×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
22. aprīlis, 2014
Drukāt

Kur nopirkt aitu vilnas dziju – nekrāsotu, nebalinātu, dabiskā krāsā

Foto - LETAFoto - LETA

“Kur var nopirkt aitu vilnas dziju – nekrāsotu, nebalinātu, dabiskā krāsā?
” Marija Tocupe Rīgā

Šādu dziju piedāvā SIA “Vilnas fabrika”. Ražotne “Pāces dzirnavas” atrodas Dundagas novada Pāces pagastā. Tā ir vienīgā vieta Kurzemē, kur vēl pārstrādā Latvijas aitu vilnu, turklāt sākotnējā pārstrādes procesā netiek izmantotas spēcīgas ķīmiskās vielas, lai tiktu vaļā no netīrumiem, kas nemazgātā vilnā ieķērušies, aitām mielojoties ar zāli un sienu. Dzijā ir maksimāli saglabāta dabiskā viela lanolīns (aitu dziedzeru sekrēts), kas nodrošina, lai vilnas izstrādājums sildītu.

Pāces vilnas fabrikā ražoto dziju Rīgā iespējams iegādāties vairākos veikalos: “Elīze G” (Ģertrūdes ielā 60 un Marijas ielā 21), “Latvijas dzija” (Brīvības gatvē 348/1) un Centrāltirgū. To var izdarīt arī internet­veikalos: www.nuno.lv, www.elize.lv, www.dzijas.lv.

– Katru otro piektdienu dziju vedu uz Rīgu. Var sazināties ar mani, un es atgādāšu konkrēto dzijas veidu, – ļoti pretimnākošs ir Pāces uzņēmuma vadītājs Dins Derkevics (mob. tālr. 26431463).

Kvalitatīvu aitu vilnas dziju par demokrātisku cenu piedāvā arī vilnas pārstrādes uzņēmums “Limbažu tīne”. Tā valdes priekšsēdētājs Jānis Krasovskis stāsta, ka nekrāsotu un nebalinātu dziju vienmēr var nopirkt uzņēmuma veikalā Zaļajā ielā 4, Limbažos. Ražotnes produkciju tirgo arī vairākos veikalos Rīgā, piemēram, grāmatu apgāda “Zvaigzne ABC” grāmatnīcās (K. Valdemāra ielā 6, Biķernieku ielā 19, Tērbatas ielā 39 u.c.), veikalos “Kumode” t/c “Spice”, “Alfa”, “Origo” un “Galerija Centrs”. – Ja šajos veikalos nav “Limbažu tīnes” nebalinātās un nekrāsotās aitu vilnas dzijas, var pieteikt, lai tādu atsūta. Mēs ņemam vērā pircēju vēlmes, – saka J. Krasovskis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+