Karro Meksikā desmitais, kopvērtējumā – 13 0

Latvijas motobraucējs Matīss Karro pasaules čempionāta pēdējā posmā Meksikā izcīnīja desmito vietu, bet kopvērtējumā ierindojās 13. pozīcijā, kas ir sportista rekords.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Karro svētdien abos braucienos finišēja desmitais un šādu pašu pozīciju ieguva arī posmā.

Šosezon 17 posmos latvietis sakrāja 239 punktus, kas kopvērtējumā dod 13. pozīciju. Pasaules čempiona titulu – jau astoto karjerā –  ar 747 punktiem ieguva itālietis Antonio Kairoli. Augusts Justs sešos posmos ieguva desmit punktus un atrodas 47. vietā, bet Dāvis Ivanovs, startējot divos posmos un tiekot pie trīs punktiem, ir 62.

MX2 klasē Roberts Justs ar 78 punktiem ierindojās 23. vietā, bet Pauls Jonass atpalika par vienu punktu un vienu vietu.

Par Latvijas čempioniem pēc Dobelē notikušā pēdējā posma sacensībām MX1 un MX2 klasē kļuva attiecīgi Augusts Justs un Pols Jonass.

Jau pēc nepilnām divām nedēļām Ķegumā risināsies  pasaules Nāciju kauss motokrosā.