×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
10. jūnijs, 2012
Drukāt

Karro 14. vietā Portugālē

Foto: steveturnerracing.comFoto: steveturnerracing.com

Pasaules čempionāta septītajā posmā motokrosā MX1 klasē Aguedas (Portugāle) trasē Matīss Karro izcīnīja 14. vietu.

No diviem finālbraucieniem Karro labāk izdevās pirmais, kad mūsu ātrākajam motokrosa meistaram atkal izdevās ielauzties pasaules elites labāko desmitniekā. Šoreiz finišā devītā vieta, kas tika izcīnīta kārtīgā cīņā ar savu galveno konkurentu britu čempionātā Šounu Simpsonu. Otrajā braucienā Karro finišēja 17. vietā, kas posma kopvērtējumā deva 14. vietu. Pirmajā braucienā uzvarēja Klemāns Desalē no Beļģijas un viņam uzvara arī posmā, otrajā braucienā pirmais bija Gautjē Pulins no Francijas. Otrā un trešā vieta braucienos līderpozīcijas kopvērtējumā ļāva nosargāt Antonio Kairoli no Itālijas – viņam 295 punkti. Desalē ir 258 punkti, Pulinam – 255. Karro ar 102 punktiem saglabāja 14. vietu. Par astoņiem punktiem vairāk ir spānim Džonatam Baraganam, par 17 mazāk – Sebastjanam Purselam no Francijas. Cits Latvijas sportists Augusts Justs sestdienas treniņbraucienos krita, savainoja muguru un svētdienas finālbraucienos nevarēja piedalīties.

MX2klasē Dāvis Ivanovs pirmo braucienu nepabeidza, otrajā finišēja 25. vietā un no tālās Portugāles mājās brauks bez ieskaites punktiem. Visvairāk Aguedā tos sapelnīja pasaules čempionāta līderis holandietis Džefrijs Herlings – uzvara un otrā vieta braucienos. Kopvērtējumā Herlingam ir 317 punkti, Tomijam Sērlem no Beļģijas – 293. Dāvis Ivanovs ar diviem punktiem ir 47. vietā, savainojumu ārstējošais Roberts Justs ar deviņiem punktiem – 29. vietā. Nākamais pasaules čempionāta posms MX1 un MX2 klasēs pēc nedēļas Bastoņas trasē Beļģijā.

Turpat Aguedā notika Eiropas čempionāta ceturtais posms 125 kub.cm klasē, kurš atkal neveiksmīgs izvērtās pasaules junioru čempionam Paulam Jonasam. Ātruma ziņā viņš ir turpat kopā ar līderiem – ceturtā vieta kvalifikācijā, otrais labākais apļa laiks rīta brīvajos treniņos. Taču finālbraucienos likstas turpinās – pirmajā braucienā paša kļūdas un 21. vieta pirmajā braucienā, otrajā tehniskas ķibeles vainas dēļ kritiens un izstāsanās. Sezonas plānos kopvērtējumā bija cīņa par medaļām, taču nu viss sagriezies melnās krāsās – tikai 27 punkti un 17. vieta. Līdz labāko trijniekam praktiski nesadeldējama 85 punktu deistance, līdz desmitniekam -34 punkti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+