×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
8. jūlijs, 2014
Drukāt

Karro: Ātrums bija TOP 10 braucēju robežās

foto: Bavo Swijgers | Wilvo Forkrent KTMfoto: Bavo Swijgers | Wilvo Forkrent KTM

Latviešu motosportists Matīss Karro, aizvadījis lielisku otro braucienu, Zviedrijā notikošajā pasaules motokrosa čempionāta posmā MX GP klasē izcīnīja 12.vietu.

Pirmajā bruacienā Karro finišēja 19., bet otrajā – astotais un summā ierindojās 12. pozīcijā.

“Brīvie treniņi gāja ļoti labi, jo tiku galā ar slideno trasi, taču kvalifikācijā īsti negāja. Bija neliela sadursme, pēc kuras salocīju aizmugurējo zobratu, kā rezultātā vēlāk pārāvu ķēdi un izstājos,” Matīsu Karro citē preses pārstāvis Mārtiņš Jankovskis.

“Svētdien uz starta stājos no priekšpēdējās vietas, tāpēc starts nebija labs. Braucu ap kādu 14.vietu, taču tad viens braucējs nogāza mani. Jāsaka gan, ka pats vien biju vainīgs, jo par daudz viņam atstāju iekšmalu, kurā viņš iebrauca. Atkritu uz pēdējo vietu, līdz beigās aizcīnījos līdz 19.vietai. Pirmajā braucienā mani apļa laiki bija Top 10 braucēju robežās, taču, līdz ko noķēru kādu braucēju, tā pagāja vismaz divi apļi, kamēr apdzinu viņu, jo trase bija grūta un slidena, tāpēc apdzīt nebija tik vienkārši.

“Otrajā braucienā arī no starta aizgāju ap 14.vietu, taču pirmajā aplī veicu dažas labas apdzīšanas un pakāpos jau uz desmito pozīciju. Beigās aizcīnījos līdz astotajai vietai, ar ko biju ļoti apmierināts. Jāsaka, ka arī šajā braucienā mani apļa laiki bija Top 10 braucēju robežās.

Divu braucienu summā tas man deva 12.vietu, taču žēl, ka neizdevās pirmais brauciens. Kopumā ir jāpriecājas, ka esmu sveiks un vesels, jo pēdējos gados Zviedrija nav bijusi mana mīļākā sacīkste, jo šeit ir piedzīvotas arī sāpīgas neveiksmes.”

Kopvērtējumā viņš ieņem 16. vietu. Nākamais posms risināsies Somijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+