publicitātes foto

Karro izcīna uzvaru iekštelpu motokrosa sacensībās “Arēnā Rīga” 0

Latviešu motokrosa braucējs Matīss Karro sestdien izcīnīja uzvaru “Arēnā Rīga” notikušajās iekštelpu sacensībās “Arenacross Baltic Cup” prestižākajā “Open Pro” klasē.
Zīmīgi, ka šajās sacensībās visu goda pjedestālu ieņēma Latvijas pārstāvji. Tā otro vietu izcīnīja Augusts Justs, bet trešais bija Dāvis Ivanovs.
Ivo Šteinbergs ierindojās piektajā pozīcijā, kamēr Gatis Būmanis bija astotais, apsteidzot Gintu Filipsonu.
Savukārt MX2 klasē uzvarēja Kārlis Sabulis, kurš apsteidz Tomasu Šileiku. No ceturtās līdz desmitajai pozīcijai finišēja Andris Štendenbergs, Ralfs Guļevskis, Leons Kozlovskis, Rihards Bārenis, Ingars Asma, Kārlis Bitītis un Toms Babris.
Tikmēr 50 kubikcentimetru klasē otro vietu ieņēma Ričards Alens Galcins, bet ceturtais bija Tomass Šaicāns. Septītā finišēja Patrīcija Bērziņa, kamēr no devītās līdz 12.pozīcijai ierindojās Jēkabs Kubuliņš, Rodrigo Līvs Birbels, Patriks Igals un Evelīna Galeja.
Nākamajā nedēļas nogalē šie paši sportisti tiksies “Žalgiris” arēnā Kauņā.
Šīs sacensības, kuru laikā motokross notiek nevis brīvā dabā, bet gan iekštelpās, pirmoreiz Baltijā notika 2014.gada oktobrī Lietuvā. Pirmajās sacīkstēs “Open Pro” klasē un Superfināla sacensībās triumfēja Latvijas pārstāvis Augusts Justs.
“Arenacross” jeb motokross iekštelpās radies ASV, un tas ir ļoti līdzīgs superkrosam, taču ar atšķirību, ka trase ir īsāka un daudz intensīvāka, ar daudz ciešāk izvietotiem šķēršļiem.
300 metrus garā trase Rīgā tika veidota no smiltīm, un tās ātrumposmu, līkumu un tramplīnu izgatavošanai tika izmantotas vairākas tonnas smilšu.