Karro iepriecina savus līdzjutējus 0

Latvijas motokrosa čempionāta pirmajā posmā Aizputē galvenais notikums bija Matīsa Karro viens no retajiem startiem savu līdzjutēju acu priekšā.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Latvijas motokrosa solo klašu labāko braucēju Matīsu Karro uz atsevišķām sacensībām pašmāju trasēs šosezon izdevies piesaistīt komandai “MX Moduls”. Pirmā reize pienāca Aizputē, kur Karro uzskatāmi parādīja vietējo motobraucēju un pasaules čempionāta MX1 klases komandu dalībnieku ātruma atšķirības. Viņš pārliecinoši uzvarēja abos braucienos, otrās vietas ieguvēju Dāvi Ivanovu apsteidzot par attiecīgi 26 un 37 sekundēm.

“Paldies komandai “MX Moduls” par iespēju visu sakārtot tā, lai es varētu startēt gan Aizputē, gan Valmierā. Kvalifikācijā jutos labi, lai gan pirms starta bija neliels uztraukums, jo beidzot braucu savās mājās, kur gribējās uzrādīt iespējami labāku rezultātu. Taču jau ar pirmajiem nobrauktajiem metriem uztraukums pazuda, un es spēju priekšgalā noturēties līdz finišam. Zināju, ka latvieši mājas trasēs ir ļoti ātri, tāpēc šīm sacensībām gatavojos par 110 procentiem,” stāstīja Matīss Karro.

MX1 klasē divu braucienu summā trešo vietu izcīnīja igaunis Indreks Megi, ceturtais – viņa tautietis Ardo Kaurits. Turpmākos rēķinus kārtoja latvieši – piektais Dāvis Līvs, sestais Lauris Freibergs, septītais Ivo Šteinbergs. MX2 klasē pirmajā trijniekā finišēja igaunis Karels Kutsārs, Gints Filipsons un Andris Valts, vienā no braucieniem labāko trijniekā bija arī Tomass Šileika.

Ekipāžu klasē pie starta barjeras stājās ne vien Baltijas valstu, bet arī Somijas un Krievijas motobraucēji. Abos braucienos pārliecinošu uzvaru izcīnīja Jānis un Lauris Daideri, kuriem šis Latvijas čempionāta posms bija, iespējams, vienīgais šosezon. Abas reizes otrajā vietā finišēja Māris Rupeiks un Haralds Kurpnieks, kuri uzskatāmi par čempionāta galvenajiem favorītiem.

Latvijas čempionāta otrais posms, kurā izcīnīs Vaidavas kausus, būs 18. un 19. maijā Apē. Bet jau rīt Valmierā sāksies Superkausa izcīņa, kuras atklāšanas posmā atkal trasē redzēsim Matīsu Karro.

Nīderlandes čempionāta posmā Gemertā 125 kubikcentimetru klasē uzvarēja Pauls Jonass.