×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
13. marts, 2012
Drukāt

Karro ātrs Anglijā, Stupelis uzvar Nīderlandē

karro_jk_15

Latvijas motokrosa meistari atkal izcīnījuši vietas uz goda pjedestāla Lielbritānijā un Nīderlandē gan solo motociklu klasēs, gan ekipāžās.


 

Lielbritānijas čempionāta pirmajā posmā Fetkatā MX1 klasē Matīss Karro dienas beigās tika uz goda pjedestāla trešā pakāpiena, bet uzkāptu vēl augstāk, ja ne tehniska ķibele aizmugurējo bremžu darbībā, kuras dēļ pirmajā braucienā nācās meklēt palīdzību trases malā. Tobrīd Matīss bija otrais, finišēja astotais, taču otrajā vietā pabeidza nākamos divus braucienus, uzvarētājam Kevinam Strijbosam zaudējot attiecīgi 24,7 un 50,9 sekundes. Karro godīgi atzīst, ka Strijboss bija ļoti ātrs un todien neuzvarams. Otrā brauciena izskaņā viņam bija bieži jāatskatās, jo nepilnas sekundes attālumā sekoja igaunis Gerts Krestinovs. Tomēr ar Matīsa rezultātu un ātrumu apmierināti bijuši gan komandas pārstāvji, gan viņš pats. Līdz pasaules čempionātam vēl mēnesis laika, un turpmākajās pāris nedēļās tikšot piestrādāts fiziskajai sagatavotībai.

Nīderlandes čempionāta otrajam posmam Valkensvārdā pieteicās vairāk nekā 50 ekipāžas, tādēļ iznāca gluži vai pasaules čempionāta ģenerālmēģinājums. Otro nedēļu pēc kārtas holandiešu divcīņā Etjēns Bakss izgrieza pogas Danielam Vilemsenam. Abu līdzbraucēji ir latvieši, tādēļ var teikt, ka Kaspars Stupelis atkal apspēlēja Haraldu Kurpnieku. Šoreiz ļoti pārliecinoši – par 25 un 28 sekundēm. Vilemsens un Kurpnieks otro braucienu pabeidza ceturtie, kopvērtējumā zaudējot arī Marselam Vilemsenam un Gertijam Eginkam. Pirmo reizi šogad trasē devās Jānis un Lauris Daideri, pagaidām gan ar veco “Zabel” motociklu un uzreiz pēc treniņu nometnes, tātad vēl patālu no labākās formas. Braucienos brāļiem ceturtā un piektā vieta, arī kopvērtējumā Daideri piektie. Sestie – Karlo van Duijnhovens un Elvijs Mucenieks, septītie – Joris Hendrikss un Kaspars Liepiņš.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+