×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Karro: Ar katru braucienu jūtos labāk

Ray ArcherRay Archer

Latvijas motobraucējs Matīss Karro pēc pasaules čempionāta ceturtajā posmā izcīnītās 11. vietas atzina, ka ar katru braucienu jūtas arvien labāk.

To sportists pavēstīja ar preses pārstāvja Mārtiņa Jankovska starpniecību.

„Pirms posma sev pateicu – braukšu ar prātu un līdz galam. Kopumā jāsaka, ka viss izdevās, jo ar katru braucienu jutos drošāks un ātrāks. Kvalifikācijā pēc starta biju sestais, bet otrajā līkumā uzbraucu vienam braucējam uz kājas un nokritu. Beigās paliku 13. vietā, ar ko biju apmierināts,” teicis Matīss Karro.

„Pirmajā braucienā padevās labs starts, kas beigās man ļāva finišēt 12. vietā. Jāsaka, ka pēc nobrauktām 20 minūtēm man iestājās pilnīgs sagurums. Bija tāda sajūta, ka man kāds izslēdzis enerģiju. Atlikušajā laikā var teikt, ka novizinājos līdz finišam, taču kopumā rezultāts bija labs. Uz otro braucienu paspēju atpūsties. Atsvaidzināju ķermeni un jutos labi. Šajā braucienā padevās fantastisks starts, jo nokļuvu sestajā vietā. Diemžēl atkal pēdējās desmit minūtes saguru un biju spiests palaist dažus braucējus sev garām. Pēc finiša, kad atgriezos savas komandas boksos, biju šokēts, kad uzzināju, ka esmu finišējis 11. vietā.” 

Pēc daudzajām traumām Karro tagad ir apdomīgāks – ja jūtas noguris, tad laiž konkurentus garām un finišē mierīgākā tempā, nevis par katru cenu cīnās, jo tādējādi palielinās risks nokrist un atkal gūt savainojumu. Šobrīd fiziskā kondīcija uzlabojoties.

Nākamais posms jau šajā nedēļas nogalē notiks Bulgārijā.

Absolūtajā kopvērtējumā Karro ar 29 punktiem atrodas 19. vietā.

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+