×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
22. janvāris, 2018
Drukāt

Karmiskā nauda un horoskops. Kā nodrošināt labklājību katrai zodiaka zīmei?

6. Kāds ir naudas enerģijas tips?

6no21
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Taču atgriežamies pie dažādiem materiālo iespēju variantiem, ko, pēc savas pieredzes, varētu iedalīt vairākās grupās:

– Cilvēki ar normālu naudas enerģiju horoskopā. Līdzekļi pārsvarā tiek iegūti algotā darbā kā darba ņēmējiem. Ikdienas vajadzībām pietiek, īpašu problēmu nav.

– Cilvēki ar normālu naudas enerģiju, līdzekļi pārsvarā tiek iegūti privātajā biznesā (mazā vai vidējā). Nodrošina sevi, īpašu problēmu
nav.

– Cilvēki ar spēcīgu pozitīvu naudas enerģiju. Ir iespējas nopelnīt “virs vidējā”.

– Cilvēki ar spēcīgu negatīvu naudas enerģiju. Nepārtraukti rodas kādas problēmas. (Un vēl sarežģītāk, ja pamathoroskopā parādās arī kombinācija, kas norāda uz iespējamām kredītu problēmām.)

Šis iedalījums ir vispārīgs, taču iezīmē galvenās tendences. Te gan vēl jāpiebilst, ka astroloģija neizmēra naudas daudzumu skaitliskā izteiksmē, bet drīzāk gan enerģijās, piemēram, Venera – neliela peļņa, nauda ikdienas vajadzībām, Jupiters – peļņas veiksme, labi ienākumi, Plūtons – ļoti spēcīga naudas enerģija (negatīvās kombinācijās norāda uz iespējamu bankrotu, finanšu krahu). Tieši Plūtons saistās ar naudas enerģiju pasaulslavenā miljardiera Bila Geitsa individuālajā horoskopā. Interesanti, ka līdzīgas kombinācijas redzētas tepat mūsu cilvēku kartēs. Neviens no viņiem gan diemžēl nav guvis tādus panākumus kā Geitss, taču interesanti, ka viņi visi darbojas privātajā biznesā. Arī krīzes laikā, kad viss juka un bruka un tik daudzi saskārās ar finanšu problēmām, šie cilvēki saglabāja finanšu stabilitāti un turpināja pelnīt. Viņi pilnā apjomā realizēja savas iespējas.

Jāpiebilst, ka arī, pastāvot visveiksmīgākajām kombinācijām pamathoroskopā, mēdz būt sarežģīti gadu cikli, kad tik labi tomēr neklājas. Un otrādi – problemātisko horoskopu īpašniekiem ir veiksmīgi periodi, ko izmantot situācijas uzlabošanai. Tā ka faktiski varam teikt, ka astroloģija ir kā palīginstruments domājošiem un rīkoties gribošiem cilvēkiem. Kad fiksēta problēmas būtība, ar to iespējams strādāt un risināt.

 1. Kas nolasāms pamathoroskopā?
 2. Karmiskā nauda
 3. Brīnumi nenotiek
 4. “Ne-” blokāde
 5. Izmanto iespējas!
 6. Kāds ir naudas enerģijas tips?
 7. Sarkans maks un varde – naudas nesēja
 8. Kam ticēja latvieši
 9. Sekmīgās nozares pēc zodiaka
 10. Auns
 11. Vērsis
 12. Dvīņi
 13. Vēzis
 14. Lauva
 15. Jaunava
 16. Svari
 17. Skorpions
 18. Strēlnieks
 19. Mežāzis
 20. Ūdensvīrs
 21. Zivis

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+