×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
11. jūlijs, 2013
Drukāt

Karro otrā un trešā vieta Simerpalu stadionkrosā

foto - Gatis Pladarsfoto - Gatis Pladars

Leoku ģimenes rīkotajā tradicionālajā Simerpalu stadiona motokrosā trešdien Matīss Karro MX1 klasē piekāpās tikai trases saimniekam Tanelam Leokam, bet superfinālā izcīnīja trešo vietu.

MX1 klasē galvenie pretendenti uz uzvaru bija meklējami starp trīs pasaules čempionāta kopvērtējuma otrā desmita braucējiem – mājinieku Tanelu Leoku, krievu Jevgeņiju Bobriševu un latvieti Matīsu Karro. Bobriševs pirmajā braucienā krita un pat uzvara otrajā braucienā neļāva viņam tikt augstāk par trešo vietu. Uzvaru sadalīja Leoks un Karro, abas reizes ātrākam esot igaunim. Karro otrā un trešā vieta braucienos, otrā MX1 klases kopvērtējumā. Ceturtais divu braucienu summā Lauris Freibergs, piektais Ivo Šteinbergs, no astotās līdz desmitajai vietai Dāvis Līvs, Augusts Justs un Dāvis Ivanovs.

Superfinālā, kurā piedalījās arī MX2 klases labākie braucēji, uzvaru izcīnīja Bobriševs, otrais finišēja pasaules čempionāta 15. vietas īpašnieks MX2 klasē soms Hari Kullas, trešais Karro. Tālāk Juss Lānso, Šteinbergs, Līvs, Vitauts Bučas, superfināla neveiksminieks Tanels Leoks un Lauris Freibergs. Ar piekto labāko rezultātu MX2 klasē starp finālistiem iekļuva arī Kārlis Sabulis, taču pēdējā braucienā piedzīvoja nopietnu kritienu.

Latvijas motobraucēji kāpa uz goda pjedestāla arī citās motociklu klasēs – otrās vietas Jurijam Kovgeram (Hobby), Raivim Levanam (MiniMX) un Samantai Jostai (dāmas); trešās Kalvim Skrastiņam (Hobby) un Edgaram Rudītim (Open).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+