Horoskopi un mistika
Ezoterika

Karmiskais parāds pēc dzimšanas datuma: kā uzzināt un kā atstrādāt1

Foto – Pixabay

Karmas likumi

Katrs no mums piedzima stingri noteiktā dienā, stundā, minūtē un pat sekundē. Kāds augšā jau definējis mūsu likteni, noskaņojot uz noteiktiem notikumiem. Katrs cilvēks atnāk pasaulē ar savu likteni un karmu.

Karma ir pamatjēdziens filozofiskajos mācībās un indiešu reliģijā, tas ir likums par notikumu savstarpējo saistību cilvēka dzīvē. Saskaņā ar šo mācību cilvēkam agri vai vēlu jāatbild par jebkuru savu rīcību vai darbību. Rīcība šajā gadījumā ir iemesls, un atmaksa ir sekas.

Šo notikumu saistību cilvēki bieži sauc par bumeranga likumu, kas jebkurā gadījumā atgriežas. Ja izdarīji kaut ko labu, labais obligāti atgriezīsies pie tevis, bet, ja sagrēkoji, par to arī būs jāatbild.

Karmiskais skaitlis

Tātad karma ir cilvēka liktenis, kuru viņš pats katru dienu veido ar savu rīcību, tā ir slikto un labo darbību sistēma. Kad cilvēks dzīvo savu dzīvi ar vieglu sirdsapziņu, tad parasti viņa dzīve ir priecīga un viegla. Tajā pašā laikā grēku pilna dzīve ir pilna arī ar zaudējumiem, skumjām un nelaimēm.

Taču gadās arī tā, ka cilvēks dzīvo saskaņā ar visiem morāliem likumiem un augstākiem kanoniem, bet tai pašā laikā viņa dzīve ir bezgalīgas nelaimes un negatīvisms. Šajā gadījumā speciālisti apgalvo, ka viņš atstrādā savu iepriekšējo dzīvju karmu.

Kad cilvēks nepaspēj dzīvē izpirkt savus grēkus, bet tieši otrādi – veciem grēkiem pieskaita tikko iegūtus jaunus, tie dodas ar viņu kopā uz nākamo dzīvi. Tādējādi arī veidojas karmiskie parādi. Lai tie tomēr nepārietu jaunajā dzīvē, tie ir jāpieņem un jāatstrādā vēl šajā dzīvē.

Ezoterikā pieņemts rēķināt karmisko parādu pēc dzimšanas datuma. Tas palīdz noskaidrot, kā tieši izveidojās jūsu parāds, ko ar to darīt un kā atbrīvoties no tā. Šis skaitlis pateiks priekšā, kādi šķērsļi un grūtības jūs sagaida šajā ceļā un kā atrast risinājumu.

Karmiskais parāds

Kādi varētu būt karmiskie parādi?

– Pēdējā dzīvē nopelnītais karmiskais parāds;
– šajā dzīvē nopelnītais karmiskais parāds;
– no senčiem mantotais parāds (dažkārt vecāku, vecvecāku, vecvecvecāku parādus manto bērni, mazbērni un mazmazbērni; šie parādi bieži vien tiek atstrādāti vairākās paaudzēs; tas nozīmē, ka kāds no jūsu senčiem izdarīja kaut ko tik neticami sliktu, ka nebija spējīgs attīrīties pats, tāpēc tagad par to maksā viņa pēcteči).

Karmiskais parāds veidojas tad, kad aizņemtā enerģija netiek atgriezta, kā arī tad, kad netiek pildīti pienākumi pret augstākiem spēkiem. Tas padara cilvēku par grēcinieku-parādnieku, un tas var izraisīt nopietnus karmiskus pārbaudījumus.

Daži grēku piemēri, kuri var radīt karmisko parādu.

1. Kad piesavināties kaut ko, kas jums nepieder.
2. Bezatbildība.
3. Atteikšanās no pašattīstības, parāds sev pašam.
4. Kad kaut kas tiek apsolīts, sev un augstākiem spēkiem, bet netiek izpildīts. Atcerieties, ka nozīme ir jebkuram solījumam, jo ​​cilvēks, kas netur savu vārdu, ir vissliktākais parādnieks.
5. Nevēlēšanās pildīt savus karmiskos mērķus un uzdevumus, savas misijas nerealizēšana.

Karmiskie parādi pēc datuma

Visi norādītie piemēri ir noteiktas dzīves situācijas, kuras var sagrupēt pēc galvenajiem karmisko parādu rašanās pamatiemesliem:

– dzīves noteikumu pārkāpums;
– Dieva bausļu neievērošana;
– svētumu iznīcināšana;
– lūgšanas spēka neatzīšana;
– necieņa pret vecākiem un savu bērnu nemilēšana.

Karmiskais parāds pēc dzimšanas datuma

Kā var uzzināt savu karmisko skaitli pēc dzimšanas datuma? Lai to izrēķinātu, ir jāsaskaita kopā visi jūsu dzimšanas datuma cipari. Piemēram, jūs esat dzimusi 1986. gadā 5.oktobrī. 5 + 1 + 0 + 1 + 9 + 8 + 6 = 30. Skaitlis 30 ir jūsu karmiskais skaitlis.

Katrām karmiskām skaitlim ir sava nozīme un interpretācija. Ar karmiskā skaitļa palīdzību jūs uzzināsiet, kam jums vajadzētu pievērst vairāk uzmanības dzīvē, no kādām situācijām labāk izvairīties, bet kam jāpievērš uzmanība. Tāpat uzzināsiet par saviem slēptajiem talantiem, iespējām un pieejamiem resursiem.

Vai jums ir karmiskais parāds?

Ja, saskaitot kopā sava dzimšanas datuma skaitļus, jums iznāca skaitļi 13, 14, 16 vai 19, tas nozīmē, ka jums ir karmiskais parāds. Katram skaitlim ir sava nozīme. Par citu karmisko skaitļu nozīmi lasiet raksta beigās.

Karmiskais skaitlis – 13

Liecina, ka jūsu iepriekšējā dzīve bija nulles vērtē, tas ir, jūs vispār neizmantojāt savu iepriekšējo iemiesošanos, bijāt bezatbildīgs un slinks cilvēks, pārliekot savas rūpes un grūtības uz citu cilvēku pleciem.

Jūs nodzīvojāt pagājušajo dzīvi bezjēdzīgi, neiegūstot no tās nekādu pieredzi.

Šajā dzīvē jūs saskaraties ar ļoti daudzām grūtībām, ar kurām jācīnās paša spēkiem. Lai atstrādātu karmisko parādu, vitāli nepieciešams iemācīties novest līdz galam iesāktās lietas un nebaidīties no šķēršļiem.

Karmiskais skaitlis – 14

Iepriekšējā dzīvē jūs neizmantojāt savu talantu, ierakāt to zemē, jūs daudz slinkojāt, neko nedarot, rūpējoties par savu fizisko vajadzību apmierināšanu.

Visdrīzāk šajā dzīvē jums ir daudz dažādu atkarību, jūs neprotiet novest līdz galam uzsāktās lietas, atkāpjoties pirmo šķēršļu priekšā. Lai uzlabotu savu karmu, jums ir jātiek vaļā no sliktiem ieradumiem un impulsīviem lēmumiem, jums ir jāaudzē sevī gudrība.

Karmiskais skaitlis – 16

Šāds skaitlis iznāk cilvēkam, kurš iepriekšējā dzīvē grēkoja, pārkāpjot laulību, uztverot dzīves mīlestības pusi ļoti pavirši. Cilvēks ar šo karmisko skaitli iepriekšējā dzīvē pilnībā nodevās jūtām un kaislībām, kā arī nodeva un sāpināja citus cilvēkus.

Šajā dzīvē šis cilvēks bieži vien cieš no vientulības, jo viņam neizdodas izveidot attiecības vai arī viņam traucē viņa augstprātība. Lai atmaksātu karmisku parādu, jākultivē sevī vienkāršība un pieticīgums.

Karmiskais skaitlis – 19

Šis karmiskais skaitlis ir cilvēkam, kurš iepriekšējā dzīvē ļaunprātīgi izmantoja savas pilnvaras, nomācot pārējos cilvēkus, izmantojot savu varu.

Pašreizējā dzīvē šādam cilvēkam grūtā situācijā nav uz ko paļauties, neviens nenāk viņam pretī, neviens nepalīdz. Visdrīzāk, šāds cilvēks ir vientuļš. Lai atmaksātu šo parādu, cilvēkam ir jāiemācās palīdzēt citiem, bez maksas un bez iepriekšēja nodoma kalpot viņiem.

Atsevišķi apskatīsim skaitli 10. Ja aprēķinu rezultātā jums iznāca šis skaitlis, tas nozīmē, ka jūs esat ļoti neparasts cilvēks, kuram nevienā no iepriekšējām dzīvēm nebija karmisku parādu. Visas savas dzīves jūs nodzīvojāt ar godu, jums bija labas attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem, jūs strādājāt tik, cik bija nepieciešams, un dzīvojāt ar tīru sirdsapziņu.

Karmiskā parāda skaitlis

Tagad parunāsim par to, kas jāizdara, lai atstrādātu savu karmisko parādu.

1. Jāsaprot parāda iemesli.
2. Jāsaprot, kas jāizdara, palūdzot karmai spēkus.
3. Jāstrādā ar sevi, jāmēģina izlabot izveidojušos situāciju, lūgt piedošanu un tt.
4. Jāatrod savs garīgais skolotājs, kurš palīdzēs atbrīvoties no karmiskā parāda ar ezotēriska rituāla palīdzību.

Pirmais un vissvarīgākais solis – saprast karmiskā parāda būtību. Lai to izdarītu, nav nepieciešams nogrimt savās iepriekšējās izpausmēs, jo visi cilvēka grēki lielākoties ir skaidri redzami arī tagadējā dzīvē.

Karmiskais parāds parasti tiek atmaksāts, cilvēkam vai nu nožēlojot savus grēkus, vai piedzīvojot ciešanas. Cilvēks var pats izvēlēties parāda atmaksāšanas veidu. Viņš var visu apzināties un izmainīt situāciju, vai atlīdzināt ar savām ciešanām.

Tāpēc, ja jums kāds nodarījis pāri, nav jāsteidzas savukārt nodarīt pāri viņam. Apstājieties un padomājiet, jo ļoti iespējams, ka šāda situācija jau ir notikusi jūsu dzīvē, tikai jūs bijāt tas, kurš nodarīja pāri. Apzināties to un palūgt piedošanu – tā ir vislabākā izeja no šīs situācijas.

Tas nozīmē, ka jūs sapratāt mācību un notīrījāt karmu.

Kristietībā visiem ticīgajiem tiek dota iespēja nožēlot, atzīties un atlaist savus grēkus, tomēr tas nekādā gadījumā nenozīmē, ka cilvēks tiek atbrīvots no karmiska parāda.

Dažreiz notiek tā, ka cilvēks apzināti izstāsta priesterim par saviem grēkiem, kurš atlaiž tos, bet uzreiz pēc tam, kad izgājis uz ielas, cilvēks atkal domā darīt to, par ko atzinās pirms dažām minūtēm. Tikai tādā gadījumā, kad cilvēks vairāk negrib turpināt grēkot un arī neturpina, var uzskatīt ka viņš patiešām apzinājies savus grēkus.

Karmisko skaitļu nozīme

Bet tagad mēs izskatīsim konkrētus pasākumus, kas nepieciešami, lai atbrīvotos no karmiskā parāda.

Karmiskais parāds skaitlim 13

Šajā gadījumā jums jāstrādā ļoti daudz. Jo aktīvāk un vairāk jūs strādāsiet, jo ātrāk jūs varēsiet atmaksāt savu parādu. Jums jāiemācās baudīt to, ko jūs darāt. Praktiski jebkuru jūsu problēmu var atrisināt, vienkārši piepūloties vairāk. Lai jums viss izdotos, aizmirstiet par slinkumu. Tomēr jāatceras, ka strādāsiet ilgi, un viegli nebūs, nesagaidiet ka ātri iegūsiet rezultātu.

Jums ir ļoti svarīgi iemācīties koncentrēties uz vissvarīgākajām lietām, ieguldot šai lietā visus savus spēkus. Sakārtojiet savu dzīvi. Haoss un nekārtība neļaus koncentrēties, tādējādi ievērojami palielinot attālumu starp jums un izvirzīto mērķi.

Karmiskais parāds skaitlim 14

Šo karmisko parādu izdosies atstrādāt tikai tad, kad jūs iemācīsieties kontrolēt sevi jebkurā iespējamā situācijā, neļaujot savām fiziskām vājībām ņemt priekšroku.
Uzstādiet nopietnu mērķi un dariet visu iespējamo, lai to sasniegtu. Tikai tadā gadījumā jums izdosies sasniegt integritāti un baudīt iekšējo harmoniju.

Karmiskas parāds skaitlim 16

Lai atstrādātu šo parādu, cilvēkam jātiek vaļā no sava egoisma. Jums jābūt pieticīgam un pazemīgam, jādomā par apkārtējo cilvēku pārdzīvojumiem un jūtām.
Tomēr šādam cilvēkam ceļā būs viens, bet nozīmīgs šķērslis: viņam ir analītisks prāts, kurš palīdz neticami ātri atrast nepilnības apkārtējos cilvēkos, tāpēc viņš automātiski sāk tos nicināt. Tādējādi var teikt, ka šāda cilvēka liktenis ir mūžīgā vientulība.

Karmiskas parāds skaitlim 19

Šo parādu var atstrādāt ar labvēlības pret cilvēkiem palīdzību. Tas varbūt ir banāli, bet tas darbojas: izturieties pret cilvēkiem tā, kā jūs vēlētos, lai viņi izturas pret jums, tas ir – ar sapratni un cieņu. Jums vajadzētu iemācīties dalīties ar savā rīcībā esošām iespējām.

Jūs varēsiet justies daudz labāk, ja noliksiet lepnumu pie malas un spēsiet atklāti izrādīt draudzību, mīlestību un pieķeršanos. Tikai šajā gadījumā jūs varēsiet pilnībā izbaudīt savstarpējās jūtas.

Jāuzsver, ka iespējams atstrādāt absolūti jebkādu karmisku parādu, cilvēks ir pietiekami spēcīgs, lai izlabotu vecās kļūdas un nepieļautu jaunas. Uzvedieties tā, kā vajag, dzīvojiet saskaņā ar cilvēku likumiem. Pildiet savu dzīvi ar atsaucību, pozitīvismu un laipnību, kas noteikti ļoti labi atspoguļosies jūsu karmā.

Karmiskie skaitļi numeroloģijā

Tagad parunāsim par pārējo karmisko skaitļu atšifrēšanu. Visi skaitļi ir sagrupēti 4 grupās, katrai no tām ir atbilstošs līmenis. Jo augstāks līmenis, jo vairāk dzīvju cilvēkam bijis, kas nozīmē, ka viņam ir vairāk iespēju, pieredzes un resursu.

Pirmais līmenis – no 10 līdz 19

11 – ļoti paļāvīgs, pat lētticīgs cilvēks, kas idealizē attiecības. Savā dzīvē viņš var sastapties ar krāpšanu un nodevību, jo iepriekšējā dzīvē pats bija nodevējs.
12 – pastāvīgo ciešanu simbols. Cilvēks ar šādu karmisko skaitli bieži vien kļūst par sazvērestību upuri, jo pagājušajā dzīvē viņš bija teroraktu dalībnieks, nodarbojās ar intrigām un krāpšanu mīlestībā.
15 – šim cilvēkam ir labi attīstīts muzikālais talants, viņš piesaista sev citus kā magnēts. Tomēr līdz ar to viņam ir tieksme uz negodīgiem ienākumiem un meliem. Iepriekšējā dzīvē šāds cilvēks varētu būt bijusi vieglas uzvedības sieviete, kura nomira, saslimot ar seksuāli transmisīvu slimību.
17 – brīvības un laimes karmiskais skaitlis. Šim cilvēkam veicas burtiski visur.
18 – cietsirdības karmiskais skaitlis. Cilvēkam draud agrīna nāve no ieročiem, ūdens vai uguns. Iepriekšējā dzīvē viņš nodarbojās ar melno maģiju.

Otrais līmenis – no 20 līdz 29

20 – cilvēks pastāvīgi ar apskaužamu regularitāti atrisina savas dzīves grūtības, kas viņam tiek dotas, lai viņš attīstītu savu garīgumu.
21 – īstais veiksminieks, viņš gūst panākumus jebkuros darbos, jo viņam pastāvīgi veicas.
22 – pārāk paļāvīgs cilvēks, pārāk labs, dzīvo savu ilūziju un sapņu pasaulē.
23 – šis cilvēks gūs panākumus profesionālajā jomā.
24 – šis cilvēks ir veiksmīgs visā viņa dzīves laikā.
25 – šim cilvēkam ir ievērojami vairāk pārbaudījumu dzīvē, nekā citiem, taču viņš teicami tiek galā ar visu.
26 – šim cilvēkam ir lieliska intuīcija, kas viņu aizsargā no daudzām problēmām un briesmām.
27 – šī karmiskā skaitļa īpašniekam ir labi attīstīta tieksme kaut ko radīt, kā arī viņam ir izcilas intelektuālas spējas.
28 – cilvēks ir atteicies attīstīt savus talantus, ​​viņam neeksistē ne likums, ne morāle.
29 – cilvēks visu savu dzīvi saskaras ar krāpšanu un nodevību. Viņam ir jāattīsta sevī tolerance.

Trešais līmenis – no 30 līdz 39

Saistītie raksti

30 – labi attīstīts intelekts, cilvēks vienmēr cenšas nopelnīt.
31 – šim cilvēkam ir tendence uz vientulību, viņam bieži vien ir nenokārtota personīgā dzīve, parasti nodarbojas ar sociālajām aktivitātēm.
32 – šim cilvēkam dzīvē viss ir labi: laba ģimene, uzticīgi draugi un lieliska karjera.
33 – šis cilvēks ir ļoti veiksmīgs, kā arī viņam ir labas spējas mācīt citus.
34 – šādu cilvēku līdz 35 gadiem sagaida ļoti daudz grūtību, bet viņam tās ir jāpārvar ar godu, jo pēc tam viņu sagaida laimīga laulība un lielisks finansiālais stāvoklis.
35 – cilvēks ir acīmredzami atkarīgs, viņam ir nopietnas problēmas saskarsmē ar saviem bērniem, kā arī viņu gaida krāpšana no partneru puses.
36 – aprēķina laulība, nelaimīga mīlestība. Tomēr profesionālajā jomā viss ir kārtībā, bet viss ir jādara pašam.
37 – cilvēku sagaida veiksme visos darbos, viņam nav parādu no pagājušām dzīvēm.
38 – viltus draugi, neveiksme biznesā, neveiksme personīgā dzīvē.
39 – cilvēkam ir ļoti augsts intelekta līmenis, bet viņš ir ļoti skaudīgs, viņam ir slikta veselība un daudz atkarību.

Ceturtais līmenis – no 40 līdz 49

40 – cilvēks cenšas būt vientulībā, viņš ir savtīgs, naudas jomā viņam neveicas.
41 – cilvēku mēdz “nobrīnēt”, viņam var tikt uzlikta ļauna acs. Viņam ir izteikta tieksme maldināt citus vieglas peļņas nolūkos.
42 – šo cilvēku sagaida veiksme visur, izņemot mīlestību.
43 – sarežģīta personīgā dzīve un sarežģīts un smags karjeras izaugsmes process profesionālajā jomā.
44 – šī cilvēka dzīve ir piepildīta ar krāpšanu, nepatikšanām, vilšanos un grūtībām.
45 – šādam cilvēkam izdosies sasniegt labklājību, tikai rūpīgi attīstot savas spējas un čakli strādājot.
46 – īsti draugi, veiksme personīgajā dzīvē.
47 – šāda cilvēka dzīvē ir daudz nepatiesību, krāpšanu un nodevību.
48 – cilvēkam ir izcilas līdera īpašības, viņš prot nopelnīt, viņam ir izcils intelekts, ja viņam ir vēlēšanās, viņš var viegli attīstīt ļoti labu karjeru.
49 – cilvēks iekšēji ir ļoti vientuļš, viņu neinteresē ne personīgā dzīve, ne karjera, ne finanses.

Avots: Tayni-mirozdania.ru

LA.lv