×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
8. septembris, 2014
Drukāt

Karro noslēdz desmitnieku Brazīlijā

foto: Bavo Swijgers | Wilvo Forkrent KTMfoto: Bavo Swijgers | Wilvo Forkrent KTM

Pasaules čempionāta motokrosā priekšpēdējā posmā Trinidadas trasē Brazīlijā MXGP klasē Matīss Karro divu braucienu summā izcīnīja 10. vietu.

Abos finālbraucienos Karro palika tūdaļ aiz labāko desmitnieka robežas 11. vietā, divu braucienu summā ar 20 punktiem tomēr iekļuva labāko desmitniekā. Pasaules čempionāta kopvērtējumā Karro ar 217 punktiem ir 13. vietā un zemāk vairs nevar nokrist, jo tuvākie sekotāji nav devušies pāri Atlantijas okeānam uz pēdējiem diviem sezonas posmiem. Līdz 12. vietā esošajam britam Tomijam Sērlem ir 12 punkti, kas pēdējā posmā ar veiksmes palīdzību būtu atgūstami, lai gan Brazīlijā Sērle abos braucienos bija desmitniekā – septītais un ceturtais. Posmā ar dubultuzvaru triumfēja vācietis Maksimilians Nagls. Pasaules čempiona titulu nodrošinājušais Antonio Kairoli šoreiz trešais. Tāpat izšķirts ir sudraba un bronzas medaļu īpašnieks – tās tiks Beļģijas sportistiem Žeremī van Horebēkam un Kevinam Strijbosam.

MX2 klasē līderpozīcijās pirms pēdējā posma vēl paliek savainotais holandietis Džefrijs Herlings, tomēr sezonas izskaņā viņam titulu, visticamāk, atņems francūzis Hordi Tiksjē. Brazīlijā Tiksjē palika ceturtais, taču braucot bez lieka riska, punktu bagāža tika papildināta. Pirms pēdējā posma Herlingam ir 594 punkti, Tiksjē 571, šī posma uzvarētājam francūzim Romānam Fevrē – 534. Fevrē uzdevums pēdējā posmā ir pavisam vienkāršs – divu braucienu summā sakrāt vismaz 24 punktus. Roberts Justs un Pauls Jonass pēdējos divos posmos nepiedalās, kopvērtējumā viņi ar 78 un 77 punktiem ir 23. un 24. vietā. Visticamāk, šīs vietas tiks saglabātas arī sezonas kopvērtējumā.

Pasaules čempionāta pēdējais posms šīs nedēļas nogalē notiks Leonas trasē Meksikā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+