×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
29. maijs, 2012
Drukāt

Karro kļūst par Anglijas čempionāta līderi

Latvijas motokrosists Matīss Karro pēc nedēļas nogalē Anglijas čempionāta 4. posmā izcīnītas uzvaras kļuvis arī par sacensību kopvērtējuma līderi, informēja sportista preses pārstāvis Mārtiņš Jankovskis.

MX1 klasē Karro uzvarēja gan kvalifikācijas sacensībās, gan abos savas klases braucienos, kā arī izšķirošajā braucienā, kurā startēja 20 labākie MX1 un 20 labākie MX2 klašu braucēji.

Pats motokrosists pēc sacensībām atzina, ka diena izdevusies perfekti. “Ņemot vērā pēdējās nedēļas daudzos pārlidojumus, kondicionētājus un citas lietas, biju nedaudz apaukstējies. Kvalifikācijā izdevās uzrādīt ātrāko laiku, par ko biju priecīgs, lai arī neko tādu nebiju gaidījis. Pirmajā braucienā uzvarēju startā un pirmo pozīciju nosargāju līdz pat beigām. Otrajā braucienā starts nebija tik labs, taču tik un tā izdevās izvirzīties vadībā un izcīnīt otro uzvaru. Pirms izšķirošā brauciena bija liels satraukumus. No starta aizbraucu kā piektais, bet nedaudz vēlāk pakāpos uz trešo vietu. Tobrīd no līdera atpaliku desmit sekundes, taču tad paņēmu savu ritmu, noķēru un apdzinu viņu. Beigās finišā tuvāko sekotāju apsteidzu par 24 sekundēm,” sacensību gaitu komentēja Karro.

Pateicoties uzvarai posmā, Karro ar 248 punktiem kļuvis par Anglijas čempionāta kopvērtējuma līderi un nākamajā posmā startēs ar sarkanu numuru, jo pēc katra posma līderim tiek piešķirta sarkana plāksne, kas liecina, ka viņš ir kopvērtējuma līderis. “Šī man izvērtās negaidīti laba nedēļas nogale. Aizvadīju trīs braucienus bez kļūdām. Jāatzīst, ka šoreiz konkurentiem nebija cerību mani apsteigt, jo man izdevās pilnīgi viss,” gandarīts bija motokrosists, kurš pateicās arī saviem atbalstītājiem no Latvijas, kuru trasē bijis īpaši daudz.

Anglijas čempionāta kopvērtējumā Karro par deviņiem punktiem apsteidz Šonu Simpsonu, bet par desmit punktiem Kevinu Strijbosu.

Karro jau ir devies uz Nīderlandi, kur treniņos gatavosies pasaules čempionāta 6. posmam, kas šīs nedēļas nogalē norisināsies Francijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+