×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
16. marts, 2014
Drukāt

Karro krīt un tomēr summā pirmais

foto: Bavo Swijgers /mxlife.befoto: Bavo Swijgers /mxlife.be

Lielbritānijas čempionāta pirmajā posmā motokrosā Landreikas trasē Matīss Karro MX2 klasē uzvarēja divos no trīs braucieniem un dalīja pirmo vietu ar britu Melu Poukoku.

STR komandas interesēs Matīss Karro Lielbritānijas čempionātā šosezon startēs MX2 klasē. Pārkāpšana uz māzāk jaudīgu tehniku Matīsam lielas problēmas nesagādāja – labākais apļa laiks kvalifikācijā, uzvaras pirmajos divos braucienos. Tomēr viss kā pa diedziņu negāja, trešajā braucienā kritiens un labi vēl, ka bez savainojumiem. Braucienā septītā vieta, bet skaitot visus trīs rezultātus, 64 punkti un dalīta pirmā vieta ar Melu Poukoku.

Nīderlandes čempionāta posmā Emmenā MX1 klasē ar katru braucienu labāk gāja Augustam Justam – septītais, ceturtais un augstā ceturtā vieta arī kopvērtējumā. Stabilitāte trūka daudziem, toties tā netrūka uzvarētājam Markam de Reiveram – pirmais abos braucienos. MX2klasē Roberts Justs abu braucienu summā noslēdza labāko desmitnieku, 125 kub.cm klasē Tomass Šileika braucienos 11. un 5.vietā, summā – astotais.

Beļģijas čempionātā ekipāžām Genkā abos braucienos kā pirmie tika klasificēti Jans Hendriks un Elvijs Mucenieks. Tiesa, otrais brauciens pēc van Dāles/Sabē ekipāžas kritiena tika apturēts pēc trīs apļiem. Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis pirmajā braucienā nefinišēja, otrajā bija trešajā vietā. Citviet Beļģijā, Tongerlo trasē, MX1 Inter klasē 11. vietu izcīnīja Vairis Aleksejevs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+