×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
26. septembris, 2014
Drukāt

“Karot netaisāmies… Arī pret Ždanoku ne.” Saruna ar Sergeju Dolgopolovu (17)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Kāda ir “Saskaņa” pirms vēlēšanām? Stāsta viens no partijas veterāniem Sergejs Dolgopolovs. Ar viņu sarunājas Voldemārs Krustiņš un Māris Antonevičs.

V. Krustiņš: – “Saskaņa” sevi dēvē par sociāldemokrātiem, bet vai jūsu vēlētājs arī jūs par tādiem uzskata?

– Vēlētājam jau nav tik svarīgi nosaukumi. Krieviem ir tāds teiciens: “Sauc mani kaut par podu, tikai krāsnī nebāz.” Vēlētājus interesē pavisam konkrēti jautājumi: dzīves līmenis, stabilitāte, miers un tā tālāk. Kā to sasniegt – tā jau ir politika, tāpēc partijas nāk ar savu piedāvājumu.

– Vai jūs kā sociāldemokrāti to visu varat apsolīt?

– Mēs to mēģināsim panākt ar tiem līdzekļiem, kas ir mūsu rīcībā. Es neesmu Einars Repše, kas vispirms sola, bet vēlāk saka: “Kā varēja nesolīt…” Solīt var tikai darbu noteiktā virzienā. “Saskaņai” tas ir Eiropas sociāldemokrātijas virziens.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. komunists var apsoliit Atbildēt

  tikai to,ko krievs izdarija 1941.g.22.junija! ..

 2. Vakar biju patiesā šokā pēc Dolgopolova intervijas.Mīļā Māra,kas notiktu ar Latviju ,ja šis ebrejs / NE ŽĪDS !!/ no SC taptu par Latvijas prezidentu.? Pie tam to ko šis melsa ,bija atklātā ēterā,bet kas notiktu īstenībā,ja viņu ievēlētu?Pirmkārt viņš teica,ka par premjeru iestutētu Ušaku !!!Droši,ka par ĀM ministru ielingotu Ždanoku.Pilnīgs vājprāts ko šis PSRS komuņagu monstrs izdarītu ar Latviju!!To pašu ko tagad dara Ušaks RD — spļauj ģīmī ATKLĀTI opozīcijai un viņas viedoklim.Pilnīgi to ignorejot,piesmejot.Lai gan par opozīciju ARĪ balsoja daļa rīdzinieku !!Tātad latvietim atkal ir 1945.g.liktenis.

 3. IZRAĒLIEŠU DIASPORA ir gan ASV, gan Krievijā, gan Anglijā, gan Francijā, gan Vācijā, praktiski visur un visur tās pārstāvji ieņem visai ietekmīgu stāvokli sabiedrībā, viņiem ir pieejami šo valstu noslēpumi, jo līdz šim atstumt ebreju nozīmēja uzreiz bez maz vai holokaustu, taču tagad, kad pastāv Izraēla, bet ikviens ebrejs ir uzskatāms par tās diasporas pārstāvi, vajadzētu vērtēt, vai drīkst uzticēties cilvēkam, kurš dzīvo ar svešas valsts un nācijas interesēm sirdī.

 4. slikti, ka netaisaties karot pret Жidanoku!

 5. Manuprāt ,pati pieeja ir galīgi aplama: latvieši un krievi. S-D ir kreisie ,tā saucamās latviskās partijas labējās. Te arī vajadzētu būt šķirtnei kā balsot.Reizēm jau valsti vada koalīcija kurā ir s-d un labējie ,bet tas notiek ja nevienai pusei neizdodas iegūt vairākumu. Tā pašreiz ir Vācijā ,jo A.Merkele bez s-d valdību izveidot nevarēja.Kamēr Latvijā labējās partijas iegūs Parlamentā vairākumu SC koalīcijā neņems ,jo viņi pozicionē sevi kā kreisos. Runas par latviešiem un krieviem ir tikai sauklis ,lai novērstu vēlētājus no s-d idejām.

 6. Baro vilku kaa gribi, tik un.taa skatiisies uz mez’u (Austrumos)…

 7. Referenduma jautājums bija citādāks:
  „Vai jūs esat par likumprojekta „Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē” pieņemšanu, kas paredz krievu valodai noteikt otras valsts valodas statusu?

  Nu ķer vientiešus uz muļķi un pie reizes vēl arī melo.

 8. Citēju: “Ja mēs gribam saliedētu sabiedrību, tad nepilsoņi ir problēma, un tai vajag meklēt risinājumus. Līdz šim valsts nekad nav teikusi nepilsoņiem: “Jūs esat laipni gaidīti!” Es nesaku, ka visiem nepilsoņiem tagad ar varu jādod pilsonība, taču valstij ir jānāk pretī.”
  ***
  Risinājums taču sen ir atrasts. Latvijā ir labi nostādīta naturalizācijas procedūra, kā iespējams iegūt pilsonību. Ko nozīmē “taču valstij ir jānāk pretī”? Viss viņiem jau tiek dots, bet viņi neņem pretī. Ko nozīmē “laipni gaidīti”? Kas tad valstij vēl būtu jādara? Jāraksta lūgumraksts katram nepilsonim, lai viņš iet naturalizēties? Kāpēc krievi ir iedomājušies, ka visa pasaule viņiem ir parādā, ka viss viņiem pienākas par velti? Uz kāda pamata viņi domā, ka viņiem vienīgajiem nav jāievēro pastāvo

 9. Ļoti interesanti, ka “Latvijas avīzē” tik neilgi pirms vēlēšanām atrodas vieta gan Ušakova, gan Dolgopolova intervijām. Vai tiešām “Latvijas avīzes” lasītājus vairāk neinteresētu NA, V un dažu citu LATVIEŠU partiju piedāvājums un tā detalizēts izvērsums?

  Vai tie krievi jums maksā labi, “Latvijas avīze”?

  • Negribas, lai Latvija vilktos astē
. Saruna ar Edvīnu Šnori 16. septembris, 2014; Drošība kā maize ar garoziņu. Saruna ar Raivi Dzintaru 15. septembris 2014; Iekšlietu ministrs klusē vai izvairās
. Saruna ar Ināru Mūrnieci 22. septembris, 2014.
   Meliem īsas kājas vai arī Haris nemaz nelasa avīzi?

 10. LA vienmēr izlasu Jūsu avizi. Gripu teikt lūk ko. Vai tā sakritība, vai apzinata LA rīcība, kad visas intervijas ar SC partijas cilvekiem, ir be “zobēm”. Arī šodienas interevija ar Dolgopolovu ir visai “bezzobains”, superkorekta. Izpalika jautājums par okupāciju Jautājums kāpēc! Un vēl daudzi jautajumi, kas latvietim ir dzīvības jautājums savā zemē.

 11. Attieciibaa uz karu Ukrinaa ,krievijai un krieviem ir vieniigais un ,,pareizais,, viedoklis ka tur ,,opolcenci,,karo pret ,, fasistiem,,lai tas buutu skaidrs,, krievu pasaulei ,,un tai skaitaa Dolgopplovam.
  Populaarais Gikinds ,jeb Strelkovs izteicaas ka opolcenciem paliigaa naak,, antifasisti,, no daudzaam Eiropas valstiim.Arii islama kaujiniekiem naak paliigaa Eiropaa dziivojosie radikaalie musulmani,lai grieztu galvas saguustiitiem ,,neticiigiem,, guustekniem. Vai ,,opolcenci,, nems paraugu no dzihaada kaujiniekiem?

 12. Ļoti gudras atbildes.Paldies!

 13. Kā vienmēr-bla,bla,bla… Nevienas konkrētas atbildes uz būtiskiem jautājumiem.

 14. Saskaņai jāizvēlas Atbildēt

  Attiecībā uz Ždanoku,nevar būt tāda “vidējā viedokļa”! Vai nu pret,vai par! Klusēšana nozīmē vienīgi piekrišanu Ždanokas paustajam!

 15. Tādiem veciem komunistiem kā Dolgopolovs sen vajadzēja atrasties pansionātā, nevis duļķot politiskas ūdeņus. Dolgopolov, ej prom! Tavs laiks sen ir pagājis! Nodarbojies ar saviem vaļaspriekiem – zemledus makšķerēšanu un sēņošanu.

Draugiem Facebook Twitter Google+