgi, lai cilvēks dzīvē darītu to, kas viņam jādara, kas viņam padodas un patīk. Tad arī būs auglīgi rezultāti.

Šajā gadījumā sieviete vecāku ietekmē bija izvēlējusies profesiju, kas viņai nebija mīļa, taču pirms gadiem – stabila un ienesīga. Bet tagad vairs ne. Kad ieteicu sievietei interešu izglītības kursos sākt apgūt prasmes, kas viņai kā veiksmīgas “zvaigznēs ierakstītas”, atbilde bija: “Es to nemūžam neiemācīšos.” Uz piedāvājumu šajā jomā sākt privāto biznesu, viņa teica: “Es nepratīšu”, bet, mudināta tomēr uzdrīkstēties, viņa bilda: “Man neizdosies.” Diemžēl tā viņa ar savu “ne” arī aizgāja. Visticamāk, lai turpinātu cīnīties ar naudas problēmām un gaustos par sūro likteni. Ja noliedzam, nenoticam un nedarām, kā
gan cerēt uz situācijas uzlabošanos?

 1. Kas nolasāms pamathoroskopā?
 2. Karmiskā nauda
 3. Brīnumi nenotiek
 4. “Ne-” blokāde
 5. Izmanto iespējas!
 6. Kāds ir naudas enerģijas tips?
 7. Sarkans maks un varde – naudas nesēja
 8. Kam ticēja latvieši
 9. Sekmīgās nozares pēc zodiaka
 10. Auns
 11. Vērsis
 12. Dvīņi
 13. Vēzis
 14. Lauva
 15. Jaunava
 16. Svari
 17. Skorpions
 18. Strēlnieks
 19. Mežāzis
 20. Ūdensvīrs
 21. Zivis

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+