×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
1. aprīlis, 2013
Drukāt

Karro atkal brauc un krāj punktus pasaules čempionātā

Foto: steveturnerracing.comFoto: steveturnerracing.com

Divas nedēļas agrāk kā bija paredzēts, pēc rokas lūzuma trasē atgriezies Matīss Karro, pasaules čempionāta trešajā posmā MX1 klasē Valkensvārdā (Nīderlande) nopelnot sezonas pirmos punktus.

Par sportiskās kondīcijas niansēm un pilnu atdevi Karro sakarā pašlaik vēl nevar runāt – Valkensvārdā tika braukts piesardzīgi, lai neatsvaidzinātu veco un negūtu kādu jauno savainojumu. Vecās iemaņas būs atpakaļ vēlāk sezonas gaitā, tomēr arī šoreiz pie ieskaites punktiem izdevās tikt abos braucienos. Pirmajā 18. vieta, otrajā – 14. Abos braucienos Matīsa galvenais konkurents trasē izrādījās cits latvietis Augusts Justs, kuram pirmajā braucienā 17. vieta, otrajā – 15. Pie viena ieskaites punkta pirmajā braucienā, neraugoties uz atpalikšanu no uzvarētāja par diviem apļiem, tika arī Ivo Šteinbergs, kurš otrajā braucienā finišu nesasniedza. Pirmajā braucienā uzvarēja Antonio Kairoli no Itālijas, otrajā Kens de Dijkers no Beļģijas, viņiem arī pirmās divas vietas posma kopvērtējumā. Trešais divu braucienu summā palika Jevgeņijs Bobriševs no Krievijas. Karro un Justs sapelnīja pa desmit punktiem, ierindojoties attiecīgi 14. un 15. vietā. Kopvērtējumā ar 142 punktiem pārliecinošu vadību saglabā Kairoli, 116 punkti ir Klemānam Desallē no Beļģijas, 115 – de Dijkeram. Justs ar 19 punktiem ir 19. vietā, Karro ar desmit – 20. vietā; Šteinbergs ar vienu – 31. vietā.

MX2 klasē Roberts Justs pirmajā braucienā finsēja 24. vietā, otrajā izstājās un Valkensvārdā palika bez punktiem. Tāpat kā sezonas pirmajos divos, posmos, arī šoreiz abus braucioenus uzvarēja holandietis Džefrijs Herlings.

Nākamais pasaules čempionāta posms MX1 un MX2 klasēs 14. aprīlī notiks Trentino trasē Itālijā.Valkensvārdā tika aizvadīts arī pasaules čempionāta pirmais posms sievoetēm. Samanta Josta finišu sasniedza 18. un 25. vietā, tiekot pie trīs ieskaites punktiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+