Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
1. decembris, 2016
Drukāt

Karostas cietums starp 11 neparastākajām naktsmītnēm pasaulē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Karostas cietums Liepājā ir iekļauts 11 pasaules neparastāko nakstmītņu sarakstā, ko veidojis tūrisma ceļvežu izdevējs “Where Traveler”, aģentūru LETA informēja Karostas glābšanas biedrības valdes locekle Monta Krafte.

Neparasto naktsmītņu saraksta sastādītājs “Where Traveler”, pēc Kraftes teiktā, ir viens no lielākajiem tūrisma žurnālu, karšu, ceļvežu grāmatu un digitālo tūrisma materiālu izdevējiem pasaulē un tā auditorija ir 246 miljoni ceļotāju gadā. Ar neparasto naktsmītņu sarakstu var iepazīties interneta vietnē “Wheretraveler.com”.

Savādo naktsmītņu sarakstā iekļauti viesu apartamenti, kas izveidoti sudraba raktuvēs, koku galotnēs, zem ūdens, ledus alās, sāls alās u.c. neparastās vietās. Sarakstā bez Karostas cietuma iekļuvušas viesnīcas dažādās pasaules malās – Vjetnamā, Šveicē, Zviedrijā, Japānā, Korejā, Bolīvijā, Kanādā, Vācijā un Nīderlandē.

Karostas cietumā šogad pārnakšņojuši 319 cilvēki.

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+